...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 641
  • 488
# 285
http://www2.imgshare.eu/i/8jy43040.jpg

Този трябва да е наред! Еи ''тъпа женка, ама с Фурла!'' много си нетърпелива да не би и ти да си се навила за някой татус??? Laughing
Виж целия пост
# 286
да не би и ти да си се навила за някой татус??? Laughing
Не! Ако природата е искала да приличаме на еволюирали пауни, щяхме да бъдем точно такива. Мнението ми по въпроса е описано доста подробно на предишните страници. Няма какво ново да добавя, само припомням, че е крайно отрицателно и не виждам никаква връзка между красива жена и татуировка.
Виж целия пост
# 287
... Няма какво ново да добавя, само припомням, че е крайно отрицателно и не виждам никаква връзка между красива жена и татуировка.
Щото си тъпа! Whistling Joy

Цомбе, харесва ли ти йероглифа? Thinking
Виж целия пост
# 288
... Няма какво ново да добавя, само припомням, че е крайно отрицателно и не виждам никаква връзка между красива жена и татуировка.
Щото си тъпа! Whistling Joy

Цомбе, харесва ли ти йероглифа? Thinking
Е нали се разбрахме да не е йероглиф newsm78
Виж целия пост
# 289
Щъ дукладвъм на мЪдератор! Пикла такава!
Виж целия пост
# 290
чшшш, алоууу Close
Ти сама си се кръстила така ма оууу Whistling
Виж целия пост
# 291
Ти сама си се кръстила така ма оууу Whistling
И теб щъ искажа! Шъ видиш ти!
Виж целия пост
# 292
Ти сама си се кръстила така ма оууу Whistling
И теб щъ искажа! Шъ видиш ти!
Айде де!
Виж целия пост
# 293
Като бях 15-16 годишна имах обеца на езика и до преди 2-3 години все още можех да я слагам, но май е зараснала вече.
Чудя се дали да го прдупча пак. Обеци имам няколко...
ама май е много детско  newsm78 Laughing Rolling Eyes
Виж целия пост
# 294
....ама май е много детско  newsm78 Laughing Rolling Eyes
Ми.....зависи. Thinking Мен детското сега ми изби! Whistling
Виж целия пост
# 295
Не те е пускало, мари, сега било избило... Whistling
Виж целия пост
# 296
аз пък имам питане за една специална обичка

седи на месестата част на ухото само,продълговата е и леко извита като S.поне 2см е дълга.

Надявам се някои да се е сетил за какво става въпрос  Rolling Eyes  Confused и да е видял в някое студио.
Виж целия пост
# 297
И аз съм голям мераклия за Tattoo преди години щях да си права ма не помна кво ста че отложих
след няколко седмици заминавам за England да бачкам и като се върна тва е една от първите работи които ще направа а именно да си направа на някои места tattoo
koйто си е правил скоро да метне шот да видим как е  Laughing
даже имам мерак да си пробия едното зърно на гардата ма на дали ще го направа
Виж целия пост
# 298
да не би и ти да си се навила за някой татус??? Laughing
Не! Ако природата е искала да приличаме на еволюирали пауни, щяхме да бъдем точно такива. Мнението ми по въпроса е описано доста подробно на предишните страници. Няма какво ново да добавя, само припомням, че е крайно отрицателно и не виждам никаква връзка между красива жена и татуировка.
брей,брей,брей
ами ние сме пещерни човеци Joy
Виж целия пост
# 299
....даже имам мерак да си пробия едното зърно на гардата ма на дали ще го направа
Що?
И аз си мислех да си пробия и двете зърна,
и да си сложа халки....шси сложа и на носа....да. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия