Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 285
"Златно руно"за Кита

http://dump.ru/files/h/h4501752708/
http://dump.ru/files/h/h921706185/
http://dump.ru/files/h/h058352662/
http://dump.ru/files/i/i464736926/
http://dump.ru/files/i/i1045381418/
http://dump.ru/files/i/i7045270820/
http://dump.ru/files/g/g20735964/
http://show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=50533
Виж целия пост
# 286
ketri, много ама много благодаря. Ще черпя, обещавам.
Сега я втасах, вместо да ходя да оправям леглата на гостите, аз до пристигането им ще зяпам гоблени, ама ,....
Здравче, това ме разби, сега ще зяпам златното руно и ще плача и вия. Покажи иглата, ако е прословутото фъкане. четох всичко, ама без да видя иглата няма да стане.
Ето ти едно килимче.
Виж целия пост
# 287
Кита99 благодаря, ама аз на Дисни съм си харесала!  Crazy Ето я иглата!  Hug
Виж целия пост
# 288
на Дисни килим???
Да не е летящият на Аладин?? Дай да видя, моля??
УжасТТТ, как се разлиготих, ама мойте хора прелетяха океана и ми олекна Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Мамка му и игла,прилича ми на уред за мъчения  newsm09
Виж целия пост
# 290
sissak , всички, казват че е много лесно и бързо.
Хъм, ама като знам Здравчето какъв е мазохист, като се е захванала да шие чаршаф, знам ли?? Thinking Thinking
Сега ще и засека време за възглавницата и после ще залагаме за килима.
И ние да си направим игра. Хем и бързо ще свърши.  Grinning
Виж целия пост
# 291
 Laughing Laughing Laughing Бъзикайте ме вие, ама ще видите!   Joy
Кита99 незнам дали в нета ги има?! Thinking Аз ги гледах в магазина на ДМЦ! Готови окомплектовани!  Peace След малко тръгвам на там и после ще ви покажа какво съм взела!  Hug
Виж целия пост
# 292
Здравейте!
Отдавна не съм писала тук. Вие творите все по-хубави неща. Много ми харесвт и фъканите гоблени. Със сигурност и аз ще опитам с такъв.
Да се похваля. Завърших "приспивна песен". Ето я: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158163&photo=7
Искам да благодаря на Manzhelka за схемата на "Мечовците". http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158163&photo=8 Шия ги с голям кеф за моето бъдещо бебче.
Приятен ден на всички и продължавайте все така!
Виж целия пост
# 293
Зравейте!
Радвам ви се доста честа често на красотите съдадени от вас!
Харесала съм си една от безплатнисте схеми на Солария http://www.solaria-gallery.com/gobleni/index.html св.Богородица умиление, но никога не съм събирала гоблен сама - не ми става ясно от  кой цвят колко трябва да си купя и въобще заслужава ли си да си комплектоваш сам гоблена или е по-добре да си го поръчаш готов.
Заслужава си и то много:)
Обаче комплектовай по оригинална схема ,а не по ерзац.
На солария свободно можеш да си комплектоваш и сама- те нямат кодирани конци. А и разработките са добри.
Обаче ,ако шиеш на милена стил,заря по-добре предварително виж легендата и цветовете.
В много случаи техните комплектовки са пази боже:)

Моля, кажете какво означава да шия по ерзац?!
Този гоблен който съм си харесала си има схема+детайли+номерата на конците, но не е посочено от кой квят колко следва да си купя и каква панама да си потърся - коя е качественна.
Виж целия пост
# 294
Ерзац не е термин в случая .
Просто аз така наричам преработените и предъвкани от Милена стил ,Заря и
тем подобните фирмички,дето от някъде си вземат някоя схема ,комплектоват я 1 към гьотере/от Хасково си ,така ,че израза едва ли ти е непознат:)/ и я продават.
Купи си по едно чиле от всеки цвят и после додавай от всеки необходим.
Виж целия пост
# 295
Мила Мими, честит син и от мен!  bouquet Да ти е жив и здрав и много да те радва, а теб с нетърпение те очакваме тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163203.520  Mr. Green
Виж целия пост
# 296
Ето какво ми метна ДМЦ!  Hug Това го сътворих снощи!  Party
Ти какво се разсейваш с разни цветенца, а не си боцкаш чаршафчето, а?  Mr. Green
Виж целия пост
# 297
ей, голяма лигня ви е хванала  hahaha
http://www.ateljem.de/butik/default.asp?
тук има на дисни килимите, но цените са  Sick
Виж целия пост
# 298
Здравче ,а покажи какво си взела,де...
Виж целия пост
# 299
аз пък го видях  smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия