Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 620
ох и аз хапнах и пих хапче за главобол,че нещо ще ми се пръсне кратуната днес ooooh!,,

Аз съм така от 3-4 дена, ужас  Confused
  аз поне подозирам от какво е при мен -стрес и нередовен полов живот Rolling Eyes ами при тебе?
Виж целия пост
# 1 621
аз поне подозирам от какво е при мен -стрес и нередовен полов живот Rolling Eyes ами при тебе?

При мен си е често явление  Wink
Виж целия пост
# 1 622
Аз пък ще се подмажа на Гигова защото на нея и липсва моето кафенце ето мила специално за теб....


Благодаря ти миличката ми Алекс, винаги си толкова внимателна, ако не те видя сутрин в темичката с кафенце, нещо сякаш ми липсва. Hug Heart Eyes   bouquet



Гиговчето ми липсва днес, защо я няма ? Weary


Тук съм бе мила, но просто много работа ми се струпа сутринта, ама цяла сутрин си мисля за вас и все не мога да се добера до темата.
На един човек поне да липсвам.
Казах ли ти, че те любим  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Руске, разсъних ли те с подписа, а? Whistling Или отдавна вече си се разсънила Thinking


Нови сочни попълнения виждам в темата smile3508
Виж целия пост
# 1 623
Нови сочни попълнения виждам в темата smile3508

 smile3508 И ние ги виждаме , чакаме включване пак  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 624
Ми кат гледам снощи как му се нахвърлили тез ненаситници и то избягало милото, уплашило се. Не страхуйся миличък, няма да ти направим нищо лошо, само хуууйбави работи Whistling
Виж целия пост
# 1 625
Eхооо,здрасти народееее  Hug
Къде сте се покрили,много постничко тука бе. Thinking
Виж целия пост
# 1 626
Здрасти, котанчо  55

Ами в момента всички сигурно папкат, спинкат и тези 5 работи Mr. Green

Руска май отиде с някаква лодка някъде newsm78

Само аз работя и дъвча тук един сандвич на компа и чакам да се завърнат.
Виж целия пост
# 1 627


Руска май отиде с някаква лодка някъде newsm78
 

Завърнах се Flutter
Виж целия пост
# 1 628
Руске, разсъних ли те с подписа, а? Whistling Или отдавна вече си се разсънила Thinking
 

Опитвам се да се оцъферя още....  Crazy
Виж целия пост
# 1 629
Здрасти Гигива.Поляй го с биричка тоя сандвич,по лесно се дъвче. Wink
Здрасти Колумбице,откри ли нов континент  Laughing
Виж целия пост
# 1 630
Хилоу , Гиговче Hug
Хилоу, Котане  Hug
Рускеее, няма такъв куцуз като моя днеска Tired Хубаво ми прати дъжда, ма за куцуза- не сме се разбирали Naughty.
Чуй само каква е картинката - кучето куца, малкото ми чааве с 38 градуса, гостенчето- врАща.... Напраооо, ко да ти говоря ooooh!. Добре поне, че дъжда спря Tired
Виж целия пост
# 1 631
Ха, здравейте отново  Heart Eyes

Хилоу , Гиговче Hug
Хилоу, Котане  Hug
Рускеее, няма такъв куцуз като моя днеска Tired Хубаво ми прати дъжда, ма за куцуза- не сме се разбирали Naughty.
Чуй само каква е картинката - кучето куца, малкото ми чааве с 38 градуса, гостенчето- врАща.... Напраооо, ко да ти говоря ooooh!. Добре поне, че дъжда спря Tired

Ма кво им праиш на теа деца  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 632
...
Рускеее, няма такъв куцуз като моя днеска Tired Хубаво ми прати дъжда, ма за куцуза- не сме се разбирали Naughty.
Чуй само каква е картинката - кучето куца, малкото ми чааве с 38 градуса, гостенчето- врАща.... Напраооо, ко да ти говоря ooooh!. Добре поне, че дъжда спря Tired
Joy Joy Joy
Извинявай, ама първата ми реакция беше да избухна в смях.... Laughing Laughing Laughing
У нас това е постоянната картинка-
разбирам те.... Laughing

Вейдърицо, след малко ще мина с лодката да те взема,
разкъшкай косатките и скачай на борда!!!  Hug

ООООО, КОТАНЧО, драго ми е! Hug
ЕВРИКААААААААА!!!! Whistling
Виж целия пост
# 1 633
ООООО, КОТАНЧО, драго ми е! Hug
ЕВРИКААААААААА!!!! Whistling

 ShockedКво откри,казвай немедленно  Naughty
Виж целия пост
# 1 634
Ма кво им праиш на теа деца  Mr. Green
Ко им прая- нищо. Уж си играят па кат взеха, че се простряха и двете Tired
Вейдърицо, след малко ще мина с лодката да те взема,
разкъшкай косатките и скачай на борда!!!  Hug
Ай побързай, че ми писнА Tired Mr. Green
Напускам ви - отивам да се оправям с чаавенцата Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия