Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 325
Радост, ти да не си жена на сценарист от Шоуто на Слави, а? Whistling
Виж целия пост
# 2 326
Аааааааааааааааааа не Радост не се дава още! Не е омъжена.
Виж целия пост
# 2 327
значи работиш там Wink няма лошо, бе, признай си Sunglasses
Виж целия пост
# 2 328
А и Радост никой не я търпи до себе си, както и обратното.
Виж целия пост
# 2 329
Не работя бе, забавлявам се.
Виж целия пост
# 2 330
Радост, ама сега се сещам, че не ни написа кратката си автобиография...  Whistling

Кво се сети, кажи ми и на мен...  Praynig
И, ако искаш много да знаеш- това не съм аз-
аз само отдалече му намигам и той ме разбира...  Wink
Виж целия пост
# 2 331
Много си потайна, бе мила Радост. Какво толкова криеш, ние тук всички сме приятели и си споделяме(кой колкото иска) и се подкрепяме и пием заедно, някои и други работи правят заедно...Нема да те издадем, ако си под прикритие Wink
Виж целия пост
# 2 332
...Нема да те издадем, ако си под прикритие Wink
Ахъм- ще пазим тайна...  Sunglasses
Виж целия пост
# 2 333
я да видим има ли някой тук? Laughing
ЧЕСТИТ ДЕН НА ДЕТЕТО-на всички малки и пораснали деца!

Тонколона, честит ти племенник!
Мама Ло, честита годишнина!
Виж целия пост
# 2 334
И аз това казвам  Simple Smile
Странна си ми, Радост - потайна, лаконична, пък в спама. Не ми се връзвай, все пак Peace
Виж целия пост
# 2 335
Радост, казвай бързо.. за работата че иначе няма да ти дам от БОНБОНКИ...които ми пусна Миленка....  Joy.
Виж целия пост
# 2 336
Радост, казвай бързо.. за работата че иначе няма да ти дам от БОНБОНКИ...които ми пусна Миленка....  Joy.
А така!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 337
Сичку си кажа...
Виж целия пост
# 2 338
smile3546 wait
Виж целия пост
# 2 339
не ме изнасилвайте де... аз сама...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия