Спамо- чат темичка- (18.6- 24.6)

  • 34 122
  • 2 434
# 1 620
Тая жега съвсем ви сбърка. Пак с тия пусти публикации ooooh! еех, журналисти да бяхте, да списвахте в някой вестник, па тоо Mr. Green Спамъри ниедни Laughing
Лесно ти е на теб, нали имаш 2 звезди  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 621
ето ги къде са се скрили
Виж целия пост
# 1 622
Тая жега съвсем ви сбърка. Пак с тия пусти публикации ooooh! еех, журналисти да бяхте, да списвахте в някой вестник, па тоо Mr. Green Спамъри ниедни Laughing
Лесно ти е на теб, нали имаш 2 звезди  Mr. Green
Ако не бяхте вие можех да имам и 5 (сигурно).... Mr. Green
Виж целия пост
# 1 623
Ако не бяхте вие можех да имам и 5 (сигурно).... Mr. Green

Ще ти сееееее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хелоууууу, май поспах малко  ooooh! Сега кафе  Laughing

Виж целия пост
# 1 624
У нас лудницата е пълна- навсякъде дрехи, а и децата си дойдоха....  Crazy Crazy Crazy
Лео, дай ми кафе, деееееееееее!!!  Praynig
Виж целия пост
# 1 625
Лео, дай ми кафе, деееееееееее!!!  Praynig

Готово скъпа  Hug

Виж целия пост
# 1 626
Жива да си!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Имам нужда спешно и от концентрат некъв... Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 1 627

Имам нужда спешно и от концентрат некъв... Crazy Crazy Crazy

Децата ли те шашнаха  Laughing

Виж целия пост
# 1 628
  201uu
Виж целия пост
# 1 629

Ама на теб май не ти е смешно  Mr. Green

Виж целия пост
# 1 630
Виж целия пост
# 1 631
ето ги къде са се скрили

А ти къде се криеш?

Ти да не си съпруга на Иво Сиромахов? newsm78



Хилоу на еврибади wavey
Някои стягат морце гледам. Ауууу завист smile3516
Виж целия пост
# 1 632
newsm52 ООооо, Гиговииииииич.......... newsm52
Виж целия пост
# 1 633
ето ги къде са се скрили

А ти къде се криеш?

Ти да не си съпруга на Иво Сиромахов? newsm78


Хилоу на еврибади wavey
Някои стягат морце гледам. Ауууу завист smile3516


А не, не, не съм.

А що се крия верно?!?! Май не съм идвала скоро. Как сте? Кво ново? Не че знам старото. Бях стигнала до един купон, на който така и не ме поканихте и загубих нишката.
Виж целия пост
# 1 634
Някои стягат морце гледам. Ауууу завист smile3516


Здравей  Hug Hug Hug Ми редно си е да починем  Laughing Вие няма ли да ходите? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия