...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 637
  • 488
# 255
Страхотни сте благодаря за подкрепата на 18 .08. отивам да си сложа обичка на веждата 
Айде!!! Hug
И да не забравиш после фотото- ТУК!!! Wink Whistling
Виж целия пост
# 256
Мами 73 цвети,
чавек е на толкова на колкото се чуства.Разбира се, че няма да ставаш смешна.
Щом искаш, сложи си още една обеца. Хич да не ти пука какво ще кажат хората; важното е ти да се чустваш добре.
Точно Peace
Никога не съм се съобразявала с това, какво ще кажат хората.Даже точно обратното.Правя го нарочно, защото знам, че ще ме обсъждат Twisted Evil
Виж целия пост
# 257
Страхотни сте благодаря за подкрепата на 18 .08. отивам да си сложа обичка на веждата 
Айде!!! Hug
И да не забравиш после фотото- ТУК!!! Wink Whistling
ОБЕЩАВАМ  smile3509 Peace
Виж целия пост
# 258
Мами 73 цвети,
чавек е на толкова на колкото се чуства.Разбира се, че няма да ставаш смешна.
Щом искаш, сложи си още една обеца. Хич да не ти пука какво ще кажат хората; важното е ти да се чустваш добре.




и аз така  мисля,на 35 съм и съм в групата на мераклийките за тату Peace
егати,един път се живее Wink
Виж целия пост
# 259
Мънки за 35 -тия си рожден ден и аз ще се замисля за малко тату ,мъжа ми и нашите ще луднат обаче да ВЕДНЪЖ СЕ ЖИВЕЕ
Виж целия пост
# 260
Мънки за 35 -тия си рожден ден и аз ще се замисля за малко тату ,мъжа ми и нашите ще луднат обаче да ВЕДНЪЖ СЕ ЖИВЕЕ
Аз също съм на 35.Малко по-нагоре й казах на Руска, какво отговори мъжа ми, като му споменах , че ще си направя тату Twisted Evil Joy
Виж целия пост
# 261
Аз пък толкова искам пиърсинг на носа,досега два пъти се дупчих и двата пъти ми ги отхвърля-защо? Не съм толкова чувствителна,а ушите не слагам само благородни метали...искам си на носа! Дали да се дупча пак като родя? дайте ми съвет как да я задържа тая обица!
Аз пък въобще нямах проблеми с пиърсинга на носа,при някой хора наистина се отхвърлят  newsm78.Едва ли ще се промени нещо след като родиш Wink
Виж целия пост
# 262
Пате,че няма да отида до София за едно тату-няма.Тоя пич- Гени си е направо страшничък #Crazy/не казвам че не е добър../а Милен във Варна няма ли студио? newsm78
То това студио на Албена е лятото заради туристите. Не ти е далече Албена, айде за София разбирам. Аз ако имам желание и накрая на света ще ида, щом знам, че е добър.  Sunglasses Все пак татуировката ми е за цял живот - моята отлежава 2 години, за да съм сигурна, че искам точно това. Wink
Виж целия пост
# 263
И аз се замислям за такъв род неща... и ще ви следя чудните идейки   bouquet
Виж целия пост
# 264
Ще черпя този, който ми идея за малка цветна картинка
(поне в два цвята),
без да символизира нищо... Whistling
Виж целия пост
# 265
В Замунда има доста торенти с татуировки. Аз оттам си бях изтеглила един, дето беше гигабайт и нещо..познай колко татуировки имаше!  #Crazy
Виж целия пост
# 266
zdraveite vsi4ki..  Grinning az iskam  da popitam kade boli nai malko da si napravi6 tattoo ...  Thinking az mislq da si napravq na dupeto ili malko nad tri1g1lnika .. vse o6te ne sum go izmsilila na 100% no bolkata 4estno kazano dosta me pritesnqva  ooooh! Embarassed Sick Sick
Виж целия пост
# 267
Доколкото знам- повече боли там,
където е по- близо до кокал.
т.е- на дупето, ако е на мека част- няма да боли.
Тези- на кръста сигурно болят, щото там няма месо Wink
Виж целия пост
# 268
Аз мисля че ще боли на дупето, но може и да греша да се искаже някой който си е правил там. Моята е на плешката на гърба и мога да кажа, че вообще не ме боля - правиха ми я почти 3 часа. По скоро когато свършихме след няколко часа започна да ме боли
Виж целия пост
# 269
Аз съм твърдо за тату, имам една на глезена и никога не съм съжалявала, че съм я направила. Колкото до пиърсинга, лично аз не съм фен, слагала съм си на пъпа, след седмица я махнах. Ако питаш мен избери си нещо което ще подчертае твоята идентичност, но найстина внимателно подбери това което ще си татуираш за да не ти се налага веднага след като си я направиш да я махаш. Имах още две татута, но си ги премахнах точно защото не ги бях дообмислила. Иначе начини за премахване има, така че споко! Joy И не боли чак толкова, поне мен не ме болеше!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия