мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 296 106
  • 943
# 285
Роза,айде по-спокойно,а?
Ти правилата на форума чела ли си? Tired Пиши на кирилица,и престани през няколко минити да пишеш различни постове. ooooh!
И недей обяснява кой има и кой няма право.Някои хора поне са си направили труда да се регистрират. Tired
PeaceБлагодаря за подкрепата,тук някой хора се опитаха да ми казват къде трябва да давам мнение и къде не,а на същите тези хора четем безумни постове в Искам бебе,може би трябва и ние тогава да им казваме ,че не са за там!
Виж целия пост
# 286
Здравейте! BlushИскам да попитам вредно ли е ескапеле?Благодаря!
Виж целия пост
# 287
относно горе зададения върпос..от UtopiQ..таа аз пих хапчето и ми дойде след няколко дни..след това чаках около месец и се притеснявах дали ще дойде,направих си 2 теста,бяха отрицателни и след има няма няколко дни след втория тест ми дойде(това беше точно тази събота 23.08) ..мисля че хапчето ти е объркало цикъла,но щом веднъж ти е дошло..ще дойде и пак според мен ..успех Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Здравейте! BlushИскам да попитам вредно ли е ескапеле?Благодаря!
По принцип ако вярваме на упътването...е напълно безвредно или поне с минимални проблеми...
Наложи ми се да го пия през май...дойде ми...и в началото на юли ми откриха 2кисти в яйчника...След хилядите възможни варианти,коментара на лекарят беше,че тези сладки хапченца са най-вероятната причина... И аз понеже нищо не разбирам от медицина вярвам  newsm78 Hug
Виж целия пост
# 289
Вчера ми доиде!!!  Party Много благодаря на всички за загриженоста!!! Hug
Виж целия пост
# 290
здравейте искам да попитам дали някои може да ми помогне защото сам страшно оплашена при полов акт се скъса презерватива няколко часа след това пих ескапеле.Всичко беше наред до 10 ден след това започнаха болки в яичниците и два дни след това започна и карвене. има ли възможност това да е цветна бременност или се е получило от хапчено newsm78. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Виж целия пост
# 291
И аз бях така.По-силно ми вървя от обикновено и повече дни,боляха ме яйчниците доста,но вече ми намаля.Направи за по-сигурно тест.Аз правих-беше отрицателен.Дано всичко да е ОК. Stop
Виж целия пост
# 292
аз се претиснявам защото ми тече мн слабо и няма сасирена кръв мн ме е страх да не е цветна бременост ппппппф ще ми побелее косата вече 
Виж целия пост
# 293
Не е задължително да имаш съсиреци!!!Първите дни ми вървя слабо-само цапаше,но после като рукна , мале - мале...
Виж целия пост
# 294
На мен също ми тече по-слабо от друг път,продължи ми около 3 дни,а след това още 3 дни много бледо кафеникаво течение,просто по няколко капки на ден-почти нищо!И аз имах някакви опасения,но като ми свърши,спряха да ме болят и гърдите,и напрежението изчезна,затова се поуспокоих.Сега чакам да ми дойде-ще видя как ще е този месец.А ти си направи един тест,за твое успокоение!!!
Виж целия пост
# 295
Освен всичко друго вчера - точно един месец след като взех Ескапеле ме тресна такава депресия, че направо не бях на себе си - потисната, нищо не ми се правеше, спеше ми се.
Също така имах по-лека депресия два-три дни след като го взех.
Дали е възможно да е от хапчето?
Някой друг с такава случка?
Виж целия пост
# 296
До колкото успях да прочета по темата( за жалост твърде късно ги чета), последиците  и влиянието на това хапче се усещат до  няколко месеца след като си го приела.
А сега да разкажа и моите патила с ескапеле. - Наложи се да го пия на 13.08. , прецених че риска е голям, възможно е да съм в овулация, и т.н. - купих си и пих. След една седмица ми дойде цикъла.Също както някои от момичетата го описват с големи съсиреци и обилно кървене.Тече ми вече 10 дни, почна да ми пада кръвното и непрекъснато ми се спи. Гинеколожката ми е в отпуск. Връща се на 1 септември. До тогава има още три дни, посъветвайте ме какво да предприема, какво мога да взема на своя глава. Прегледа при гинеколога е неизбежен ,но до тогава какво да правя. newsm78
Виж целия пост
# 297
Здравей, Моника! Може би вече е късно за съвети, но искам да споделя опита си с тези хапчета...Преди 2 години ми се наложи да взема постинор и след като ми дойде на 3-тия ден след приема на хапчето не спря 17 дни...през това време ходих и на  лекар, който ми изписа кръвоспиращи-без никакъв ефект. Пих метергин и чак от него ми спря. Кръвното ми падна страшно много и повръщах постоянно. След 3 месеца вече си имах поликистозен яйчник, който според гинеколожката беше дело на тези хапченца....
Е, днес пак ми се наложи да пия тая гадост, вече наречена ескапеле и с 20 лв отгоре  #Crazy ,надявам се ефекта да не е същия, в упътването  пише, че е по-безвреден  newsm78
Виж целия пост
# 298
Здравейте отново. Писах преди време тук и сега когато съм напълно отчаяна реших отново да пиша  Cry  Гафът стана юли месец, хапчето изпих след малко повече от 24 часа след това и цикълът ми дойде 17 дни след това, на 30 юли и продължи 3 дни. Естествено се успокоих след това, но оттогава не ми е идвало, а вече мина повече от месец. Дайте ми съвет, защото за първи път изпадам в такава ситуация и незнам какво да правя  Sad Дали това закъснение се дължи на хапчето или е възможно да съм бременна. Правих тест за бременност през август и беше отрицателен.  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 299
аз лично смятам че е от хапчето,защото..то тотално ти е разбъркало организма..и на мен ми закъсня след пурвото идване и чаках около седмица..за да ми дойде след датата втория път..според мен щом ти е дошло вднъж трябва да си спокойна..а и теста е бил отрицателен..на мен ми дойде,направих си тест..след това пак си направих тест ..и пак ми дойде (бяха отрицателни и двата)..ии сега само се надявам всичко да е наред..и на теб ти пожелавам успех ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия