Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 90
имаме си булонка на 3 години, казва се Джиджа -рошаво име за рошаво куче Laughing
Виж целия пост
# 91
Имаме женски лабрадор - Багира и мъжки аляски маламут- Бък. Тия дни ще ги снимам и ще им ка4а снимките.
Виж целия пост
# 92
много хубава тема,браво! имаме си шар-пей
Николова- Hug все едно чета за характера на нашия, доколкото разбирам е мъж,нали? ние сме доста затруднени да си намерим приятелка...
Виж целия пост
# 93
Здравейте,
много са хубави кучетата ви! Ние имаме един луд кокер, но те май всички са такива. Нашият се казва Чочо и е на почти 2 години.
Ето го :
Виж целия пост
# 94
Много красиви кучета виждам тук Simple Smile

Да ви пусна и една от последните снимки на моя Мчео:

Виж целия пост
# 95
Баба Джеси на 14 години.

Били на 6 години.

Зайчето Заба(така го кръсти внука).

А тука в Брюксел е  Психо.
Виж целия пост
# 96
Здравейте
Имаме си кученце от три дена. Много го искахме, особено голямото ни дете, но нощем все плаче. През деня не можеш да му чуеш гласа, а нощно врем, като стане 22 и се почва. Добрече сме в къща, а не в апартамент, но пак е тормоз. Притеснява комшиите, при нас се чува. Ходим при него, давам му храна, вода, оставям му светнато, и той пак си скимити. Помогнете ми какво да правим?
Много ви благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 97


Надявам се ще приемете кандидатурата на още един член на клуба - сетера Ромина?

Малко поостаряла веч и малко на - по заден план  Embarassed Embarassed но си я обичам  Hug Hug

Голямо "перде" въпреки възрастта и безкрайно толерантна към набезите на дребния
Виж целия пост
# 98
Здравейте
Имаме си кученце от три дена. Много го искахме, особено голямото ни дете, но нощем все плаче. През деня не можеш да му чуеш гласа, а нощно врем, като стане 22 и се почва. Добрече сме в къща, а не в апартамент, но пак е тормоз. Притеснява комшиите, при нас се чува. Ходим при него, давам му храна, вода, оставям му светнато, и той пак си скимити. Помогнете ми какво да правим?
Много ви благодаря предварително   bouquet

мисля че нищо неможеш да направиш. Ако мъника го взела от майката и другите малки ще му е тъжно и мъчно. Няма кой да го гушка. Можеш да го вземеш да спи при теб /или ти при него  Laughing Laughing/ но после отказването от този навик е труден. Особенно като почне да ти тежи върху завивките Joy Аз на третия ден не издържах и го поканих милото да дойде при мен на кревата, но.... тогава спях сама. Twisted Evil че даже му и помогнах, щото нестигаше да се качи. След два - три месеца, така здрава наедря, че като легнеше върху одеалото и се завъртеше два пъти бивах отвита и трябваше аз да скимтя   hahahaJoy
Виж целия пост
# 99
Обичам животните от дете.Гледал съм мителшнауцер - женски,ризеншнауцер - мъжки.В момента имам ливретка - италианска хрътка - мъжки.

Хубава тема.
Виж целия пост
# 100
Побут на хубавата тема.  Embarassed
Виж целия пост
# 101
За скимтенето нощем спасението е да се чувства удобно, да си има местенце,където да се сгуши. Нашия хубавец спи на единия фотьойл в хола, увива се около себе си.Но той е голям вече, свикнал е с мястото си.
Виж целия пост
# 102
Това бяха моите кучоци. За сега мисля, че не искам да имам куче. Целият ми съзнателен живот мина с тях и още не мога да ги прежаля.

Прекрасни кучета са вашите!  Hug
Виж целия пост
# 103
Здравейте и от нас! Имаме си много игриво и щуро пинчерче Джеси http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179477&photo=45 Тя ни е любимката от всичките ни домашни любимци- две морски свинчета Сузи и Теди, два папагала, доста рибки. Много е сладка, но не се лъжете- голям е дявол! Изяде няколко чифта чехли, чорапи-колкото по-мръсни и миризливи са, толкова повече и харесват, алуминиевите щори на няколко прозореца вече, няколко ципа на различни дрехи, каишката си и доста други неща. Ама нали си я обичаме...
Виж целия пост
# 104
Не мога да не се похваля, че от днес си имам още един сладур. Ето го красавецът Гари:
http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/DSC00925.jpg
Взехме го голям, на година и половина, но мен това ме устройва идеално. Другото ми куче е на същата възраст и се надявам да се разбират добре. Казвам, че се надявам, защото него засега го е страх от Гари, голяма бъзла ми е тя. А толкова смешно изглежда, тя е доста по-голяма от него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия