Спамо- чат темичка- (18.6- 24.6)

  • 34 122
  • 2 434
# 1 650
Много "спокойно тук"  Mr. Green
Руске, ти къде ще мааш гащи? Не я ли изхарчи вече първата заплата???
Виж целия пост
# 1 651
...Руске, ти къде ще мааш гащи? Не я ли изхарчи вече първата заплата???
Ще я харча на Съни бийч!!! Laughing
Виж целия пост
# 1 652
Добър вечер!

Направо ще си отрежа главата  bash
Ужас! Как ме боли....
Кво ми стана?! Rolling Eyes
А пък егати кво се случва днес-миналата седмица един момък такава тенекия ми върза и бях  smile3515 smile3515 а днес кво моля ви се- покани , коткане , умилкване , все едно нищо не е било! WhistlingПокани -мокани, плажове, фенки пияни....
Ай сиктир!
Ела сега да видиш ти , кака ти как бие  newsm66 newsm66 newsm66
Виж целия пост
# 1 653
...Ела сега да видиш ти , кака ти как бие  newsm66 newsm66 newsm66
Е те тва искам да го видя....  Whistling
Виж целия пост
# 1 654
...Ела сега да видиш ти , кака ти как бие  newsm66 newsm66 newsm66
Е те тва искам да го видя....  Whistling


сеирджийка Mr. Green
Виж целия пост
# 1 655
...Ела сега да видиш ти , кака ти как бие  newsm66 newsm66 newsm66
Е те тва искам да го видя....  Whistling


сеирджийка Mr. Green
Ай не ме дръж в очакване, дееееее  Whistling
Виж целия пост
# 1 656
Криво ли ви е?
Виж целия пост
# 1 657
Не!!! Що??? Laughing
Виж целия пост
# 1 658
Бау!
Виж целия пост
# 1 659
   УАУ!!!
Виж целия пост
# 1 660
ох, че ме изплаши  Grinning
Виж целия пост
# 1 661
Щото е жега
Виж целия пост
# 1 662
Абе, днес няма ли да пиеме? newsm78

Ай- наздраве!!!

Виж целия пост
# 1 663
Наздраве!
Отивам.
Целувки на всички!
Виж целия пост
# 1 664
Наздраве!




Мъжът е дръпнал 1 филм и ме хайка да ставам от компа, за да гледаме. Като свърши, ако не съм отнесла плувката ще се включа. Имам за прочитане доста мат'риал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия