Хич не е проблем за нас този Втори клас!

  • 33 840
  • 299
# 105
Но аз пък все му казвам: "Не си случил на майка, драги! Joy"
И аз така казвам на дъщеря си.  Simple Smile
Виж целия пост
# 106
дороти, ще чакам и аз инфото за състезанията по математика.
Аз също искам инфото за състезанието!Благодаря!
Виж целия пост
# 107
Но аз пък все му казвам: "Не си случил на майка, драги! Joy"
И аз така казвам на дъщеря си.  Simple Smile

А моята реплика е: "Ти още ли не си разбрала, че ти се е паднала най-гадната майка." Joy
Виж целия пост
# 108
В понеделник пак няма да учим.Иначе когато ги тормозя да правим диктовка често чувам,че съм най-гадната майка.Е много важно,аз нали си диктувам...
Виж целия пост
# 109
"Горките" ни дечица! Как пък едно нямаше късмет с майка си! А моите си мислеха, че само тях ги тормози майка им.
Виж целия пост
# 110
Лелее ще ви се карам, ако това е вашата реплика- Да и аз съм я казвапа, ама вместо да ги изнервяте по-добре им обаснете, че искате да им помогнете в усвояването на знанията. Нали ми е второ дете, голям зор срещам.
Виж целия пост
# 111
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177629     Ето ги мойте мързелани от днешния ден
Виж целия пост
# 112
Много са хубавки!
Виж целия пост
# 113
Мерси,не са се метнали на мен.
Виж целия пост
# 114
Дороти, не разбрах това за второто дете. С баткото, който е на 8 сме голям отбор, но малкта, на 2 месеца отсега прави номера. Някак с баткото имам страшно силна връзка , просто не се налага да го заплашвам. Извинявайте за оф-а.
Виж целия пост
# 115
Велева - второто ми е второкласника и направо се чудя как ще изкараме училище. Тръшка се не иска да му се показва и направо #Crazy , но виждам че има някакъв успех, като кажа, че искам да му помогна. Ох дано не ни намразят с това учение.
Виж целия пост
# 116
Велева - второто ми е второкласника и направо се чудя как ще изкараме училище. Тръшка се не иска да му се показва и направо #Crazy , но виждам че има някакъв успех, като кажа, че искам да му помогна. Ох дано не ни намразят с това учение.

И Дани не обича да му помагам аз, затова смятам, че читава занималня и училище са по-добрия вариант от майка учеща с детето си. Опитахме да го учим  да кара ски, още като беше на 4 - ужаС!! С учител стана по-лесно и безболезнено за всички страни...
Виж целия пост
# 117
Някой знае ли къде мога да проверя кога сме на училище?За София става въпрос.Госпожата на моите второкласници не обича да си вдига мобилния телефон.Да ги водя ли утре или не.
Виж целия пост
# 118
Някой знае ли къде мога да проверя кога сме на училище?За София става въпрос.Госпожата на моите второкласници не обича да си вдига мобилния телефон.Да ги водя ли утре или не.
Аз говорих с класната и тя каза, че не са на училище утре, но да проверявам ден за ден. Не се знаело до кога ще е стачката.
Виж целия пост
# 119
 И при нас си продължава стачката.Добре,че Пепи ходи три пъти седмично на английски,та поддържаме форма. Дочитаме и лятната литература. Но всичко това-покрай другото,а другото е каране на колело от сутрин до вечер Simple Smile
 veleva, и у нас горе-долу отношенията са такива.Само че малката е на годинка и е много по-напред с материала-тормоз над майка си.
 Vivi ,драго ми е да видя "второлачките"!
 albena vladi , КаНиМа- добре дошли!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия