Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 465

зъбобол ме побърква, за туй ще се самоубивам  Laughing
Виж целия пост
# 466
Извади го тоя зъб, бе. Ще ти мине.
А доктора как е Laughing
Виж целия пост
# 467
Маро, самоубий се! С алкохол!
Виж целия пост
# 468
Маро, самоубий се! С алкохол!
Добре де, ти като стана в 3 и кусур, какво ще правиш цяла нощ?
Виж целия пост
# 469
Маро, самоубий се! С алкохол!
Добре де, ти като стана в 3 и кусур, какво ще правиш цяла нощ?

Ще се самоубивам с алкохол. Запонах вече джинтоника.
Мара къде е, да не се е гътнала вече?
Виж целия пост
# 470
Напила се е сигурно и си дърпа зъба на вратата newsm78
Всички зачезнаха, отидоха да пият.
Виж целия пост
# 471
А Лизбет къде е?
Виж целия пост
# 472
Още не съм се гътнала  Cry
Отивам да си купя много аулин  Twisted Evil
Не пия, отказвам алкохола...е, опитвам се.
Наваксвам със сладолед!
Виж целия пост
# 473
 Sick не е истина, не лъжа - дадох току-що последните си пари за алкохол, напълних коша на количката - джин, Флирт, Мента, Загорка, тоник, спряий и ... мин. вода.

Хората ме гледаха странно. Искам да пия, имам нужда да пия, мисля да се отряскам тая вечер, джин водка и мента коктейл. Нещо и мен ме хвана депресията на Медузка.
Виж целия пост
# 474
Въргалия, нещо взех да се притеснявам за теб! Нямаше ли сладолед у тоя магазин?
Виж целия пост
# 475
Въргалия, нещо взех да се притеснявам за теб! Нямаше ли сладолед у тоя магазин?


сладолед с мента....мдааа, добра идея
Виж целия пост
# 476
Въргалия, нещо взех да се притеснявам за теб! Нямаше ли сладолед у тоя магазин?


сладолед с мента....мдааа, добра идея


  hahaha Crazy
Виж целия пост
# 477
Марче, пристрастена си към Аулина, лекувай се!

Верж, уелкъм ту да клъб  Hug
Виж целия пост
# 478
Скоро ще съм отпускарче! Даже би трябвало да е от утре, ама ще ходя до училище, че има още работа за вършене... И по време на отпуската ще ме викат, ама ще го преживея... Laughing
Нещо изоставам с форумските актуалности, та да ви питам - какъв е тоя потник за 200 лева? Предистория? Помагайте! Laughing
Виж целия пост
# 479
Така ме сядоха пак, ама лошото е, че не знам защо, държи си ги шефовете още от миналата седмица, че ми се иска да можех да пия, та да отпусна, ама не мога, затова набивам аулин и аз - боли ме адски стомах и главата тоже ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия