"Гоблени " - 8

  • 41 383
  • 507
# 165
Здравейте!
Аз няма с какво да се похваля, че съм зарязала гоблена вече повече от месец  Embarassed
Здравче, аз си вземам DMC на метър (15 ст) от едно магазинче на ъгъла на Опълченска и Козлодуй - срещу ХЕИ.
Виж целия пост
# 166
Благодарско!   bouquet Ще изчакам и други идеи, че това не ми е много удобно!  Wink
Виж целия пост
# 167
Здравейте момичета, аз съм нова тук. От няколко дни чета раздел"Гоблени" и се възхищавам на Вашите работи. В момента правя Пинке или както е написано на кутията "Момичето в бяло", зарязала съм "Кораби в развълнувано море" и имам завършен "Кошница с рози"
Бих искала да Ви помоля за схемите на "Коне на водопой" и "Момчетата" ако не Ви затруднява.
Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 168
Добре дошла maq q.

Дръпни си  "Коне не водопой" от тук: http://photo.163.com/photos/ativeleva/#p3
Виж целия пост
# 169
Има някакви йероглифи и не разбирам нищо Embarassed
Виж целия пост
# 170
ДаЙ ми и-меЙл, аз мога да ти ги изпратя.

Eто ви още едни сезони http://photo.163.com/photos/lppzll/101773128/
Виж целия пост
# 171
извинявайте, ако повтарям информация http://www.gobleni.startirai.com/  Wink
http://rodna-vjara.narod.ru/zanajati/shevica/shevica.htm
Виж целия пост
# 172
Я да кажа едно зак, от края на света!
Нещо негърката ми не върви, нали не може за един ден да я свърша. Направих една миниатюра, от онези зелените, но не съм я снимала и сега шия Powell /ама вие не сте му фенове знам/
След едни прекрасни постове, хич не ми се пишеше, ама гледам че явно е било всеобщо настроението.
Sisak, пак ме провокира, ама ще се върна да видя с какво, ще ти искам схема де Simple Smile
Vivita драга, много мило че пускаш българска шевица в тема за гоблени!
Виж целия пост
# 173
Ехоооо! Къде сте бе момичета?  newsm78 Аз скоро не съм си "почивала", та да ви покажа докъде го докарах!  Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 174
Здравче, миналата седмица те хвалих на една стара гобленарка, дето в момента шие чершафа. Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Здравче, миналата седмица те хвалих на една стара гобленарка, дето в момента шие чершафа. Simple Smile

 Вернооо?  Crazy  Embarassed Благодаря!  Peace Ама като гледам това дето съм ушила, е като капка в морето...........  ooooh!
Виж целия пост
# 176
браво здравчето  Hug
Виж целия пост
# 177
Браво Здравче! То това твоето си е геройство, аз не бих се захванала с такова нещо.

А и не си падам по икони, макар че това е картина на Леонардо, ама....
Виж целия пост
# 178
Здравче, браво! Mr. Green Следващия път - по-голям чаршаф Mr. Green
Виж целия пост
# 179
Здравче, браво! Mr. Green Следващия път - по-голям чаршаф Mr. Green

 Peace Ако има по-голям!  Rolling Eyes Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия