...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 635
  • 488
# 180
Стига сте спамили, бе!
Марш веднага да се татуирате!
И после на отчет тука. Mr. Green
Че нещо и аз съм навита за такава екстра.
Виж целия пост
# 181
Стига сте спамили, бе!
Марш веднага да се татуирате!
...
Чу ли, Стоянчооооооооооооуууу  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 182
Чу ли, Стоянчооооооооооооуууу  Whistling Whistling Whistling
 
Виж целия пост
# 183
  Трябва да е нещо много специално за мен символче иначе разните там плетеници,биомеханики и иероглифи не ме привличат особено.
А- взе ми го от клавиатурата... Peace
да де, но как да открием нашият символ?


Аз си харесах един китайски символ-на любовта и си го татуирах отляво на бикини зоната.Разгледах доста преди да направя избор.Трябва да си напълно сигурна, че това е твоето тату, иначе ще почне да те дразни много скоро.
Виж целия пост
# 184
Аз ще си направя татуировка, в това съм сигурна. Държа да измисля аз дизайна и не искам никой да има същата.
Виж целия пост
# 185
и аз съм почти на 96% за тату,,обаче--може и да е малко тъп въпроса Embarassedно,сега като имам тен-проблем ли ще е за татуто
Виж целия пост
# 186
и аз съм почти на 96% за тату,,обаче--може и да е малко тъп въпроса Embarassedно,сега като имам тен-проблем ли ще е за татуто


Тена сам по себе си не е проблем, но след като си го направиш татуто, не трябва да го излагаш на слънце известно време.
Виж целия пост
# 187
Пухченце, дай фото, плиииииииииййййззз Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 188

И на двете ли newsm78 Rolling Eyes Rolling Eyes Че тази със символа ще си е направо неприлично ако я изтипосам тук Embarassed Joy
Виж целия пост
# 189
и аз искам фото Praynig
Виж целия пост
# 190

И на двете ли newsm78 Rolling Eyes Rolling Eyes Че тази със символа ще си е направо неприлично ако я изтипосам тук Embarassed Joy
Нея може и на ЛС Wink
Виж целия пост
# 191
-Тази ми е на десния глезен.


-Тази е.....както казах в зоната на бикините Blush

Двете съм ги правила преди 10тина години, тази на крака през 97ма, другата една година по-късно.Тогава бях на вълна любов-бях луда по мъжа си и ето резултата Mr. Green Joy hahaha
Виж целия пост
# 192
-Тази ми е на десния глезен.


-Тази е.....както казах в зоната на бикините Blush

Двете съм ги правила преди 10тина години, тази на крака през 97ма, другата една година по-късно.Тогава бях на вълна любов-бях луда по мъжа си и ето резултата Mr. Green Joy hahaha

Страхотни са, Пухчо Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 193

Благодаря Flutter Flutter Flutter Hug

Замислям се за трета, обаче мъжа ми ще изперка май Joy
Виж целия пост
# 194

Благодаря Flutter Flutter Flutter Hug

Замислям се за трета, обаче мъжа ми ще изперка май Joy
Няма да го питаш.А после ще му кажеш - "Е, кво, три за щастие" Joy
Ти как мислиш, че моя реагира днес.Аз нищо не му бях споменавала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия