щастие, късмет
и успехи за напред!
Добре дошли на новите мами!
Кали, ми една анкетка пусни най добре за името
майра, за прощъпулника - и двата пъти го правихме в тесен семеен кръг.Мнооого тесен. Даже без баби и чичовци, вуйчовци и други, дето са на едно д*** място
да не продължавам като дядо поп поименно, макар да си бях набелязала още за казване . . . ама забравих.
от шефа няма да се оплаквам, че последния път като се видяхме беше балсам за изтормозената ми душица. само дето каза, че не е желателно да излизам в отпуска преди края на месеца. И няма да я ползвам за четене във форума
Другия месец ще е и морето, почнах да оглеждам пояси, дюшеци, басейни . . и мен ме е хванала шопингманията. дадоха и дъъъъълго чаканите стипендии. Сега пазарувам и аз за трима, вместо само за мене си. и вече не се страхувам дали ще уцеля размера, защото след единия ми син има една братовчедка, а след малкия се очаква още едно братовчедче. Все някой ще го носи

Успешен ден на всички!
Ще кача по-късно още, че от 1ч си отварям очите
След 2 седмици на пластмасови чашки и картонени чинии. Стана страхотна! Снощи до посред нощите сглобявахме абсорбатора и подреждах и сега не си чувствам колената. Ама си заслужава
Днес като изчистя финално и подредя ще снимам целия апартамент, че да изненадаме и бабите. Че те още не са научили за покупката ни
.
Честит рожден ден на Йоанна на Равия!Много здраве и безгрижно детство!






с нетърпение очаквам почивните дни... Снимките не мога да си сваля още на компютъра...
ама пътя до морето ще е по-дълъг от полета
да не говорим, че "повечето майки не работили
Едвам се въздържах