МелоМа(да)ми - 8

  • 13 344
  • 291
# 15
ТОВА ЗА ХОРАТА ИЗГУБИЛИ НАДЕЖДА - ИЗПРАТИХА МИ ГО МОМИЧЕТА ОТ ФОРУМА  http://www.vbox7.com/play:4e43664b
Виж целия пост
# 16
Хубаво сте стискали, имам 6 Crazy
Ох, за Аморфис не знам, ще ходя на Хелоуийн, Пърпъл, Едгай...Добре че Ицото намрази концертите след Блайнд Гардиън, та ще остане някой лев за ядене през ноември... Joy
Малко Авантазия


БРАВО ОТЛИЧНИЧКЕ - НЕ МИ ПРИЛИЧАШ НА ТАКАВА  Mr. Green   Joy  bouquet
И не съм Joy Съвсем правилно не ти приличам  Laughing
Виж целия пост
# 17
Браво, Ео!!! Голеееееми поздравления  Hug  bouquet

А за Лучано Павароти и днес ми е мъчно  Cry
Виж целия пост
# 18
Браво, Ео!!! Голеееееми поздравления  Hug  bouquet

А за Лучано Павароти и днес ми е мъчно  Cry


Не само на теб   http://uk.youtube.com/watch?v=VCIyzNISw1Q
Виж целия пост
# 19
Пускам групата на един мой приятел:
    
  http://www.myspace.com/theaxeprojectband 
Виж целия пост
# 20
Пускам групата на един мой приятел:
    
  http://www.myspace.com/theaxeprojectband 



неговата или любимата му  Wink
Виж целия пост
# 21
ТЕООООО    bouquet
Виж целия пост
# 22

Лелееее, кога успя да ме изпревариш!  bouquet

Аз понеже липсвах дълго, ще пусна групата, която ми е най на сърце.

И още нещо!

В памет на Павароти.

Виж целия пост
# 23

Лелееее, кога успя да ме изпревариш!  bouquet

Аз понеже липсвах дълго, ще пусна групата, която ми е най на сърце.

И още нещо!

В памет на Павароти!




И на двата ми дава грешка и че видеото не съществува  #Crazy
Виж целия пост
# 24
И на двата ми дава грешка и че видеото не съществува  #Crazy

Този път грешката май е в мен, ами нямаше ме, от хойкане по морето и планините, май съм забравила да пускам линкове.

Ето ти още нещо, като извинение.
Hug
Виж целия пост
# 25
Добрутру  Grinning
Бе нещо ми е мъгляво в глъвътъ... затова едно леко Portishead
Кефи ме тая жена бе хораааа!
Виж целия пост
# 26
Пускам групата на един мой приятел:
    
  http://www.myspace.com/theaxeprojectband 



неговата или любимата му  Wink
НЕГОВА Simple Smile
Виж целия пост
# 27
Taка значи, не ми казвате за новата тема  Crossing Arms Сега, за да ви е гадно, в това студено време, в пускам това    .
Виж целия пост
# 28
Taка значи, не ми казвате за новата тема  Crossing Arms Сега, за да ви е гадно, в това студено време, в пускам това    .


е ми ти като непрекъснато си в неизвестност  Mr. Green
Виж целия пост
# 29
Любима песен от любимо предаване  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия