Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
# 1 830
Оооооооо, Колонка!!! Mr. Green Joy  bouquet Hug

Руската нещо е много нещастна, бива ли такива работи да прайш, А?????? Я да се стегнеш, че пак шта цакам!!!!! Mr. Green
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 1 831
...Ма тая Руската, ти за скиорка ли я броиш? Mr. Green Joy
newsm09 Ейчччччччшшшш, альоууууууууу!!! ooooh!
Кака ти Руска ако знаеш кви слаломи прави,
докато чака баракудата да клъвне....  ooooh!
Казвала съм ти, нали!!!  Whistling

Вие сега ме каните на среща, посред лято,
щото иначе ще ми лапате снежинките зад мен по пистите....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 832
Руске,ти пък нещо да не видиш. Що си сменяш аватара а,А? Rolling Eyes hahaha Rolling Eyes hahaha Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 833
Тя Тео не лапа снежинки, щото се губи по пистите Joy
Нали обаче е хубава и руса Simple Smile та я намират минувачи и я водятпо правия път Wink
Виж целия пост
# 1 834
Тя Тео не лапа снежинки, щото се губи по пистите Joy
Нали обаче е хубава и руса Simple Smile та я намират минувачи и я водятпо правия път Wink

 Flutter Flutter Flutter

Ма то аз нарочно се губя, да мъ намират!!! Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 1 835
Оооооооо, Колонка!!! Mr. Green Joy  bouquet Hug

Руската нещо е много нещастна, бива ли такива работи да прайш, А?????? Я да се стегнеш, че пак шта цакам!!!!! Mr. Green
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Ай стига умирга, земи се стегни!!!!!! Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 836
Оооооооо, Колонка!!! Mr. Green Joy  bouquet Hug

Руската нещо е много нещастна, бива ли такива работи да прайш, А?????? Я да се стегнеш, че пак шта цакам!!!!! Mr. Green
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Ай стига умирга, земи се стегни!!!!!! Twisted Evil

СТЕГ!!! bowuu
Виж целия пост
# 1 837

Еваларката каке, крайно време беше!!!!! Twisted Evil  bouquet Hug
Виж целия пост
# 1 838
Руска е моята любов...не я давам на никой! Само аз ше я прая да умирга...от любов да колабира...
цун ма руске моя ....ша тъ ям да знаеш
Виж целия пост
# 1 839
Руска е моята любов...не я давам на никой! Само аз ше я прая да умирга...от любов да колабира...
цун ма руске моя ....ша тъ ям да знаеш

Романтика!!!!!!!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 1 840
Специално за влюбените гълъбчета!!!!

И после пак кажете, че съм лоша!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 841
Руска е моята мома...и това да се запише с дебели букви , 'щото не подлежи на промяна и на обсъждане...!
Виж целия пост
# 1 842
Руска е моята мома...и това да се запише с дебели букви , 'щото не подлежи на промяна и на обсъждане...!
  Shocked пак умряяяяяяяяяяхххх....
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 1 843
Аййййййййй, писнафте ми бе, бегайте да слушате поздрава, и квот се сетите правете после! Mr. Green Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 844
Благодаря  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия