за безплатните учебници и ....набор95

  • 25 495
  • 380
# 165
да ,старите от 6 клас няма да можем да продадем Sick
кофти
 макар че математиката англ.език и бълг  език така или иначе мислех да не ги продаваме
Виж целия пост
# 166
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265096.0 включете се с мнение.
Виж целия пост
# 167
Не бързайте да се радвате, че иде смяна на правителство и министри, та не се знае какво ще им хрумне на новите.

minkin, обърни внимание на правописа си, че ако детето гледа от теб, ще му бъде доста трудно.
  #2gunfireкоментара ти е отвратителен
коментарЪТ, коментарЪТ
Виж целия пост
# 168
Ей,мислех си ,че тази тема е изчезнала безвъзвратно. Laughing
И аз нещо не вярвам да ни е безплатно.
Срокът го завършихме добре, даже по-добре от моите очаквания най-вече с 6 по математика.
Дороти,аз ти звънях оня ден на мобилния,нещо сме се объркали. Joy
Виж целия пост
# 169
.
Дороти,аз ти звънях оня ден на мобилния,нещо сме се объркали. Joy


 newsm78 а аз като не довиждам, чак сега включих.  Joy Joy
Виж целия пост
# 170
Следя ви от известни време, но не съм се включвала. Бих искала да си поговорим за това дали се подготвяте и как за изпитите след 7 клас. Моят син също е 6 клас и смятам, че вече трябва да мислим и за това.
Виж целия пост
# 171
С новия подфорум си намерихме темичката.

 bodra за съжаление ние мислим, ама те не мислят. Обяснява ми се, че четворката е една хубава оценка  #Crazy .
Виж целия пост
# 172
 Mr. Green
Как са ви пуберите?
Аз направо ще изперкам.
Виж целия пост
# 173
Обяснява ми се, че четворката е една хубава оценка

 Peace Peace Peace Peace
или другото----не можело ученика по всичко да има шестици,ако имал -значи е зубар

такъв ,ли съм искала да го направя,да не можел да мисли само да зубри
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Ян Бибиян ,как са питаш

вчера ми стопи нервите за 5 минути,то са фасони ,мрънкане, зъбене-----
имам време до изперкването,но .... ooooh!
Виж целия пост
# 174
или другото----не можело ученика по всичко да има шестици,ако имал -значи е зубар

 

А нас като направи първия срок доста нисък успех и аз му се карам, а той, поне зубър няма да ми викат.
Виж целия пост
# 175
Чак сега видях, че има тема и за шестокласниците  Embarassed. И аз имам шестокласничка - може ли при вас? Да има с кого да си истерясвам догодина...  Grinning
Виж целия пост
# 176
Е как да не може, тя темата от несериозни мами, които забряват да пишат все отива назад. Миналата година си пишехме само 4-5 мами петокласници. Сега дано се засилим. Предстои ни сериозно истерясване.
Виж целия пост
# 177
а,тук сме тук сме Hug Hug

но ,аз в момента наглеждам темата за  седмокласниците
като знам какво ни чака,искам отсега да се подготвя психически Wink
Виж целия пост
# 178
То има ли какво да пишем? Шести клас май е най-спокойното време. Хем са достатъчно самостоятелни, вече почти разумни хора, хем още не е започнал големият зор с избор на училище и кандидатстване. При нас поне сериозни проблеми и сътресения няма. Чудя се само още колко ще издържи девойката на това темпо без нито един почивен ден..
Виж целия пост
# 179
То има ли какво да пишем? Шести клас май е най-спокойното време. Хем са достатъчно самостоятелни, вече почти разумни хора, хем още не е започнал големият зор с избор на училище и кандидатстване. При нас поне сериозни проблеми и сътресения няма. Чудя се само още колко ще издържи девойката на това темпо без нито един почивен ден..

Божее, друго си е човек да си има момиченце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия