ПЛЕВЕНСКА, ама много гореща

  • 11 710
  • 273
# 135
Оправих се. Благодаря. То било много лесно, но първия път е труден.  bouquet

 Проверих  Wink Пак заповядай  Grinning Но пак Дикси трябва да отнесе черпенето, че ако не беше тя,нямаше да се сетя да пипна моето  Mr. Green
Виж целия пост
# 136
Аз от доста време гледам, че хората са си сложили по-различни картинки, но като нямам време да се поровя, пък и ме е срам да питам. Embarassed
Виж целия пост
# 137
Цитат
Ш'та черпа няколко ракии на балкана
Цитат
Получаваш още 3 ракии 
Цитат
Още много ракии ще пиеш.

Ей, го на до къде ме докарахте


Виж целия пост
# 138
Валенце , радвам се ,ч е ме подкрепяш и имаш желание да се направи нещо , но за съжаление си единствената , която откликна на поста ми Sad Наистина е много хубаво ,че вече са правени такива акции , но както казах и преди смятам ,че е краино недостатъчно да се правят подаръци само по големите празници,още повече , че тогава почти всички се сещат за тези деца , но те имат нужда от дрехи,обувки , памперси и всякакви други неща през цялата година , така както и нашите . Не ми се иска да мисля,че сме толкова незаинтересовани в Плевен. Аз съм сигурна,че има много мами,които не влизат във форума , а правят дарения за домовете , но все пак мисля,че ако се организираме ще сме от много по-голяма помощ за децата. А и наистина те със сигурност имат нужда и от внимание,не само от храна и дрехи.
Пак ще чакам дали ще има други желаещи да организираме нещо , ако не ще ти пиша на лични да видим . Писала съм и на Движението на българските майки, но казват,че първо сами трябва да поемем инициативата и да се докажем и тогава може и те да ни подкрепят,така както са подкрепили майките във Варна, Пазарджик, Горна Оряховица, Пловдив ,Видин.
Виж целия пост
# 139
  hahaha Ей, го на до къде ме докарахте

 Ние хубаво те   докарахме до тук, само име да не ти излезе  Joy
Виж целия пост
# 140


но за съжаление си единствената , която откликна на поста ми
.
.
.

 Но въпросната мама е доброволка в Движението на българските майки и каза,че засега няма никаква организирана акция за домовете в Плевен
.
.
.
Може би трябва да се обадим да проверим от какво имат нужда и ако имаме възможност да съберем по някой лев.

.
.

Не ми се иска да мисля,че сме толкова незаинтересовани в Плевен

 
Ами, да откликна тогава на поста ти.


Досега има от Плевен организирани две акции, за което не мисля, че е нужно да пускаме отделна тема във форума за да ни потупат по рамото.

Последната акция беше съвсем скоро, Галя се обажда и пита от какво имат нуда - казаха дрешки и играчки.Доколкото си спомням почти всички се отзовахме и занесохме немалко торби с дрешки.Никой не е споменал за памперси и козметика.Ако сме знаели щяхме и това да занесем.
Не мисля, че всеки има възможност всеки месец да отделя умалели дрешки, затова ги правим на около 6 месеца.Следващия път ще знаем и ще занесем и памперси.

За незаинтересоваността няма да коментирам.


  bouquet
Това е от мен.
Виж целия пост
# 141
както казах и преди смятам ,че е краино недостатъчно да се правят подаръци само по големите празници,още повече , че тогава почти всички се сещат за тези деца , но те имат нужда от дрехи,обувки , памперси и всякакви други неща през цялата година , така както и нашите . Не ми се иска да мисля,че сме толкова незаинтересовани в Плевен
Защо реши,че сме незаинтересовани? И това, че се случи дрехите и играчките да се закарат по Великден, просто така се случи, изчаквахме се една друга, при интерес можеш да върнеш темите назад. Всеки е дал това, което е сметнал,че има възможност да отдели. И ако съберем пари, колко мислиш, че можем да дадем и за какво ще им стигнат? Извинявам се, ако звуча грубо, но....

 След публикуването видях,че сме се дублирали с Дикси, значи нямаше смисъл да пиша и аз.
Виж целия пост
# 142
Момичета,аз мисля,че Джина друго имаше предвид.Доколкото разбрах идеята и е да ходим понякога при децата,освен дрешки да им занесем плодове и лакомства,да поиграем с тях,може да им занесем касети или дискове с музика,да потанцуваме заедно.Поне аз така разбрах.На мен лично такава идея ми допада.Поне така правят в някои градове,доколкото съм прочела.
Виж целия пост
# 143
Момичета,аз мисля,че Джина друго имаше предвид.Доколкото разбрах идеята и е да ходим понякога при децата,освен дрешки да им занесем плодове и лакомства,да поиграем с тях,може да им занесем касети или дискове с музика,да потанцуваме заедно.Поне аз така разбрах.На мен лично такава идея ми допада.Поне така правят в някои градове,доколкото съм прочела.

Аз също съм готова за подобно нещо.
Виж целия пост
# 144
та се чудех дали не можем и ние да измислим нещо ако вече не сте го правили,защото аз съм от скоро тук и може да съм пропуснала.
Това е от първият ми пост, който ми се струва,че всички вие пропуснахте и единствена Валенцето ми отговори и Атракция с няколко думи информативно. Не съм искала да обидя никого,просто като казах незаинтересовани,първо имах предвид,че никой не обърна внимание на писмото ми поне да ми обясни,както сега ме нападнахте всички и второ,за ДБМ нямах предвид,че трябва да се хвалите някъде,за да ви потупат по рамото, а по-скоро ,че те могат да ни помогнат и със средства и със съдействие , но трябва да имаме желание и наистина да се ходи при дечицата по-често,не просто да им се занесат нещата от които имат нужда, но и да им се отдели персонално внимание.
Много съжалявам,че се опитах да повдигна въпроса пред вас и се извинявам ако съм обидила някого,не се съмнявам,че сте помогнали кой с каквото е могъл и сте го направили с чисто сърце,но вече започвам да се съмнявам,че тази тема е само за посветени и новите членове се приемат на книга,но основно сте една затворена група. Надявам се само към мен да е това отношение и другите мами да са добре дошли наистина.
Виж целия пост
# 145
Джина,не се чувствай обидена или засегната. HugПросто всеки тук си казва мнението,някои-по-меко,други-по-остро.Нали затова е форума Grinning.Не си права,че тук сме едно затворено общество.Точно преди една годинеа,когато моето семейство се премести да живее от София в Плевен,именно в тази тема срещнах толкова разбиране и подкрепа...Момичетата бяха много мили,наистина много ми помогнаха.Дойдох в град,в който не познавах абсолютно,подчертавам абсолютно никой.Те бяха първите ми познати и останаха мои много добри приятели.Нормално е понякога да има по-остри думи,жени сме все пак Mr. Green.Но затворено общество не сме.има момичета,които пишат тук от съвсем скоро и се вписаха чудесно в  колектива.Сигурна съм,че и ти ще го направиш,а ние ще помагаме. Hug
Виж целия пост
# 146
Djina, не се обиждай, никой не те напада директно. Нормално е да изразим мнение, когато нещо одобряваме или не. В никакъв случай не сме затворено  общество, всяка една от нас е писала тук за първи път и няма такова нещо като посветени , както и такива, които се приемат само на книга. Не водим отчет, всички си пишем каквото искаме...., но Валецето го е обяснила много добре  Grinning
Виж целия пост
# 147
но Валецето го е обяснила много добре  Grinning
Мен ме бива по обясненията Laughing,дори според мъжа ми ме бива прекалено много да говоря Mr. Green.
Като казах за мъжа ми,я да си го похваля-сега като е отпуска,почти всяка сутрин извежда децата в Кайлъка,за да си почина аз Flutter.Много е готино!Изфуках се Crazy.
Джина,не спирай да пишеш при нас,с времето ще ти хареса,много сме готини всички,без изключения.Пък за сплотяване на колектива скоро може да направим форумска среща пак,ако може отново без деца Mr. Green.
Виж целия пост
# 148
Срещата с децата може да стане някой ден в Кайлъка например след работа (18ч). В събота и неделя всеки е планирал нещо и не е удобно. Wink
Виж целия пост
# 149

Мен ме бива по обясненията Laughing
А пък мен хич ме няма. Понякога такъв срам бера заради неумението си да обяснявам  Blush
 Идеята за среща е много добра. Айде, Валенце, почвай да ни организираш  Party
 А за мъжете-да похваля и моя-сутрин взима Божидар в хола и ме оставя да поспя до 8ч, когато той почва да се стяга за работа. 1 час повече сън е от голямо значение  Mr. Green а Божидар как мрънка от 3 дни и нощи, не е истина  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия