Страхотна диета за страхотни тела 5

  • 15 126
  • 287
# 180
Здравейте момичета  Hug

Хвърлям по едно очо на темата ви от време на време, искам да ви питам нещо - може да го пише някъде, но не съм го прочела явно  Embarassed Та питанката ми е следната - Може ли киселото мляко да се замени с прясно?  newsm78 И още нещо какво е количеството на млякото и на плода за целия ден като цяло?!?  Rolling Eyes

Благодарско и успехи на всички ви  Hug
Виж целия пост
# 181
аз не ям повече от 3-4 плода на ден (ако не се бъркам не трябва да е повече от 1кг плодове) а за млякото ям кисело 2% и на ден по 1кофичка или понякога 1 1/2 . по въпроса за плодовете и прясното мляко по-добре да отговорят тези,които наистина разбират,защото още съм начинаеща Simple Smile
Виж целия пост
# 182
Аз днес се оплесках,но си намерих извинение  Blush Blush Blush

Миранда, аз не съм много наясно,но си мисля,че не може...прясното мляко е различно по действие от киселото...поне аз не бих го заменила!
Плод ям около кг на ден без банани Peace

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 183
Абе хора, вие слабеете ли? никой не е споделял скоро- аз имам чувството, че няма мн мн ефект- днес ми е въглехидратен ден и папках боб яхния с домати на обяд, сега грозде малко съм си измила...ама като чета хората смъкват по 10 кила...а аз тука 4 немога да махна...
Виж целия пост
# 184
Мис Д, те малкото кг по-трудно се свалят  Confused
Неприятно,но факт....не се отказвай да се бориш  Naughty ти съвсем нищичко ли не сваляш?Дали диетата е подходяща за теб  newsm78 Опитвала ли си други?

Виж целия пост
# 185
Миранди, киселото мляко на ден може да бъде до 2кг, а плодовете-1кг, макар че аз лично може би ям малко повече от килограм.
  Аз отново съм 51 кг, но днес ми дойде, значи реално съм 50кг. Видимо съм отслабнала за 6 дни . Целта ми е 48, но и на 50 съм доволна- все пак в деня на раждането ми бях 74 кг Sad Дънките от преди забременяването можех да обуя само до колената. Сега мога да ги нося закопчани и ми седят добре. Peace
Успех на всички
Виж целия пост
# 186
Kaлa(Bella13) нямам кантар тук, след 4 дни ще се притегля и ще ви кажа...ама аз и не спазвам мн мн часовете, пропускам някоя от закуските, или пък обядвам в 13:30 вместо в 12, или вечер към 20 ч, а то идеята е да е стриктно, пия Кока Кола Лайт...и ей такива неща-иначе смъкнах 5 кг от моно диета, един месец бях на нея...ама реших тази да ми е и нещо като захранване , че то е невъзможно цял живот да си на моно Simple Smile
Вие на коя диетка сте? аз съм 8-ми ден на 1 Simple Smile
хайде пишетее...да се подкрепяме...

П.С чудя се след тази дали да не мина на диетата на Пиер Дткан, като гледам втората част от страхотна диета залага основно на зеленчуци и месо
Виж целия пост
# 187
Марги, бравооооо newsm10 smile3501 smile3525
Аз тогава да не се притеснявам,че чак сега 'обявих война' на килцата в +  smile3502

Мис Д, ами добре правиш със 'захранването'  Peace 

Аз изгубих бройката на дните,но днес е издънка и утре съм на мляко с праскови  Mr. Green

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 188
Благодаря ви за отговорите момичета  Hug Питам от любопитство, че ми изглежда наистина страхотна диетата  Hug Ще ми се да се пробва от мен, нооо точно в момента няма начин... Някой друг път, но ми харесват вашите положителни резултати - успех   bouquet
Виж целия пост
# 189
Здравейте Hug
Аз започнах вчера,цял ден бях на таратор Crazy,постоянно и непрекъснато.
Днес обаче,мнооооооооооооооого яко се издъних и от утре започвам наново  Tired
Вярно е това че,колкото по-малко кг имаш да сваляш,толкова по-бавно става Crossing Arms.аз се боря с 4кг и имам чувството че с каквато и диета да се захвана,не мърдам.Лунната правих,диетата с Кисело мляко също.свалям за момента и после пак качвам,при това много бързо ooooh!

Айде от утре пак тук.............53.900кг
Много минуси на всички  bouquet
Виж целия пост
# 190
охх говори ми говори Simple Smile аз ей сега излапах 2 лъжици с мед...ама нещо ме хвана шоколадовия глад...в дните с мляко и плод нямам такива проблеми, ама сега кво ми стана...
А вие кафето как си пиете? и абсолутно стрктни ли сте?
Питам, че да си успокоя малко съвестта...ако може Simple Smile
jorito, аз в чудо се виждам с тия 4 кила...дето ми остават и на мен- нашето да не стане като онзи дето преплувал Дунава и накрая се удавил  Joy
Виж целия пост
# 191
jorito, аз в чудо се виждам с тия 4 кила...дето ми остават и на мен- нашето да не стане като онзи дето преплувал Дунава и накрая се удавил  Joy
Хахаха,поне няма да съм сама Hug

Кафето винаги съм го пила сутрин двойно,без захар и млека или сметани някави Peace
И няма значение от диетата,винаги така го пия.незнам дали добре правя всъщност Thinking
Виж целия пост
# 192
да, да със сигурност е по добре да е чисто- а щом така го обичаш супер- аз по скоро ще се откажа от кафе, отколкото да го пия горчиво...а да ви кажа в момента ям бисквитки...това време е мн депресантско-никъде неможеш да мръднеш Simple Smile) айдееее извадихме голямата книга с многото извинения Wink
Виж целия пост
# 193
OOOO, Мис Д, не разваляй дисциплината МОЛЯ...уфф и аз ядох едни хипер хипер забранени нещица,но не казвам,за да не дразня...определено не се гордея със себе си  Blush

Аз пия 2 кафета на ден с 2лъж захар и мляко  Crazy Не мога да се откажа от него  Whistling

Лека нощ омайни сладки ....розови сънища  Tired
Виж целия пост
# 194
ее аз съм на принципа сподели ...да ти олекне Wink))
айде утре сме по правилата, че съм си харесала едно панталонче...и в понеделник мисля да го ударя на шопинг...,а ако не ми стане ще се  bambam
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия