Кафе " Мами в Италия" - 66

  • 17 593
  • 274
# 255
allya, Dealema, Markrit (+ 7 Скрит/и) и 6 Гости преглежда(т) тази тема.


Е, при това мнозинство ако и не пишете, ще си помисля 4е заговорни4ите на ли4ни ве4е Joy hahahaаааааааааа
Камоун гърлс....
Виж целия пост
# 256
Здравейте дами,

за малко да ме няма и пак едни интересни теми сме захванали: бебета и маджи, за разнообразие Crazy  Heart Eyes

Ов4ева, фен клуба ти се увели4ава, аз съЩо 4ленувам. Laughing Я кажи, ти деца имаШа ли, 4е не разбрах или да се връЩам да 4ета публикациите Wink

Сон4е, комплименти на теб и твойто"ба4ино" за лекото и без разскъсвания раждане, дет викаШе Бимбето, Щом и д.то е целокупно, зна4и вси4ко е ок. Peace Мнооого целувки на сладкия Сами Heart Eyes

Анджи, аз моята бебинка я държах до 6 месеца в легналата коли4ка, заЩото беШе студено, а и тя се 4увстваШе добре там и спеШе цяла зима денем навън в двора. Ина4е съм виждала "летни" бебета от раждането да са в пасседжино, в най легналото положение, за жегите е по практи4но. Спокойно си го слагай да седи, само отпусни облегалката до полулегнало положение Peace

Хляб закупих днес, сигурно и паста Ще правя: няма ста4ка за нас Mr. Green Ина4е по4ти не готвя в този период, та само ви слуШам кулинарните произведения Simple Smile

Кал4е, то време не остнало и ставате на 2 Heart Eyes Grinning

...Май и друго имаШе...ма не сЪ сеЩам... Embarassed

До после
  bouquet
Виж целия пост
# 257
Днес обявиха ста4ка,състояща се в това да не се се купува и яде хляб и паста днес,поради ска4ащите цени.Даже 4ух ,4е вклЮ4ват и млякото,а и кафето по баровете в Милано.

Ами браво за стачката , като вдигат цените за щяло и нещяло така трябва стачка .Не като в България преди един месец като тръгнаха да качват цените с бясна скорост , народа вместо да даде бойкот той взе че опразни рафтовете и магазините във Варна бяха ошушкани.Вярвайте ми но ходих да си купя месо ... нямаше всичко беше ометено замразено, прясно , полуфабрикатиииииииии  всичкооооооооооооооо .................
Представям си замразените пилета от коя година бяха , ама кво сега като купуват хората що ли да ги пласират пък било то и доста стари и залежали ..........Хитро нали .
Виж целия пост
# 258
Сонче, браво нямам и съменение,че се справяш отлично! Hug
Много целувки на Самуеле! Heart Eyes Hug  

ма ние сме женени жени, каква джелозия  Laughing
моят мъж не е ревнив, или поне го декларира.  иначе мисля, че ревнува в рамките на допустимото, както и аз.

И ние сме на това положение. Wink

 Laughing И аз  днес подкрепям стачката - ще правя Орате на фурна (някой да знае как се казват на бг  Rolling Eyes) Peace
Виж целия пост
# 259

 Laughing И аз съм днес подкрепям стачката - ще правя Орате на фурна (някой да знае как се казват на бг  Rolling Eyes) Peace
А сега щом говориш за манджа редно е рецепта да получа , ами тъй де Орате на фурна .Може да не схващам за кво иде реч ама ми се дояде .И аз душа нося Астреа .Пък знайш италианското си ми е слабост особено туй дет се манджаре ..........Ама ха подгизна ми клавиатурата зарад теб.
Виж целия пост
# 260

 Laughing И аз  днес подкрепям стачката - ще правя Орате на фурна (някой да знае как се казват на бг  Rolling Eyes) Peace

Лефер Peace за първите път разбрах, като си поръ4ах във Варна, в един ресторант...собственикът ми обясни колко е дефицитна и само суперлативи Rolling Eyes тук е една от най 4есто среЩаните риби Grinning
Виж целия пост
# 261
Дуне недей така да ме прецакваш с фен клубове и разни такива.Искам клуб ама като на синдикатите с задължителният членски внос,че и отряден председател да стана и две пенсии да хвана.един момент да отворя на кучето и ще кажа за децата
Виж целия пост
# 262
как се казва пясъ4ен 4асовник на английски  newsm78
Виж целия пост
# 263

 Laughing И аз  днес подкрепям стачката - ще правя Орате на фурна (някой да знае как се казват на бг  Rolling Eyes) Peace

Лефер Peace за първите път разбрах, като си поръ4ах във Варна, в един ресторант...собственикът ми обясни колко е дефицитна и само суперлативи Rolling Eyes тук е една от най 4есто среЩаните риби Grinning
Аааа туй ли било и аз си имам такава , скоро ще си спретна един пир .........
Виж целия пост
# 264
Мддааа, като се завирам между Шамарите: те ми сега и 4ленски внос Ще ми събират Mr. Green
Виж целия пост
# 265
Аз пак ни в клин ни в ръкав.....

Освен 4е се интересувам как е пясъ4ен 4асовник на английски и италиански по възможност,
ми трябва и схема на пунто кро4е на някой от героите на Телетъбис.
Който ми помогне 6те бъде по4ерпен....виртуално  Mr. Green

  bouquet
Виж целия пост
# 266
как се казва пясъ4ен 4асовник на английски  newsm78

Sand-glass според ит.англ. ре4ник Peace ит. clessidra
Виж целия пост
# 267
А ти пък сега искаш само с виртуална почерпка да се разминеш .Аз приемам колети с Лидл в големи количества .Ти ще ни залъгваш с картинки .Нъц нъц няма пък да кажа........... hahaha hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 268
А ти пък сега искаш само с виртуална почерпка да се разминеш .Аз приемам колети с Лидл в големи количества .Ти ще ни залъгваш с картинки .Нъц нъц няма пък да кажа........... hahaha hahaha Joy Joy

е хубаво де,6те ти пратя сърми4ки ако намеря,ти само дай схмета на телетъбис,4е ми е зор голям  Mr. Green

Деска мерсаж многоооо Hug
Виж целия пост
# 269
 Запецна ми нета... Twisted Evil
Деси ,може и като hourglass да го търсиш. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия