Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 120
Само да ви кажа ДОБЪР ВЕЧЕР!  Flutter Утре ще ви пиша!  Hug
Виж целия пост
# 121
О, Здравче....добре си си дошла! newsm51 На почивката "почина" ли си....с някоя "миниатюрка" или си беше помъкнала "чаршафчето"?!   newsm53 Ама като гледам,много сме ти липсвали....я по кое време си се включила #Crazy ....и на нас ни липсваше.... Hug....айде спинкай,че ще се хвалиш утре (то и това е тежка работа  Laughing) ! Както каза sissak ,направо се успахме нещо напоследък,ама пък тъкмо по-малко ще имаш да четеш....
sissak,рамката не е лоша,но можеш да използваш цветна хартия(от гланцово блокче,например) за паспарту....цветчето е станало   супер и си заслижава един по-пъстър фон  bouquet (извини ме,че си позволявам да давам мнение) А иначе- как е боядисаното бюро?! На него ли ще "проснеш" "арестуваната"мадама? hahaha ....май не ти даваха да дупчиш стените,а?!
 
Виж целия пост
# 122
      Здравчето се завърна  newsm74 ,те са сред нас.

 Вярно,не ми дават да дупча стените,и от туй,още повече се ускърбявам.
 Не ми обръщайте внимание,събота сутрин,а аз съм на работа.

 Бюрото с блажна боя боядисах и отгоре корабен лак  #Crazy
Виж целия пост
# 123
 welcome Здравче добре дошла  надявам се да си отпочинала добре и с нови сили да твориш красоти! Hug
Виж целия пост
# 124
ха привет и от мен. вече ще си пиша като хората, щото съм си на моя си комп  Laughing
Виж целия пост
# 125
Здравче, добре дошла...дано да си си починала добре на почивката....
Виж целия пост
# 126
момичета някой от вас да е шил дамата с воала?аз го дръпнах от www.solaria-gallery.com
интересува ме някой от вас шила ли го е? колко към колко се шие? newsm78
Виж целия пост
# 127
ако няма детайл, 1 към 1
Виж целия пост
# 128
Аз съм го шила 1:1 , много хубав стана, макар и не много голям
Виж целия пост
# 129
момичета някой от вас да е шил дамата с воала?аз го дръпнах от www.solaria-gallery.com
интересува ме някой от вас шила ли го е? колко към колко се шие? newsm78

Шила съм го, може да го видиш ушит, тук. Ръката и лицето се шият 1:1, останалото е 1:4
Виж целия пост
# 130
момичета някой от вас да е шил дамата с воала?аз го дръпнах от www.solaria-gallery.com
интересува ме някой от вас шила ли го е? колко към колко се шие? newsm78

Шила съм го, може да го видиш ушит, тук. Ръката и лицето се шият 1:1, останалото е 1:4
а в случая как е?
Виж целия пост
# 131
1 към 1.
Т.е един знак от схемата отговаря на един бод върху панамата:)
Твоята схема е от безплатните/тъй като казваш ,че си я дръпнала от сайта на солария/.
Та тази безплатната няма детайл и е по-малка.
Ако си дръпнеш разширеният вариант тогава ще има и детайл.
Според гобленарската терминология детайл е частта от гоблен- обикновено -лице ,ръце,крака ,които се шият 1 към 1,за да се получи по- концентрирано и ясно изображение. Фона остава по-размит-той се шие 1 към 4.
Поправката я направих след любезно поднесената ми информация от Кетри:)
В някои гоблени вместо такова концентриране се ползва контурен бод- пак с цел да се отделят някои детайли
Да ме поправят шиещите, аз съм само теоретик: Mr. Green
Виж целия пост
# 132
1 към 1.
Т.е един знак от схемата отговаря на един бод върху панамата:)
Твоята схема е от безплатните/тъй като казваш ,че си я дръпнала от сайта на солария/.
Та тази безплатната няма детайл и е по-малка.
Ако си дръпнеш разширеният вариант тогава ще има и детайл.
Според гобленарската терминология детайл е частта от гоблен- обикновено -лице ,ръце,крака ,които се шият 1 към 4,за да се получи по- концентрирано и ясно изображение. Фона остава по-размит.
В някои гоблени вместо такова концентриране се ползва контурен бод- пак с цел да се отделят някои детайли
Да ме поправят шиещите, аз съм само теоретик: Mr. Green

 :love:10x
а разширения от къде мога да го дръпна?
Виж целия пост
# 133
Аз само малко ще те поправя:

Според гобленарската терминология детайл е частта от гоблен- обикновено -лице ,ръце,крака ,които се шият 1 към 4,за да се получи по- концентрирано и ясно изображение.

Шият се 1:1/детайлите/,останалото се шие 1:4. Hug
Виж целия пост
# 134
Аз само малко ще те поправя:

Според гобленарската терминология детайл е частта от гоблен- обикновено -лице ,ръце,крака ,които се шият 1 към 4,за да се получи по- концентрирано и ясно изображение.

Шият се 1:1/детайлите/,останалото се шие 1:4. Hug
така е човек като не шие:))
Права си,това имах предвид ,ама не се замислих:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия