Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 480
Честито на новата баба  Grinning!
Виж целия пост
# 481
nandi,аз Франки го видях на улицата,и това беше любов от пръв поглед,оказа се,че се продава и така без да се замислям след два дена беше в къщи.Взехме го за 450лв.Между другото,майка му на Франки трябва пак да е родила,ако искаш мога да се обадя и да попитам,имат ли кученца и по колко ги продават.
Виж целия пост
# 482
nandi,аз Франки го видях на улицата,и това беше любов от пръв поглед,оказа се,че се продава и така без да се замислям след два дена беше в къщи.Взехме го за 450лв.Между другото,майка му на Франки трябва пак да е родила,ако искаш мога да се обадя и да попитам,имат ли кученца и по колко ги продават.
С риск пак да ми кажат, че съм лоша:
след като Франки е на 8 месеца, а майка му отново е бременна  - значи стопаните й я ползват за машина за раждане. Лошо е и вредно за една кучка да ражда едно след друго, но явно те са от хората, които са намерили лесен начин за изкарване на пари. Майката трудно се възстановява след раждане, за да бъде заплодена отново. Това би могло да се отрази и на бебетата. Отделно - френските булдоци раждат трудно, ако не бъркам в 100% от случаите - секцио. Тогава пък съвсем е збаранено, ако ви пука за кучето да ражда толкова скоро втори път.
Не стимулирайте търгашите на кучета, на които не им дреме за тях.
Виж целия пост
# 483
Олето и при нас това беше лИбов от първа среща, преди три години се запознахме с един представител на породата и от тогава с мъжо си мечтаем точно за такова кученце, но после забременях, чакахме малко да порасне щерката и т.н.За предложението ти благодаря, но ще послушам bushnkata, мисля че е права.
bushkata   , благодаря и за подкрепата  в другия форм  bouquet
Виж целия пост
# 484
bushkata, английските раждат в повечето случаи със секцио и по малък брой кученца. Френските почти без проблеми. Моята Джеска роди без проблем 11 броя.
Виж целия пост
# 485
Олето и при нас това беше лИбов от първа среща, преди три години се запознахме с един представител на породата и от тогава с мъжо си мечтаем точно за такова кученце, но после забременях, чакахме малко да порасне щерката и т.н.За предложението ти благодаря, но ще послушам bushnkata, мисля че е права.
bushkata   , благодаря и за подкрепата  в другия форм  bouquet
  Peace
Още  не ми става ясно какъв е проблема на клуба и какъв е изобщо проблема.

bushkata, английските раждат в повечето случаи със секцио и по малък брой кученца. Френските почти без проблеми. Моята Джеска роди без проблем 11 броя.
  Peace
Виж целия пост
# 486
nandi, виж тук:
Цитат
Подарява Френски булдог на10 месеца   Cry без родословие !
Изискваня от евентоалните бъдещи собственици да са от София и да имат поне малък опит в отглеждането на куче . Кученцето е ваксинирано и с чип .
тел 0899833268 Димитров
10 мес е супер за куче, още е малък, в същото време е минал разрушителния период.
Виж целия пост
# 487
Ще сложа няколко снимки на моя обичан и непрежалим Рони , който почина преди 2месеца и 20дни
На някои от снимките/2/ е като бебе . Някои не са с добро качество , но са от телефон  Sick
Имам още много , но трябва да ги сканирам и преработя с фотошопа , за да ги кача
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236484
Виж целия пост
# 488
Много красив и миловиден Heart Eyes
Виж целия пост
# 489
Много красив и миловиден Heart Eyes

Голям глезан , но същевременно невероятен пазач и страшно умен  Hug
Виж целия пост
# 490
И аз това си помислих като го видях.
Искам да ви питам нещо .Случвало ли ви се е кучето ви да усети нещо без да му говорите.За породата родвайлер просто по умни кучета и лабрадорите за мен няма.Веднъж когато родвайлера на мъжа ми беше жив дно момиче му се радваше много ,милваше го той се разтопи .Аз си помислих .Той е добро куче ,интелигентно и може да се радва и на дръги хора.Ипитах ревност.Мислех ,че към мен има нещо по специално и след 5 минути ,той дойде и започна да целува ,целува ,целува ръцете ми ,поне 10 минути ,въпреки че мъжа ми му каза да спре -а той беше изключително възпитан и всчка заповед беше закон.
Сега преди няколко дена нашето вече общо куче Майк направи нещо подобно.Обеснявах как е изял едно пиленце от чинията ми ,докато бях до магазина на свекър ми ,Като чу както спеше наостри уши и дойде да се гушка и да ме целува.От къде знае за какво говоря?
За пиленцето не се повтори ,веднъж пак бях забравила ,че съм си сложила да ям,а вършех нещо друго.Той скимтеше в същата стая и докато разбера минаха 10 мин ,но не посегна на пилето Laughing
Виж целия пост
# 491
И аз това си помислих като го видях.
Искам да ви питам нещо .Случвало ли ви се е кучето ви да усети нещо без да му говорите.

Хиляди пъти , това потвърждават думите ми в подписа
Толкова ми липсва - болезнено  Cry
Виж целия пост
# 492
Много съжалявам, бил е прекрасен, но сега е на по-хубаво място сигурна съм.
Виж целия пост
# 493
Шуши , страхотно куче !Личи колко е бил добър и гальовен ! Аз имам подобни снимки на моя Дарк с мъжа ми . Много ме трогва начинът , по който говориш за Рони - може би за това ме разплакаха тези снимки ! Cry Но , и аз мисля като Иглика  и силно вярвам , че това е така - любимите ни същества са на много , много по - добро и красиво място ! Hug
Виж целия пост
# 494
Шуши НЕВЕРОЯТЕН е. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия