С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 15 461
  • 290
# 150
strahotno e, che majka ti taka te podkrepja i ti za stava zad gyrba. mojta gleda kalojan samo ako  i az sym s tyah Joy
Виж целия пост
# 151
 Момичета, всеки път като си говорите за бавачки,ясли и т.н. започвам да изпитвам ужас и безкрайно благодаря за майка ми! Без нея не бих се справила с нещата, които имам да правя! Димо и синчето също ми помагат, но напоследък,когато пътувам беба я гледа майка ми. Мамо,  bouquet
 За шопингтерапията- Кали, и аз съм същата порода. Мразя да пазарувам. Sick А пък ако трябва да си купя нещо на мен-изпадам като Герчо в див ужас- каквото и да облека стои ужасно!  Sick
 
Виж целия пост
# 152
оф, мами... днес шефа още не е пристигнал и свърших толкова работа, колкото иначе за 5 дни върша  Joy Joy Joy. Вчера по едно време бах отчаяна, че нищо няма да успея да направя и ще трябва да си отложа пътуването с ден-два, но днес се вижда светлина в тунела
Виж целия пост
# 153
А аз днес нямах работа  и цял ден висях тук във форума, отдавна не беше ми се случвало такова нещо.Обадих се на шефа и той ме пусна да си ходя по рано  Rolling Eyes  от което съм много доволна  Joy
Беше доста дълъг и отегчителен ден !
Надявам се вечерта  ми да е по приятна   Mr. Green
А относно детето свекърва ми излезе по майчинство 2 годинки.Много ми помага тая жена за което много и благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 154
Честит рожден ден на малката Йоана! Да расте здрава, хубава и умна!    bouquet
Момичета, аз вече нямам търпение да раждам - то от работа оттърване няма. С благородна завист изчетох всички, които разпускат с шопинг, море в Турция и др. такива екстри - за мен засега това е мечта... Flutter
Лека и весела почивка/спокойна работа на всички, които почиват/работят!   bouquet
Виж целия пост
# 155

 Ето ни с тортата! Не се впечатли нито от свеща, нито от вкуса на сметаната. Обаче яде кюфте  и много й хареса! hahaha
Отивам да потапям, че дори не знам жива ли съм още
Виж целия пост
# 156
Честито на Йо-Йо  bouquet Да бъде жива и здрава, да стане гордостта на мама, тати и бати. Ех, каква ми е сладурка с тази рокля
Кате, подкрепата на мама е най-ценна. Ако може тя да си гледа Мишето ще ви е най-добре - и на вас и на него. макар че и детската градина си има своите предимства... Имаш още време да търсиш варианти. Успех!
Айде Гер4о, не остана Simple Smile ...
БГ ФуСтА, направо не мога да повярвам че една снаха може да е доволна от свекърва си. Стискам ви палци все така да се разбирате.
mom_an, търпение бе мила, края му се вижда
Айде да се спирам, че Равия пак ще ме щипне за дългия пост smile3534
Виж целия пост
# 157
А при нас Митко свикна с яслите или по-скоро свикна с лелките и децата. Не и с режима, обаче, който упорито се опитват да му наложат   Twisted Evil - спане веднъж, следобед, 12.30 - 15.30. Или го слагат в занималнята към 10.30 в една кошарка и той придреме или не. В първия случай заспива към 14.00, при втория - тогава се буди. И те все са недоволни. А аз . . ? Като го взема, поспи още около 30-40 минути. После си играем дружно с батко - аз съм рефер и разпределител на играчки. дългия сън започва около 22.00 и се буди по 1-2 пъти само. намалил е млякото нощем.  newsm78 Като цяло май плюсовете от яслата са повече.
По повод шопинг манията - днес си купих бяла акрилна боя. Казаха, че става за текстил. Някой може ли да потвърди или отхвърли това, преди да съм съсипала тениската на детето? И една кола - Макуин светкавицата.
Виж целия пост
# 158
Ехооо,нашите майстори най-после си довършиха нещата и накрая даже се опитаха да ме метнат с парите,при положение,че ми бяха казали какво ще струва,сега го сметнаха в повече.Е как пък не се объркаха в моя полза,а все в тяхна.Да,ама не.Аз се закучих за мойто си и не им дадох повече.Аман!
Аз и малката този уикенд сме самички,защото нашите мъже заминават на състезание в Павликени и цял ден ще сме навън с приятелки.Мислих да направя едно гости на сестра ми във Варна,ама малката с температура,вади зъби и е крива,а пък племенника ми си е с кашлица откакто е тръгнал на ясла,пък и е крив откакто се е родил,и реших по-добре да сме си тука.
За шопинга-мноого го обичам.Понакупих си някои неща за работа.Днес смятам да продължа.
Виж целия пост
# 159
Telma нещо се изгуби исках да я питам нещо служебно  newsm78 някой има ли и имейла  newsm78
Виж целия пост
# 160
Само набързичко минавам - някой все още търси ли си човек за работа- с английски и норвежки, завършила международни отношения и право в Благаоевград.Работила е като преводач и какво ли още не.Има CV  при мен.Ако някой провява интерес - пишете.Майчето е от София и е работеща като нас- до сега от къщи като преводач .
Виж целия пост
# 161
Честита Годинка на Йоанка!Да бъде здравичка и много послушна малката пухкавелка,нека всичко в животът и върви по вода!
Малко на патерица,извинявам се,но е от сърце Embarassed
Снимката с тортата е страхотна,пу пу,да и изядеш бузите сладки на таз ЙО-ЙО Hug Hug Hug

Момичета, всеки път като си говорите за бавачки,ясли и т.н. започвам да изпитвам ужас и безкрайно благодаря за майка ми! Без нея не бих се справила с нещата, които имам да правя! Димо и синчето също ми помагат, но напоследък,когато пътувам беба я гледа майка ми. Мамо,  bouquet
 За шопингтерапията- Кали, и аз съм същата порода. Мразя да пазарувам. Sick А пък ако трябва да си купя нещо на мен-изпадам като Герчо в див ужас- каквото и да облека стои ужасно!  Sick
Еххх,ама все едно аз съм го писала от първата до последната сричка Mr. Green
И ние планиваме посещение на моренцето в най-любимият ми град Варна,дано не ни мине котка път.То и аз къде ъсм се засилила с тая тумба,ама заради малката Grinning
Хубав последен ден от работната седмица на всички и Герчо,дано свършиш всичко навреме и да си почиваш подобаващо Wink
Виж целия пост
# 162
О, дес - при нас тая работа с 5 дневната работна седмица ного отдавна е забравена. При нас това са най-силните дни и въобще не можем да си позволим да не бачкаме, та утре ми е края на работната седмица и по закона на мърфи сигурно ще откарам до 10 вечерта... за утре съм си поканила и гостенче - едното дене на приятелката, с която ще пътуваме до морето. малката е на 7 и иван страшно си пада по нея та се надявам да го измори, че да спи добре, че тази нощ да не ви разправям къв купон ми спретна. блаженно заспах към 1, към 2 оня като ревна - отивам в стаята му той прав и се дере с пълно гърло. Опитах се да го приспя - никакъв шанс... та си е играл до 5.30, после заспа и се събуди окончателно в 7,30. направо  #Crazy. та ако не беше почивката сигурно щях да се метна от някъде с това недоспиване, ама сега някак ми е по-леко на душата. на всичкото отгоре съм с нов лап топ и въобще не се оправям с главните букви - много по-различна му е клавиатурата /големинета на клавишите/ и натикам други непрекъснато нещо не захапва. Шъ ме извините. Иначе имаме хит от сутринта - майка ми идва и почва от вратата - ами ти нали ще го водиш на педиатър, обърни внимание за синките на детето, да му направят изследвания и т.н. малееее, като ме вкара в некви размисли... та сутринта му вземаха и кръв за изследвания и слава богу тромбоцитите са наред. Просто детето си е на 1 годинка и пада непрекъснато, ама от толкова хипохондрици на едно място просто милото  Joy. та да ви се похваля - по тоя повод. Отиваме в лабораторията на кварталната поликлиника и там една глутница от разярени бабички ама над 20. малкия почва да ги закача една по една, пласка, пя, гали ги и всички в едновременно закрякаха да мина първа - ей, за първи път някой ред да ми отстъпи. в 9 месец бях като една щеше да яде шамарите на щанда за месо - не стига, че чаках 30 мин за кило пържоли ами се опита да ме предреди. В лабораториите с шкембето се обръщаха на другата сдтрана и се правеха, че ме няма - сакън да не взема да ги предредя, а сега 20 бабетки накуп ме пуснаха. малееее, чаровно ми е детето да знаете...
Виж целия пост
# 163
ааа, чакайте да ви разправям хитове - идва една гъска за координатор в офиса и почва тя да ми обяснява, че всъщност координатор било същото като секретарка и като тенически сътрудник, ама офис мениджър било друго щото тогава всичко трябвало да минава през него та тя си търсела работа като офис мениджър. Ама сред впечатляваща автобиография от 4 страници се оказа, че е правила само кафе на шефа  Joy Joy Joy. малееее и квато съм устата не мога да взема думата, че да прекратя интервюто... ужас... що всички луди на мен се падат?
Виж целия пост
# 164
Охх Герчо,ама направо са си хитове rotfImbo rotfImao
А по повод миналатa нощ и при нас беше лоша,ама при вас е било върхът просто ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия