Игри, моделиране и апликации за малки и големи.

  • 253 746
  • 1 662
# 1 005
Здравейте!

Момичета, имам нужда от помощ с идейки за покани за ЧРД! Темата е карибски пирати Simple Smile!
Виж целия пост
# 1 006
 Шеки,ето идейки -
http://www.littlies.co.nz/attachments/docs/pirate.gif
http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/23462.jpg
http://www.partyinvitations.com/designs/c_1674.jpg
http://www.miraclemunchkins.com/images/bba/pipirate.jpg
http://www.abbylondon.com/piratestockinvite.jpg
http://www.tcwdesigns.com/ProductImages/images/SK06-BD.jpg
http://www.thepodcompany.co.uk/public/pictures/product/standard/7069.jpg
http://www.colorsbydesign.com/store/images/C/CS07.jpg
http://www.first4parties.co.uk/shop/images/Pirate-Invite.jpg



Виж целия пост
# 1 007
Като картинки на пирати, тези ми харесват - http://www.littledreamers.co.uk/shopimages/products/normal/Paz%2 … irate%20Large.jpg и http://www.haba.de/uploads/tx_habaproducts/prod_1546_big_02.jpg , могат да се нарисуват на покани.
Виж целия пост
# 1 008
Като картинки на пирати, тези ми харесват - http://www.littledreamers.co.uk/shopimages/products/normal/Paz%2 … irate%20Large.jpg и http://www.haba.de/uploads/tx_habaproducts/prod_1546_big_02.jpg , могат да се нарисуват на покани.

Просто ме спасяваш!  bouquet
Мерси много!
Виж целия пост
# 1 009
Шеки, ако не сте направили нищо все още, ето една готова покана - http://www.youthonline.ca/stationery/cards/pirate.gif , ама на английски език...
Виж целия пост
# 1 010
Шеки, ако ти се занимава може тази покана която ти е показала ilenkata, да си я оформиш в някоя програмка. Да изтриеш "английския" и да си я напишеш на БГ. Аз така направих преди време за племенницата ми.
Виж целия пост
# 1 011
Хоп. здравейте.
Ние не сме творили скоро истински. Вечер ни остава време само за фулмастри, най-много за водни бои.
Напоследък Дара все хора рисува или животни с човешка форма  Grinning
Ето рисунки - от тук до края - http://smiley2312.multiply.com/photos/album/3#95
Виж целия пост
# 1 012
 Смайли много са готини рисунките, особено прическите ви са страхотни - много им се изкефих.
 И ние много не творим напоследък. Ники си играе повечето с колички или с кубчета  или хваща една две играчки и говори от тяхно име и си разиграва разни диалози - много ми е интересно да го наблюдавам като се заиграе така.
 В неделя бяхме при нашите на гости и пожела да поиграе с пластилин - ето произведението
това, за който се интересува е снежен човек. Топките бяха по-добре направени, но докато слагаше ръцете ги посплеска малко. А ръцете като му казах да ги направи по-малки той ми заяви, че иска да са такива.
 До гипсови отливки още не сме стигнали, но и аз мислех да ползвам формичките от комплектите за пясък ,както и мимиту е дала идейката по-напред.
 Тези дни ще си правим чичко тревичко в яйце. Имаме всичко необходимо само тряба да ми дойде музата и ще действаме. Ще дам и на малкия да изрисува лице на яйцата пък ще видим как ще се справи.
Виж целия пост
# 1 013
Смайли, много са сладки рисунките - косите и ръцете са супер.  Peace

ние пък не намираме време да си довършим мозаечния слон.  Confused
Виж целия пост
# 1 014
iviche, може ли да ми дадеш "мозаечния" линк, защото не успях да попадна точно на него като се рових, а имам нещо в предвид.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 015
Смайли, ето го линка : http://picasaweb.google.com/anukaf1981/LibroAdornaConMosaico
Виж целия пост
# 1 016
ето още нещо интересно : http://picasaweb.google.com/anukaf1981/Libro200IdeasParaPintarYD … 29433202965481858
Виж целия пост
# 1 017
Занимавки с копчета
Виж целия пост
# 1 018
Шеки, ако не сте направили нищо все още, ето една готова покана - http://www.youthonline.ca/stationery/cards/pirate.gif , ама на английски език...

Точно тази ми свърши работа. Мерси. Вече съм готова!
Виж целия пост
# 1 019
Бях обещала да покажа какво става от захарен памук:
http://picasaweb.google.bg/zornitsa.hristova/mrHmhK/photo#5188311931773961874
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия