Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 300
Здравче ,а покажи какво си взела,де...

Точно пък на теб ли???  hahaha hahaha hahaha

Ето го!  Hug
Виж целия пост
# 301
Еййй, Здравче, много хубаво килимчето - завидях ти Joy
Аз минавам само набързо да покажа какво завърших тия дни:

Както се вижда имам една черта от молив по средата, която прозира и не успях да махня и след 2 пранета Sad
и това между другото:
Виж целия пост
# 302
и това между другото:
На това между другото може ли схемичката  Praynig
r_pepi@abv.bg
Виж целия пост
# 303
Здравче,знам ги и аз тези килимчета на Вервако.Мн. са сладки.Да ти е честит и да си го изшиеш с кеф.  Simple Smile
Ivanichka,,е мн. са хубави тези гоблени,спор няма.Направи си ти колекцията и това е.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 304
Ivanichka, страхотни са  Hug дано се справиш с молива  Praynig
Виж целия пост
# 305
и това между другото:
На това между другото може ли схемичката  Praynig
r_pepi@abv.bg

Mоже, може... вече даже трябва да е пристигнало Simple Smile
DMC, за сега съм го оставила, хич и незнам с какво да го махна тоя молив #Cussing out #2gunfire  #Crazy
Виж целия пост
# 306
 FlutterПристигна, пристигна и още как   bouquet.
Абе, направо ме притеснихте с тези моливи дето не се изпират. Аз два гоблена си уших на неразграфена панама и съответно ги нямах тези проблеми. Сега Мадонката я шия, като предварително си разграфих с моливче /и аз кат хората да съм  Laughing/. Лелеееее, дано да се избере, че кво прайвам  ooooh!
Виж целия пост
# 307
Аз не съм имала проблем с неизпран молив.Пера си гоблените с прах или веро.Оставям ги да покиснат малко и така.Акомолива упорства,търкам само върху него с четка за зъби.В случая на Иваничка,това не е подходящо разбира се.Между другото поздрави за пейзажите.И на мен много ми харесват,ама не смея да започна.
Виж целия пост
# 308
ООООООООО и да ви се похваля,една приятелка вчера роди момченце.Тя си има още едно,по-големичко.Таткото пъвия път не знаеше къде се намира,но сега с второто се държеше почти нормално  Joy
Виж целия пост
# 309
и при мен петната се иzпраха с доста пране, смятах ги zа беzнадеждни  Wink
Виж целия пост
# 310
е най-после след месец бродиране направих това:)
Украсата е малко набързо ,ама бях любопитна как може да изглежда така намацано:)

Виж целия пост
# 311
Хипатия, мног ое хубаво. И аz трябва да пргорвям вече неща zа Коледа. Имаш много хубави неща в албума  Wink За Хелоуин нищо не съм декорирала  Cry
Виж целия пост
# 312
за съжаление тук не празнуват Хелоуин Sad
Което ме навежда на мисълта ,че прекалено дълго седя на едно място
 и май е време да се преселя в щатите Mr. Green
Ето добра схема на онези ягодки на Розенстанд


Наистина нейните дизайни си заслужават труда
Виж целия пост
# 313
Като нямате Хелоуин имаш повече време zа подготовка zа Коледа  Laughing Аz правя в момента един весел Арлекин (нали може и весел да е  Wink ) zа малкия .  Аz zа сега полzвам комплектчета, zащтоот още съм нова в материята (само 2 не9а съм направила , малки )  Hug
Виж целия пост
# 314
eli_nka,
 я вземи се регистрирай тук:)
Човек може да реши някога и лично съобщение да ти прати ,а така не става.Simple Smile
Какъв е този Арлекин?
И няма значение колко си нова. Дарбата да твориш си идва отвътре.
Казват му талант. Тогава ,когато творенията ти имат живот.Т.е ти им вдъхваш такъв
Когато само следваш дадена схема без да влагаш част от себе си се казва ...какво се казва..? Двуизмерна реалност май.Simple Smile

Аз междувпрочрем не обичам да бродирам ,но искам да зарадвам приятелите си
с нещо оригинално и ненамиращо се на пазара.
Поради това и ще ушия още някоя и друга коледна сценка:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия