Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви породи кучета обсъждат хората във форума?
Какви са характеристиките на породата басет?
Какви са предимствата и недостатъците на каракачанската овчарка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви породи кучета обсъждат хората във форума?
Хората във форума обсъждат различни породи кучета, като болонки, немска овчарка, каракачанска овчарка, далматинец, шар-пеи, самоед, боксьор , шпаньол , пинчер , йоркширски териер , басет , лабрадор ретривър , кокер шпаньол , японски хин, дог, кръстоска между немска овчарка и каракачанка, булдог, шар-пеи, далматинец и бобтейл.
-
Какви са характеристиките на породата басет?
Басетите са известни със своята енергия, издръжливост и упоритост. Те се използват за лов и са много енергични. Освен това, те са ниски, но компенсират това с изправянето си на два крака. Те имат силен глас, който използват често, когато не са доволни. Изискват дълги разходки и внимание при обучението, за да се предотврати развитието на поведенчески проблеми в къщата.
-
Какви са предимствата и недостатъците на каракачанската овчарка?
Каракачанската овчарка е известна със силния си охранителен инстинкт и интелигентност. Те са големи и тромави, което ги прави подходящи за пазачи. Въпреки това, поради своята големина и силен характер, обучението им може да бъде предизвикателство. Освен това те не са подходящи за игра и изискват сериозно внимание и грижи.
-
Какви са характеристиките на породата шар-пей?
-
Какви са характеристиките на породата далматин?
Сега гледаме две, но не е като с Джес. Тя беше много много специална. И знам, че няма да се повтори. Един ден пак ще си взема едно малко хъркащо французойче, но все още не съм готова.
в това състояние и той ме нави . Затова си взех и куче от друга порода - някъде прочетох , че така трябва , но не помня защо ?
. Сега не мога да си представя как бихме могли да живеем цели 3-4м. без Дарк!
Всеки ден се убеждавам , че това е било правилното решение за мен! 