Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 315
Хипатия, аz мног ообичам да бродирам , творя ... и какво ли не  Wink не zнам дали имам дарба, но нямам много време  Sad
Това е и една от причините да не искам да се регистрирам. Много се увличам иz форума, а имам страшно мног оработа  Sick
Виж целия пост
# 316
че кой ли има време:)
Форума е като сладкарницата за някое дете.
В началото иска и опитва от всичко по много. После с времето пораства,
 става избирателно и претенциозно и поглежда само там ,където наистина
интереса му е непреминаващ:)
Хайде аз отивам да бродирам следващата картичка:)
Виж целия пост
# 317
Хипатия,много свободно време имаш тоя следобяд  Laughing,Елинка и тя,
благодаря за хубавата схема на ягодките,след невените започвам тях....
Картичката ти е много хубава...само май не харесвам червената звездичка горе в дясно,мое мнение.

Иваничка,поздравления за новия продукт,ще има ли и той другарче,
май не са много сложни за изпълнение тези,аз така обичам,леснички..

Здравче,много Убав килим си купила.... Heart Eyes
Виж целия пост
# 318
Х
Картичката ти е много хубава...само май не харесвам червената звездичка горе в дясно,мое мнение.


и на мен не ми хареса ,ама вече беше късно, бях я нарисувала:)
Така или иначе картичката е предназначена за мои приятели-руснаци.
При тях червените звезди са на почит  все още Simple Smile
Е,винаги мога да отделям от свободното си време по 5 минути ,за да надникна в любимата ми тема. Simple Smile
Някои губят времето си ,пушейки, а аз горката какво алиби да имам като съм една  нещастна непушачка Mr. Green
Виж целия пост
# 319
Браво ХипатияPeace На мен ми харесва и така!  Завладява ме коледно настроение!  Laughing

Иваничка много е хубаво!  Peace Дано се справиш с молива!  Hug Защо не опиташ като sissak , остави го да покисне във вода с малко веро! Може пък и и да се получи!  Wink
Виж целия пост
# 320
Привет, момичета и от мен Grinning
Не съм се включвала повече от два месеца, так ми се иска да разгледам кой какво е шил, но уви- никакво време не остава, ще чакам когато падне сняг.
Бях обещала да ви пусна ръстомера, когато го направя- той преди месец замина за Германия, но чак сега успях да кача снимка( и то пък една снимкаааа):
http://www.sabev.net/goblen.jpg
Виж целия пост
# 321
Здравче ,а покажи какво си взела,де...

Точно пък на теб ли???  hahaha hahaha hahaha

Ето го!  Hug

Ух, че сладко  Heart Eyes А тия пухкавките някакви специални конци ли са? Като свърша ръстомерчето да взема да спретна едно килимче  Crazy
И как стоят напухени така, нещо режат ли се  newsm78
Виж целия пост
# 322
Здравче много е сладко.Аз във вторник ще хода до магазина и вечерта ще покажа какво съм взела.
Сори за спама днес те видях изпреварихме ви на Враня вие бяхте със малкия,със син фиат(ако не бъркам марката)
Виж целия пост
# 323
хубави неща сте направили момичета  Hug
valq_78, а се загледай хубаво по фъканиците и дай цени  Praynig
Виж целия пост
# 324
хубави неща сте направили момичета  Hug
valq_78, а се загледай хубаво по фъканиците и дай цени  Praynig
Нямаш никакъв проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 325
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177596     ЗДРАВЕЙТЕ,най-после да се включа и аз снимките не са много качествени но все пак и аз да се похваля Simple Smile
Виж целия пост
# 326
tchara, vivi75   Hug Страхотни сте!  Heart Eyes

duhi_puhi фъка се с прежда и предполагам че затова става толкова пухено!  Hug Опитай, няма да съжаляваш!  Peace

Вале позна!  Laughing Да беше се обадила!  Party
Виж целия пост
# 327
благодаря,в  момента шия -пътят към църквата-почти го завършвам
Виж целия пост
# 328
Поздравления и от мен,момичета.
vivi,завиждам ти че почти го завършваш,моят чаршаф е до тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161171&photo=9 
ама и мерак за него нямам...
Виж целия пост
# 329
Поздравления и от мен,момичета.
vivi,завиждам ти че почти го завършваш,моят чаршаф е до тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161171&photo=9 
ама и мерак за него нямам...
  Уж го завършвам остават ми само последните два листа ,но нещо все нямам време....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия