Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 420
Меггии, Има парола на албумчето
Виж целия пост
# 421
леле че съм смахтана май беше 123456
Виж целия пост
# 422
Мнооого е готин! Как се е изправил гордо до бутилката  Laughing Laughing Laughing

Ох, много е тъжно, че кученцата остават на заден план когато се появи бебето Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 423
Та кажете как се справяте вие. Дайте някакви идей.
Не можеш ли да хванеш някой съсед да го разхожда за малко по  2-3 пъти на ден? (едно йорки едва ли се нуждае километри  Mr. Green ) Някое детенце на моя възраст, дама пенсионерка...? Ще им плащаш малко ...
Друг вариант, за който се сещам,  са едни капки. Купуват се от зоомагазин и като капнеш някъде уж кученцето ще започне да пишка там (в банята примерно). Има и разни постелки и други такива в магазините. Но съм чувала за ефекта им върху малки кученца, които се учат на хигиенни навици, и не съм сигурна дали ще подействат на вече научено куче. Не пречи обаче та пробваш, около 10-20лв май бяха.
Късмет все пак и дано намериш решение.
Виж целия пост
# 424
Мегии , голям сладур е този Цезар!  bouquet Викторинка , браво !Идеята ти за извеждането на кученце , е страхотна !Имам една много възрастна съседка и тя така е направила - плаща на едно момченце да извежда кученцето и . Така , хем то е спокойно , хем детето си изкарва някакви джобни бонус! Peace
Виж целия пост
# 425
Е те йоркширите всъщност не пускат косми Crazy
Виж целия пост
# 426
Страхотни идей дадохте, ще лепна една обява още утре. Само кофти за вечерното разхождане - трябва да е някое голямо дете, че кой ще тръгне да излиза в десет. За капките не бях чувала - и това ще се пробва. Ще пиша дали са имали ефект.  Hug Hug Hug
Ами пускат косми ама малко.
 
Виж целия пост
# 427
Ами пускат косми ама малко.
Много, много малко. Изобщо не може да се сравнява с другите кучета и котките. Вкъщи има косми само когато на мен ми пада косата Laughing
Виж целия пост
# 428
Мегии , това с капките не е много добра идея! Аз бях взела такива капки и пелени за Дарк , като си го взехме вече у дома. Препоръчаха ми ги от един зоомагазин , за да не пишка и ака навсякъде . Да , ама не ! Отиваше подушваше пеленката ( капват са няколко капки върху нея ) и се изпишкваше до нея ! Laughing После пробвах и със  спрей - ефект нямаше ! Така , че не си струва да даваш излишни пари .Още повече ,  това  е голямо куче , с вече изградени навици и не вярвам да се "хване " на подобни номера !
Виж целия пост
# 429
Аз бях пробвала със спрей и пелени, когато приютих едно малко бездомно, но не подейства. Резултатът беше силен мириз на пиши в целия апартамент от спрея  Sick Sick, но всяко кученце подхожда индивидуално, разбира се.
Идеята със съседа хич не е лоша  Peace
Виж целия пост
# 430
Да ви призная всичко бих пробвала, че много ми е мъчно и тъжно без него. Замислям да го подстрижа късичко за лятото - така поне ще е по лесно миенето и сресването.
Много сте мили.
Виж целия пост
# 431
Аз няма да го оставя.Незнам какво ще правя ,но няма да го оставя,не мога да го предам или да го доверя на някой друг.Проблема е ,че е много голям и незнам кой ще се оправи с него.Той не е лош ,обаче на някой мъжки кучета налита и само аз и мъжа ми може да се справим.Незнам какво ще правя ,но не мога да го оставя Cry
Виж целия пост
# 432
 meggyv , Много е сладък http://images18.snimka.bg/003289410-big.jpg  Joy
А  ето този на сестра ми в подобна поза http://images25.snimka.bg/005582669-big.jpg  Joy
Виж целия пост
# 433
Аз няма да го оставя.Незнам какво ще правя ,но няма да го оставя,не мога да го предам или да го доверя на някой друг.Проблема е ,че е много голям и незнам кой ще се оправи с него.Той не е лош ,обаче на някой мъжки кучета налита и само аз и мъжа ми може да се справим.Незнам какво ще правя ,но не мога да го оставя Cry
А защо ще го оставяш? newsm78
Виж целия пост
# 434
Аз няма да го оставя.Незнам какво ще правя ,но няма да го оставя,не мога да го предам или да го доверя на някой друг.Проблема е ,че е много голям и незнам кой ще се оправи с него.Той не е лош ,обаче на някой мъжки кучета налита и само аз и мъжа ми може да се справим.Незнам какво ще правя ,но не мога да го оставя Cry

Нещо случило ли се е  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия