"Гоблени " - 8

  • 41 381
  • 507
# 75
Много е скромен - скрил си и двете лица. Mr. Green
Виж целия пост
# 76
Много е скромен - скрил си и двете лица. Mr. Green

 newsm53 Мамин убавец,много си го харесвам и аз.Благодаря ви за хубавите думи
Виж целия пост
# 77
Очаквайте в най-скоро време включване и от мен с готов продукт  Mr. Green
Виж целия пост
# 78
   sissak , smile3508 къде ще си го сложиш този Адам ?!?!  newsm53
tchara,аз също шия този ръстомер....явно от една схема гледаме Laughing ,но при мен има и още един цвят със сгрешен номер....за този,който питаш ти(празно квадратче- 384) аз го заместих с 3840,но ми се струва много светло син,така,че ,ако искаш си подбери друг....а другият сгрешен е 334 ("една черна запетайка"),който е от муцунката на магаренцето и аз го заместих с 3340,ама ми се струва ,че е много оданжево и май ще го сменя.... newsm78 .Успешно шиене! И да се похвалиш ,като стане!....А за малкия ти помощник - "от леглото и право на чаршафа!" ....както го е подхванал- до зимата ще ти го довърши .... Joy
Despina ! newsm51 Благодарение на теб вече го шия този ръстомер  newsm44 ....много ,много ти благодаря!!!! baloni  newsm76
Виж целия пост
# 79
              Добро утро,

Качих тези 2 схеми от Галерия Бродерия ето тук http://sisssak.multiply.com/



Виж целия пост
# 80
мерси за схемите сисък  Hug
Виж целия пост
# 81
Да се похваля и аз  Embarassed
Виж целия пост
# 82
Здравейте пак, момичета,
имам питане - ако някъде сгрешите с бод или два, компенсирате ли после с друг цвят да наместите реда и бройката или разплитате?
Виж целия пост
# 83
              Добро утро,

Качих тези 2 схеми от Галерия Бродерия ето тук http://sisssak.multiply.com/





При мен не се отваря.
Виж целия пост
# 84
sissak, мултито има някакъв проблем. newsm78
Опитах се да отворя другия адрес, който си дала в Гоблените, но не видях схемите от списанието. Там имаше само едни рамки, Хелойин и лодка и мелница.
Виж целия пост
# 85
Блонди, ако е във фон някъде или е пейзаж, няма проблем, шиеш си натам както си е схемата.
Ако оба4е е в лице или фигура, е по-добре да се разшие и да се сложи правилния,все пак са 1-2 бода........То зависи и с какъв конец си сбъркала де, ако е сходен, карай си натам.
Виж целия пост
# 86
Пейзаж, е, да за лице няма как. Да, едни облаци и на няколко реда съм с два бода в повече, но се е събрало доста за разплитане и затова питах може ли да компенсирам и да изравня с другия конец. Мерси, Мрав  Hug
Виж целия пост
# 87
Моля някой от вас, който шие ръстомера да ми прати схемата и номерата на конците на baba_mravka@abv.bg или  baba_mravka@yahoo.com
 Praynig
Виж целия пост
# 88
Здравейте мили мами,много ми харесва тази тема и това което сте сътворили.  newsm10 smile3501
Аз все още не съм се научила да шия/ е имам желание,но кога ли/ и съм намерила едни страници на които има невероятни модели ,но не съм запозната дали могат да се изкарат /разпечата модела / newsm78
Ако кажете, че е възможно веднага ще публикувам страниците за да се поровите и да намерите някоя красота .  Wink


Ок,нямате проблеми още днес ще се опитам да заредя някои от тях/защото са ужасно много/
Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Добре дошла при нас sisa g Hug Ти дай страниците насам, пък ние ще видим какво можем да направим!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия