мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 296 114
  • 943
# 255
2 дни след цикъла се наложи да пия ескапеле, дойде ми след 4 дни. Минаха 2 месеца и пак ми дойде 2 пъти за месеца/ до колкото разбрах състава на хапчето е същият като на постинора и производителя е същия, но понеже вече е 1 хапче не  2 както преди цената е двойна!  #2gunfire
Виж целия пост
# 256
Ами това, че й е последен ден от цикъла би трябвало да означава, че няма как да е в овулация съответно и няма как да забременее, но съм чувала и истории за аборт точно след секс по време на цикъл/не знам до колко са истина или лъжа/.Так че според мен няма от какво да се притеснявате.
Да се похваля, на мен ми дойде...и съм супер щастлива.
             


Blagodarq Mime.. stra6no mnogo me yspokoi  Hug
Забременях точно в последнит ден от цикъла си!  baby_neutral
Виж целия пост
# 257
Възможно е, аз лично не знам кога ми е овулацията.Като правихме бебе забременях още първия месец, но пък практикувахме често, т.е почти всеки ден и не знам точно в кой ден е станало зачеването.И понеже забременях веднага не съм ходила да ми следят овулацията.Просто ми е чудно как може веднага след цикъл и даже по време на цикъл да настъпи овулация newsm78
Виж целия пост
# 258
Ползвах ескапел преди месец на15 ден от цикъла ,дойде ми точно навреме и беше нормално.Доволна съм.
Сега мисля да си слагам спирала ,защото много се изплаших миналия месец .
На презервативи вече вяра нямам #2gunfire
Виж целия пост
# 259
Чета другата тема за Ясмин и там пишат, че и при тях се получават тези симптоми като при Ескапеле
 - болки в гърдите,
лошо настроение, депресия,
напълняване,
повдигане и повръщане.
Все пак това е високо хормонално хапче.
Ох, ще си траем и ще се надяваме.
Виж целия пост
# 260
Ами аз имам един въпрос. Пих ескапеле и на петия ден се появи леко кървене.А последния ден на менструацията ми беше преди около седмица и половина.Нормално ли е това и дали има вероятност хапчето да не е подействало.Защото се притеснявам Sad
Виж целия пост
# 261
възможно е това зацапване преди да ти дойде,аз имах такова и на следващия ден ми дойде!..може би ще ти дойде..
Виж целия пост
# 262
Вече трети ден съм така,но не ми идва  Sad
Виж целия пост
# 263
В упътването на ескапеле пише ,че е възможно да се появи такова кървене между менструациите.Не се шашкай толкова .Успех!
Виж целия пост
# 264
Това малко ме успокои, Благодаря.Надявам всичко да е наред наистина.
Виж целия пост
# 265
Момичета,имам един въпрос?......миналата седмица стана ''гафа'',бях последен ден даже още ми течеше леко.Аз разбира взех че се застраховах купих си ескапеле но на 36ч. значи след 1ден и половина...........ННННОООО днес след 1сед. прокървих леко,гърдите ми  набъбнаха,корема ме боли леко,някакви вълни се разхождат по-тялото ми...Незнам дали да си купувам тест след като кърва в момента,нали има тестове които показват след 3дни уж,дали ще покаже на 100%  след като кърва?Еи такива работи ми се вътрат в главата.Моля за вашето мнение,за което багодаря от сърце!...... Hug
П.С. преди около 6м.ми се наложи да го пия пак и нямах никакви проблеми,нито кървене,нито някакъв дискомфорт.......охххххх..... Thinking   моя мъж така да иска второ,но то само с искане не става нали?постъпи много подло с мен,дете се прави от двама а не на кои кога му скимне и без да се зачита мнението на другия... ooooh!........абе.........егоист..........
Виж целия пост
# 266

Аз го пих миналия месец и доста форуми изчетох тогава щото много се уплаших, та там прочетох ,че много жени прокървяват така след 7-10 дена,и след това им идва пак когато трябва или около.......
При всеки е различно
На мен ми дойде когато трябва и не съм прокървявала, ако искаш порови се в интернет  newsm78
Тест за бременност аз направих 10 дена след гафа
и още един тест след като ми свърши,за по-- сигурно

Успех Peace
Виж целия пост
# 267

Аз го пих миналия месец и доста форуми изчетох тогава щото много се уплаших, та там прочетох ,че много жени прокървяват така след 7-10 дена,и след това им идва пак когато трябва или около.......
При всеки е различно
На мен ми дойде когато трябва и не съм прокървявала, ако искаш порови се в интернет  newsm78
Тест за бременност аз направих 10 дена след гафа
и още един тест след като ми свърши,за по-- сигурно

Успех Peace


Рових и така попаднах и тук и там,пише че е нормално,но се притесних,защото както вече споменах съм го пила веднъж и всичко беше ок,но сега е доста по-различно и взех да се притеснявам,незнам дали влияе нещо на теста(кървенето)....иначе след 1сед. трябва да покаже.....
Много ти благодаря......... Hug
Виж целия пост
# 268
оф, хора колкото повече чета толкова повече се обърквам...бях вземала хапчето веднъж и всичко беше наред. Наложи се да го изпия втори път(и двата пъти беше просто застрахока, без да знам нищо със сигурност)-миналият месец на 10.07 няколко дена след цикъл... 1-2 след като го изпих отново прокървих, но само за един ден...този месец вече ми закъснява повече от седмица, а имам 2 отрицателни теста за бременност...какво да правя???
Виж целия пост
# 269
оф, хора колкото повече чета толкова повече се обърквам...бях вземала хапчето веднъж и всичко беше наред. Наложи се да го изпия втори път(и двата пъти беше просто застрахока, без да знам нищо със сигурност)-миналият месец на 10.07 няколко дена след цикъл... 1-2 след като го изпих отново прокървих, но само за един ден...този месец вече ми закъснява повече от седмица, а имам 2 отрицателни теста за бременност...какво да правя???

Аз мисля, че не си бременна.
Днес не се осмелих да си купя тест.
Ако до петък не ми дойде, ще си купя.
Хем ми се иска да не съм бременна, хем ми се иска да съм...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия