
А пък ако трябва да си купя нещо на мен-изпадам като Герчо в див ужас- каквото и да облека стои ужасно! 
. Вчера по едно време бах отчаяна, че нищо няма да успея да направя и ще трябва да си отложа пътуването с ден-два, но днес се вижда светлина в тунела 



Да бъде жива и здрава, да стане гордостта на мама, тати и бати. Ех, каква ми е сладурка с тази рокля
...
Като цяло май плюсовете от яслата са повече.
някой има ли и имейла


А пък ако трябва да си купя нещо на мен-изпадам като Герчо в див ужас- каквото и да облека стои ужасно! 

. та ако не беше почивката сигурно щях да се метна от някъде с това недоспиване, ама сега някак ми е по-леко на душата. на всичкото отгоре съм с нов лап топ и въобще не се оправям с главните букви - много по-различна му е клавиатурата /големинета на клавишите/ и натикам други непрекъснато нещо не захапва. Шъ ме извините. Иначе имаме хит от сутринта - майка ми идва и почва от вратата - ами ти нали ще го водиш на педиатър, обърни внимание за синките на детето, да му направят изследвания и т.н. малееее, като ме вкара в некви размисли... та сутринта му вземаха и кръв за изследвания и слава богу тромбоцитите са наред. Просто детето си е на 1 годинка и пада непрекъснато, ама от толкова хипохондрици на едно място просто милото
. та да ви се похваля - по тоя повод. Отиваме в лабораторията на кварталната поликлиника и там една глутница от разярени бабички ама над 20. малкия почва да ги закача една по една, пласка, пя, гали ги и всички в едновременно закрякаха да мина първа - ей, за първи път някой ред да ми отстъпи. в 9 месец бях като една щеше да яде шамарите на щанда за месо - не стига, че чаках 30 мин за кило пържоли ами се опита да ме предреди. В лабораториите с шкембето се обръщаха на другата сдтрана и се правеха, че ме няма - сакън да не взема да ги предредя, а сега 20 бабетки накуп ме пуснаха. малееее, чаровно ми е детето да знаете...
. малееее и квато съм устата не мога да взема думата, че да прекратя интервюто... ужас... що всички луди на мен се падат?


Препоръчани теми