Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 105
В жегите ми е най-голям апетита, всъщност яде ми се, вкусно ми е и на всички правя компания. Кой седне на маса аз съм с него
Виж целия пост
# 106
Споделям, че си смених ника. Онзи ми втръсна и ми тъпее, е с този вече се харесвам Peace.

Оня ти ник по-ти отива, сменяй го и тук!

Послуша ме, а? Simple Smile
Виж целия пост
# 107
От бира и ракия се пълнее, знам от майка ми.
Виж целия пост
# 108
Че съм те послушала, звучи много уронващо форумския ми престиж.
Така че, да речем, че стария ми беше отдавна омръзнал и ми простееше яко.
Виж целия пост
# 109
В жегите ми е най-голям апетита, всъщност яде ми се, вкусно ми е и на всички правя компания. Кой седне на маса аз съм с него

Точно това се оплаквах на дафина в кюто. Топло им било, не им се ядяло, тежко им ставало, сладоледът им бил сладък, бирата ги надувала...нищо не ме надува, нищо не ми сладни, нищо не ми става вече. Tired
Виж целия пост
# 110
Ай, трай си, де. Казах, че отслабвам Mr. Green А! И мойте беха 4 Shocked

Споделям, че има филм на и с Джони, Деп, по TV7, почнал е в 9.
Виж целия пост
# 111
Ха-ха, аз имам доказателства обаче, Ню. Престижът ти рухна  Laughing

Споделям, че си смених ника. Онзи ми втръсна и ми тъпее, е с този вече се харесвам Peace.

Оня ти ник по-ти отива, сменяй го и тук!


Виж целия пост
# 112
Това си го дописал сега Crossing Arms.
Виж целия пост
# 113
Калина е маниак на сладоледа, обратно на мен - аз насила  ям, студен е.  Sick

До сега съм изяла към 3, и то все защото ме черпят разни младежи.  Blush
Виж целия пост
# 114
От сладоледа също много се пълнее  Tired Аз не мога да ям обикновен и все си  взимам комбиниран с разни глезотии. Сега ям един с тирамису и като гледам калориите  Tired
Виж целия пост
# 115
И аз ям половин кило сладолед в момента. Не издържах на свинското у мен. И го ям, и ме е яд, че после ще съжалявам. Наруших си диетата, с която гладувам 20 дни. А на морето като ида, ще съжаля двойно...
Виж целия пост
# 116
От бира и ракия се пълнее, знам от майка ми.

а, моля моля....всички алкохоли са доста калорични, така че не само от бирата и ракията се пълнее
важно е колко се пие....вземете пример от мен, не съм пила от не нам си кога...Макар че тая Калина с тоя вермут вчера  Crossing Arms веднага ми се допи коктейлче на терасата в приятна компания  Crazy

п.с. да ви успокоя, че не сте най-големите прасета
аз съм! от неделя до днес съм изяла две големи кутии сладолед и изпих 4-5 литра кола, грух
Виж целия пост
# 117
Tired Споделям, че се пропих - не мога без мента в тия жеги, 1 бутилка за 3 дни.  Blush
е, приеми, че разхлажда и подкарай втората бутилка
Виж целия пост
# 118
Абе аз обичам сладолед, пък това лято не ме влече.
Най-сетне приспах детето след половинчасов рев под надслов "тати, тати"  Tired
Предлагам му сладолед, даже дъвки, не ще. Как да обясня, че тати се развява из варненските кръчми и трябва да се задоволи само с майка си?
Изкъпах се за четвърти път днес и се пльоснах до вентилатора. Искам климатик.
Олей, Марче, как 5 литра кола, бе!?
Виж целия пост
# 119
от неделя до днес съм изяла две големи кутии сладолед и изпих 4-5 литра кола, грух
Joy hahaha Joy
Не се сдържа и грухна, а?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия