Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 490
Хелоу Банда!
Синеоч много ми е домъчняло, радвам се , че ще се видим томороВ.


Оххххххххх направо тръпна, като че ще се виждам с млад мъж.
Обичам те любимааааааааааааааааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, то ти си го знаеш де, ама аз пак да кажа.
Виж целия пост
# 2 491
Добър вечер, момичета  Hug Пийвате си гледам  Thinking
Пухчо ще идваааа  Laughing
MUNKY ,  маймунката е супер   Hug
Еми, как си  Hug

За утре готвите ли се? Вече нямам търпение  Flutter
Виж целия пост
# 2 492
Няма да спя цяла нощ, Лео.
Тръпки ме побиват и чакам с нетърпениеееееееееее. Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2 493
Честит племенник Колона!Да ти е жив и здрав!
Благодаря ти мила! Аз вместо таткото се старая да загубя представа къде съм Wink
ше те черпя , ама като дойдеш у Варна Wink
Тонколона, честит племенник, да ти е жив и здрав и само радост да ви носи.
мериси  драга Simple Smile  дай боже всекиму ... и да ти се връща Wink
Виж целия пост
# 2 494
Оххххххххх направо тръпна, като че ще се виждам с млад мъж.
Като тоя, с когото ме ловна Иво и ми счупи ръката от бой ли? Joy трай си, тва е последната версия Wink)
Лео  bouquet - ръката ми е в нов модерен, тревно зелен "гипс" от фибростъкло Simple Smile
Много съм фИешън Simple Smile Само не мога да си намеря за утре тоалет в същия нюанс Simple Smile, освен ако не облека на баща ми хирургическите дрехи Simple Smile
Виж целия пост
# 2 495
Еми да помагаме за зеления тоалет, а Ивоооо той е друга работа нали знаеш. Wink

Тонколона, драги връща ми се племенника прави 3 год след 11 дена.
Много си мил в пожеланието. Wink Mr. Green Дружка си ми, нали знаеш, само кака Руска да не ревнува, ама аз утре ще я посмекча. Mr. Green
Виж целия пост
# 2 496
Пухче, а ще идваш ли утре или тц?
Искам да се запознаемммммм. Heart Eyes Hug

Идваам. Peace Party Party Hug
Виж целия пост
# 2 497
Пухче, а ще идваш ли утре или тц?
Искам да се запознаемммммм. Heart Eyes Hug

Идваам. Peace Party Party Hug


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Flutter Flutter Flutter Party Party Party
Виж целия пост
# 2 498
Честит племенник Колона!Да ти е жив и здрав!
Благодаря ти мила! Аз вместо таткото се старая да загубя представа къде съм Wink
ше те черпя , ама като дойдеш у Варна Wink
Цитат
Ох,аз във Варна имам братовчеди,които дори не съм виждала!
Кой знае кога ще стане.По-скоро ти ще дойдеш тук,отколкото
аз там. Wink
Виж целия пост
# 2 499



Оххххххххх направо тръпна, като че ще се виждам с млад мъж.

И аз Crazy
Виж целия пост
# 2 500



Оххххххххх направо тръпна, като че ще се виждам с млад мъж.

И аз Crazy

Аааааа кака, сигурна съм в това. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ти мацка кога ще ме оторизираш в кю-то?
Виж целия пост
# 2 501



Оххххххххх направо тръпна, като че ще се виждам с млад мъж.

И аз Crazy

Аааааа кака, сигурна съм в това. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ти мацка кога ще ме оторизираш в кю-то?
Ма как мааааа, оторизирана си ми....видим те Wink
Виж целия пост
# 2 502



Оххххххххх направо тръпна, като че ще се виждам с млад мъж.

И аз Crazy





Аааааа кака, сигурна съм в това. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ти мацка кога ще ме оторизираш в кю-то?
Ма как мааааа, оторизирана си ми....видим те Wink


Аз тебе не, в сивата зона си ми.
Виж целия пост
# 2 503
Ох,аз във Варна имам братовчеди,които дори не съм виждала!
Кой знае кога ще стане.По-скоро ти ще дойдеш тук,отколкото
аз там. Wink

...аз ако дойда ше искам отстъпка при оформяне на гривата ми... Wink
Виж целия пост
# 2 504
Други пътища ще ни повикат
Заедно ще тръгнем
Заедно ще тръгнем
Дойде ли Георгьовден

ееееее...
Свети Георги ще помолим
С нас по пътя да върви
Свети Георги тебе молим
еее...
Дай ни сила
С нашта орис
Пак да се преборим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия