С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 15 461
  • 290
# 120
Мерси момичета Hug

Велмар, Ясмин пропълзя гонейки една мишка (за пц, да не си помислите, че си имаме истински Mr. Green) Оттогава не се е спряла. Мина през всички фази на пълзене, сега се придвижва с един почти вдигнат крак, другата част на тялото легнала...абе купон - как само ги измисля newsm78 Иначе на дупето и тя се върти, като е придружено с бойни викове и пляскане с крака както във вода ...

Прощапулникът и аз сигурно ще го пропусна..както пропуснах и питката за 40 дни ...тук повечето ми приятели са немци, а те нямат такива обичаи.

Вижте какви ги върши моята вчера - много е безстрашна, ама и патетата като я видяха хукнаха към нея веднага. Дали усещат, че е малко дете и е безопасна (уж) ?

Виж целия пост
# 121
Майра, голяма сладурка е Ясмин  Joy

Момичета аз си поисках отпуска за четвъртък и петък  Embarassed и шефа ми разреши  Laughing
Ми така я, трябва да навлезна плавно в новия ритъм!

В неделя ще правим кръщенка на Гергана, а днес чакаме гости - сестра ми, която ще е кръстница и нейните две принцеси.
Виж целия пост
# 122
Здравейте момичета !Отдавна не съм писала тук  Sad Но с летният сезон се увеличи работата и не ми остава време дори за мен самата, а какво остава  за форума.Надявам се да се включвам по често,че още ми е кофти дето се върнах толкова скоро на работа.
п.п преди бях Light_Angel   Grinning
Виж целия пост
# 123
здравейте майчета!
случайно попаднах на тази темичка и ще ми е приятно да се включа при вас Hugот около 3 месеца и аз съм една работеща мама, а малчо е на ясла Cry
Виж целия пост
# 124
Добре дошли на новите мами!Ще ми е приятно да "видя"една съгражданка тук-БГ ФУСТА.
Виж целия пост
# 125
привет и от мен! приемате ли ме при вас!

Бебата е на 2 месеца и половина. аз работя от самото начало, но предимно от къщи засега.
Виж целия пост
# 126
Мами, такъв кошмар е тези дни, че направо не мога да си поема въздух.... искам вече на мореееееееее... тези 3 дни, които ми остават са все едно 20 - просто всеки ден ми е все по-дълъг и по-труден... Техническият ни директор тези дни е болен и нон стоп се случват някакви простотии, които го касаят него и става ебаси драбата. Хвърча като линеяка и нищо не помага - не мога да си събера акъла въобще
Нови мами - добре дошли
Виж целия пост
# 127
Ехееееееееее!  welcome на новите майчета Ламята неСПАСКА,mamavassi, БГ ФуСтА! Ще ви е весело при нас! Надявам се, да се чувствате комфортно тук!
 Явно на всички ни се струпва много работа напоследък и не остава време за писане. Майра, Ясмин е голям сладкиш, да ти е жива и здрава!  Hug Накупих на беба разни играчки уж за развиване на финната моторика, но тя хич не им обръща внимание, основно се занимаваме с едни бебета- голям мерак за бебета- и кукли и живи. Като види някакви дечица по улицата и почва да крещи, да се радва, а като спрем до някое познато бебче и тя се радва до захлас, а после като се разделим - пада голям рев. Другото нещо,  с което се занимава са книжки  newsm78 Ще е умно като татко си  hahaha
 
Виж целия пост
# 128
ravia и моята дъщеря беше така Hugмного играеше с бебета
синчето обаче е само на коли,само бръмчи Wink
Виж целия пост
# 129
И моята се радва на мало и голямо.Особено като види някой манго и му се радва...,а пък той не пропуска шанса да се закачи с майка й.
Виж целия пост
# 130
И моята се радва на мало и голямо.Особено като види някой манго и му се радва...,а пък той не пропуска шанса да се закачи с майка й.
  hahaha hahaha hahaha hahaha
 
Виж целия пост
# 131
Добре дошли на всички   bouquet
Виж целия пост
# 132
Добър вечер!

 welcome на новоприсъединилите се мами!

Майра, Ясминчето  е страхотна!
Dew, чудесно е, че са ти дали 2 почивни дни. Аз още не съм повдигала въпроса, макар, че става дума за септември и за конкретни дати, че и билет съм си купила... Rolling Eyes.

При мен лудницата на работа започна. А като за начало ми се случват разни премеждия - климатикът в стаята се скапа, подписването на договори с първите ми клиенти /откакто съм се върнала на работа/ се обърка, а за капак днес съборих един стенен часовник на шефа.  Flushed...

Пожелавам ви лека вечер!

Виж целия пост
# 133
Ей, не моа да се добера до този форум вече три дена ooooh!
Майричка, голямо честито. Браво, много се радвам за Ясмин. Оправна и пъргава ти е девойката. А за прощъпулника, що не си го направите в тесен семеен кръг, само тримата. Това се един хубав, весел БГ обичай. Остават спомени...
Кали, докато не съм забравила да си кажа предложението, а то е ... "Кали&Кайо" ЕООД, разбира се Grinning Искрено ще се зарадвам, ако се навиеш на това предложение bowuu
Много се радвам да видя тук и Ламята неСПАСКА. Познавам я от една друга тема... само дано да не забравя да се разписва тук. Hug
Аз тези дни съм се качила яко горе на черешата. Подготовката за "великия" лонч на моята марка е в разгара си. Стягам се за две доста претенциозни събития в Хилтън - официално представяне пред пресата и пред клиентите. Ще имам и официална гостенка от Франция. Мани, мани! Готвя речи, аранжировки, менюта и паралелно с това ролинг форкасти за една година напред, оферти, търговси презентации, абе лудница. И то какво стана... хем ме боли, хем ме сърби. Зарибявам се все повече и повече по продуктите, по работата, шефката вече ме похвали 2-3 пъти, а знаете, как ме ядосват със парите. Чувствам се малко ... все едно съм лудо влюбена в един мъж, искам много да го впечатля, правя и невъзможното за него, а той не ще да ме е**** за слива. Tired Така че, май ще се боря по-ожесточено за своето. Thinking
Аз като изпадна в такива състояния се лекувам със шопинг Embarassed Да ама откакто имам син, освен дамските парцалки, силно ме привличат и бебешките и така харча двойно Embarassed Не знам как е при вас, но мен силно ме сърбят ръцете да харча за дребо... и то не к'во да е ами все се лъщя по скъпите работи. В петък потроших пари да си купя официална рокля за събитията щото все пак съм водеща. Покрай шопинга за роклята се охарчих и за разни работи за Нико и като се прибрах тате Ники ми се накара едно хубаво (за първи път ми се скара за такова нещо)... така де, хем пари немам, хем харча. Ужас! Трябва да си преразгледам шопингохолията (да бе, да Mr. Green)
Dew, весел семеен празник по повод кръщенето ти желая. Дано да си създадете прекрасни спомени от този ден.
Гер4о, и на мене вече страшно ми се ходи на моренце. Едната от колежките ми е моя много добра приятелка. Тя иначе е от Бургас и вече 2 уикенда ходи да си напича дупата на морето. Черна е като мангалка и само ме дразни да ходим вече и ние с тях. Мойта отпуска обаче е чак в края на август Sad
Равия, още 2 дена остават до голямото събитие, нали?
Цунки и лека нощ Heart Eyes
Виж целия пост
# 134
Гери, ти като не влизаш, не влизаш и като уцелиш момента и бух тука- изписваш един ферман, човек да си взема отпуска да те изчете. Събитието всъщност е утре ,след малко т.е. Но всичко с времето си.
 Аз отивам да положа морно тело, че утре е един ден  Whistling
Спокойна вечер на всички, дано си починете добре и стискайте още малко - не остана до морето  smile3549  sport027 help
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия