Не е лошо предложението, стига да се организира както трябва и да няма много патаклами
Не е лошо предложението, стига да се организира както трябва и да няма много патаклами
Живеем вероятно блок до блок. За първи не знам дали ще се справя да дойда във св. София, че следобед сме и във Драгалевци. Но за доброволец ме пишете и още тия дни ще гледам да си извадя здравна книжка. Ама са сладури тия дечица дето ги видях в св. София. Картинки чудни. Персонала ми направи много добро впечатление.
Живеем вероятно блок до блок. За първи не знам дали ще се справя да дойда във св. София, че следобед сме и във Драгалевци. Но за доброволец ме пишете и още тия дни ще гледам да си извадя здравна книжка. Ама са сладури тия дечица дето ги видях в св. София. Картинки чудни. Персонала ми направи много добро впечатление. 

).
, а ти ги разпитай как гледат приятелите ти на подобни инициативи 
-запътуването-аз,Весето сме сигурни-ако сме само 4 ако искаш да ходим само с моята кола-за Доганово обаче не знам дали ще успея-всичко зависи от това дали колежката се е върнала от едно обучение-иначе ще се наложи от обяд да бачкам-Весето обаче и за там е сигурна-тя нали е свободен електрон 
-запътуването-аз,Весето сме сигурни-ако сме само 4 ако искаш да ходим само с моята кола-за Доганово обаче не знам дали ще успея-всичко зависи от това дали колежката се е върнала от едно обучение-иначе ще се наложи от обяд да бачкам-Весето обаче и за там е сигурна-тя нали е свободен електрон 
-запътуването-аз,Весето сме сигурни-ако сме само 4 ако искаш да ходим само с моята кола-за Доганово обаче не знам дали ще успея-всичко зависи от това дали колежката се е върнала от едно обучение-иначе ще се наложи от обяд да бачкам-Весето обаче и за там е сигурна-тя нали е свободен електрон 
Знайш ли какви отсъствия ще направя в този ден...доц. Чулджиан едва ли ще ми прости отсъствието от лекцията му!


)!

Препоръчани теми