Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 585

Бубе, честит празник. Да ти е жива и здрава малката сладурка, голямата също Heart Eyes
Стеф, честит рожден ден и на теб!

И от мен се почерпете, освен Пепи и баща ми има имен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Честито на именниците, рождениците и наздраве на всички просто пийващи за удоволствие  Laughing
Ужасен мързел ме е налегнал, срам ме е.

по-лесно ми е да го копна, отколкото да го пиша. и на всичко отгоре и времето все не ми стига. да се чудиш как става така, като нищо не правя!?
Виж целия пост
# 587
Царю честити, честито!  Hug
Първо Рила, сега и Стара планина!
Виж целия пост
# 588
Гледаме клип на Бон Джоуви, викам на Ния "Харесва ли ти тоз чичо?", тя вика не  Tired
Притеснявам се, че расте без вкус.
Виж целия пост
# 589
Имам киселини. Не мога да разбера защо се казват киселини, като не ми е кисело, а ми пари. Трябва да се казват Парини.

Моят мъж меси едно нещо много вкусно, на което му вика зелник, обаче се прави с праз и аз му викам празник.

Виж целия пост
# 590
Гледаме клип на Бон Джоуви, викам на Ния "Харесва ли ти тоз чичо?", тя вика не  Tired
Притеснявам се, че расте без вкус.
ами като и пускаш такива динозаври. то детето добре се ориентира!
Виж целия пост
# 591
Дафо, че какво му харесваш на Бон Джоуви? Право е детето.
Вкус към определена музика маже да се формира у детето още в утробота на майката.
Може да ти е възприело буквално въпроса, детето. А сега го попитай:
"Харесваш ли как пее тоз чичо?"
Виж целия пост
# 592
Имам киселини. Не мога да разбера защо се казват киселини, като не ми е кисело, а ми пари. Трябва да се казват Парини.

Моят мъж меси едно нещо много вкусно, на което му вика зелник, обаче се прави с праз и аз му викам празник.


Ако готвеше в делва, щеше да е делник. Опитай Фамотидин.
Наистина са кисели киселините, още не са ти излезли достатъчно нагоре в гърлото.
Виж целия пост
# 593
Стеф, Честит Рожден Ден!
Дори, честит ти именник!
Пипинце, Честит Имен Ден!
Живи и здрави всички!

Към Майка Зайка: Неписаното правило в Споделетето е да се пуска снимка на обекта. Така две - три ще го оплюят, а пет-шест ще повъздишат заедно с теб. Споделено  Grinning

ПП CTramell, невероятна си   bouquet
Виж целия пост
# 594

И ти да си жива и здрава! Още ли ти е гръмнал компютъра?
Виж целия пост
# 595


Към Майка Зайка: Неписаното правило в Споделетето е да се пуска снимка на обекта. Така две - три ще го оплюят, а пет-шест ще повъздишат заедно с теб. Споделено  Grinning



Нема снимка на обекта,бе. Една само и там нищо се не види.И на мен ми е любопитен.
Виж целия пост
# 596
Компютерът вече е в час, нов човек съм, ей! Животът без Гугъл не е за мен. Човешко ли е да се събудиш в три часа с въпрос в главата: Как беше малкото име на един, дето участва в Правилата на дома? и да няма къде да провериш?!?! А?!
Отивам да търся фото на въпросния Донков сега  ooooh!
Виж целия пост
# 597
Отивам да търся фото на въпросния Донков сега  ooooh!

Ако имаш предвид Диков, Калин, най-добре влез в нетера и го изгледай. Участието му е 2 минути. Ако те мързи да се регваш, дай знак да ти дам моите пароли-мароли.
Виж целия пост
# 598
Аз пък вече си имам още една помощничка Party Grinning
Много добре се справя, дано й е интересно и не я откажат ниските ставки  Peace
Не знам как да ти благодаря просто.
Виж целия пост
# 599
Много искам да ви споделя, че съм се повредила.

Видях преди малко една петичка да стърчи от корема ми и като я щипнах се дръпна навътре.

Толкова се разчувствах, че ми иде да ревна.

Когато ходех на работа, колегите ми викаха Хитлер, а сега сълзоотделям от петички и коленца. Кажете ми, че като родя ще ми мине тази лиготия.

Готова съм да пусна тема, която започва с" Мили мами..."

Ужас
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия