Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 400
е нали си пиша сега на чернова, биографията
после ш я публикувам
Направо си вземи готов формуляр от секретарката  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2 401
Талантлива е, а, Мечо  Mr. Green
Определено!!!  Peace
То бива да си човек ( котка, де) на изкуството, бива....
....ама то това вече си е жив гений... Laughing
Виж целия пост
# 2 402

...ето я и Руска - в гръб, понеже не се харесва на снимки. Laughing
Отзад определено съм по- фотогенична...   Crazy



Ми определено  hahaha hahaha Joy
Виж целия пост
# 2 403
Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2 404
Лейди, а мен не ме забелязваш, така ли? Cry

Ооооо Дребосъчкаво морско създание  action032 newsm51 наистина не те фиксирах,къде се беше гмурнала Wink Laughing
Виж целия пост
# 2 405
...къде се беше гмурнала Wink Laughing
Що "беше"?  newsm78
Тя си е все гмурната...



 Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 2 406
Руска ми знае адреса. Simple Smile
Дори и под водата пак спамя.
Виж целия пост
# 2 407
Друзче, още ли те боли пръсчето?
На срещата си сложи напръстник Mr. Green

Виж целия пост
# 2 408
Ей- кво прави темата на втора страница? Naughty
Виж целия пост
# 2 409
Ми, несериозни сме  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 410

Кой ме събуди?
Виж целия пост
# 2 411
А бе Кобилата да не е тръгнала вече за насам за срещата,та я няма  newsm78
Виж целия пост
# 2 412
Crazy Crazy Crazy . (да се чете червена точка)
Виж целия пост
# 2 413

Будната ти съвест Thinking hahaha hahaha
Виж целия пост
# 2 414
Ох, сега се прибрах от 1 юнско охарчване  ooooh!
Ходих до Пигис, после със стрелчето до южния парк и Тео се приесъедини и лизахме слодолееееееед  Mr. Green
Вие какво правите тук, какво изпуснах?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия