През НОЕМВРИ с бебе на ръце,тати вкъщи ще ме заведе

  • 16 348
  • 274
# 60
Галакси,ми то и най-голям шрифт да беше сложила малко щеше да е за това събитие Mr. GreenХа ЧЕСТИТО!!!Все така да ти превеждат и със здраве да си ги харчищ Grinning

Цеце,радвам се за оптимистичната картинка около теб Hug

Дес,...нямам думи за тоя Майчин дом...само до парите ли опира? А не минава ли много време в изчакване,нали трябваше сестра ти да я опрират по-бързичко? Бебчо храни ли се още от плацентата?Каквото и да е сестра ти и ти имате нашата подкрепа,дано всичко да мине добре Praynig
Минава много време и кой каквото ще да казва проблемът е ясен.Плацентата е отдавана нехранителноспособна за бебето,даже и бяха дали едни лекарства да взима (които не било много редно да пие,ама се налага) за да доставя хранителни вещества на бебчето.След като днес са и казали че май е по-добре да си плати,сестра ми звъннала на нашата лекарка дето ни следи и двете.Тя казала,че утре поема инициативата в свои ръце и отива да се разправя с тях за да я оправят.Аз лично и имам 100% доверие на тази жена,много е отговорна и прекалено загрижена з авсичките си пациентки,макар да ме нерви понякога Wink Та тя в началото на бременността откри миома на сестра ми и благодарение на нея тази бременност беше износена до този момент (в много голям процент от случите се стигало до спонтанни аборти),в М.дом казали че няма миома а някаква преграда,но тя си злага главата че има и миома.Също така тя още отдавна каза че бебето ще е момиче,ония казаха май ще е момче,ама сега последно те и казали 100% е момиче Mr. Green Та просто съм склонна да вярвам и разчитам на нея напълно.Тя самата посъветва сестра ми да не дава нито лев на никого,защото самата диагноза е такава,че просто е грехота да се плаща.Когато преди повече от 2 седмици ходихме на консултация жената и каза "няма какво да се чака повече,просто не бива",но ето на.....Абе ще се роди това бебе и дано всичко е наред.

Мале колко дълго стана Embarassed ....

Честито за всички нови придобивки,сега ще намина към албумчето да поразгледам каквото съм пропуснала и се хоризонтирам Laughing

Виж целия пост
# 61
Дават 600 лева за второ дете

Стимулират отговорните и наказват безотговорните родители

Честито ноемврийки, и сано не са само празни приказки.
Приятно ми е да се запознаем  Heart Eyes Grinning
Не са празни приказки,но това ще стане от 01.01.2008г. и следователно нас не ни грее,тези като мен с първо дете,няма чак толкова да се ядосват,но тези с второ #Cussing out разликата е цели400лв.,гадно ама...какво да се прави.

И аз знам, че евентуално промените ще влязат в сила от 01 януари 2008г., което е много гадно за нас, тъй като аз съм с второ детенце и тези парички щяха да ни дойдат есктра, ама на!
Виж целия пост
# 62
Лелеееееееее,няма никой Shocked Спинкате ли вече?Хайде лека нощ и сладки сънища newsm46
А на нощната смяна,леко дежурство  love001
Виж целия пост
# 63
Ми тя нощната смяна пак сама ще си пише Mr. Green,спи ми се,ама така ми тежи тумбака,а Дианчето не вярва,че спалнята е хлътнала от моята страна,ама си е така BlushКакто не качвах сега си наваксвам,а още един месец не ми се мисли кво ще е..все повече ми се ще да раждам вече,макар да рано,страх ме е,но се надявам на добър изход и в крайна сметка ще е един ден...трябва да изтрая,леле чак на сърцето ми е тежко от тоз тумбак-има ли друга мама така Sad
Освен това и аз забелязвам,че кожата ми е суха,повехнала и имам ужасни тъмни кръгове и сякаш очите са ми хлътнали,абе ужас,а преди се гордеех най-вече с хубавата си кожа Whistling и аз като ПростоАз съм си набелязала Виши,ам другата седмица,че сега се охарчих доста-мила аз си взех днес Адидас,не Арабела ,ама ако качвам с такива темпове скоро и тоя ластик ще ми умалее..леле ужас било тва бе,пък аз както и не мога да ям Sick
Дес,айде дано тия дни едно хубаво бебенце и всичко да мине безпроблемно и за сестра ти!
Виж целия пост
# 64
Сладурче, не си сама на смяна...От тая луна, дето се е облещила, сън няма да има. А в 7 най-късно трябва да стана, че прегледът ми е много рано. Сигурно ще съм като караконджул на сутринта Grinning

Дес, нямам думи вече какво да кажа за сестра ти...Милото момиче, да седи толкова време там и да умира от притеснение, пък и вие покрай нея. За съжаление, каквито и специалисти да има там, подобни случаи просто сриват доверието в цялата болница. Аз сега се чувствам доволна, че се отказах да раждам в Майчин дом, но все пак на някои от нас ще им се случи и да не ги наплашваме толкова....

Jutoo, абе я си остави детенцето да излезе на бял свят, когато му е отредено. Що да му се бъркаш в кармата? Не вярвам няколко дни + или - да са ти проблем...Ти си знаеш най-добре де, но на мен не ми звучи разумно да предизвикваш преждевременно раждане, освен когато става дума за планирано секцио.

Блазе ви, че си спите, на мен ще ми дойде съня сигурно като вземе да съмва. Ама по пълнолуние винаги съм така. 
Виж целия пост
# 65
Да се отчета и аз за нощната смяна hahaha
Krisi4, много си лъчезарна. Гласувах за теб.
m_face, да ти е жива и здрава племенничката.
Цеце, браво за изследванията Peace
Дес, думи нямам... #Crazy Проклети лакоми изроди, дано се задавят с вашите пари... #Cussing out
Вчера бях на работа до 14 часа. Иска ми се и днес да отида за малко, но покрай тия грижи с покупката на апартамента ще е чудо ако не родя до понеделник. ooooh! Без нерви останах вече Sad  Не мога да се зарадвам на нищо. Не ми се обикалят магазини ... #Crazy Дано се оправят нещата, че ще откача вече Praynig
Виж целия пост
# 66
Хайде, ставайте красавици...Добро утро.Аз се събудих рани4ко и зяпаме с беб4о сутрешните блокове по кабеларките,ама скука.Утре съм на преглед в Пловдив, но днес сутринта рано разбрах,4е при тази лекарка която ще ме консултира е някаква специализнтка и няма необх опит, а това адски ме притесни, защото аз отивам за планиране на дата за раждане и т.н./4е сега съм го замислила как да се придвижваме към Плд днес с нашите,а милото не може да мръдне от работа,тъпооооо:(  Оххххх много мразя така да се събудя и да имам някакво притеснение.Сега докато не разбера с какво и как ще стигна до "Майна таун" ще ми е едно напрегнато под лъжичката.Ставайте да си пишем,че ще откача.
Виж целия пост
# 67
Ха добро утро да ви пожелая първа и една хубава питателна закуска за вас и бебоците:

Аз съм на пушка вече, нищо че спах малко, и сега съм заредила гаубицата да ходя да го боря моя доктор, че да решава как ще раждаме. Успешен ден на все още работещите мами и на тези, които ще превземат магазините! madchen , стягай се, къща купувате все пак, то без тия гадни подробности и бюрократщини не може, да минава и да заминава!

 Hug

P.S. Ау, Галакси ме изправарила!
Виж целия пост
# 68
лелелелеееееееееее каква закуска smile3501Благодарим ти Цеци,а на теб успех и стискаме палци да се върнеш с "добрата новина" newsm03
madchen,ами то за апартамента е така, много търчане и нерви,ама мисли че си имате собствено жилище миличка и ще се кефите после,сега трябва да се измъчите,абе не че трябва,ама винаги така става, за съжаление.Само мога да ти пожелая успех и да свършва всичко в полза на вашите нервички.
Виж целия пост
# 69
Добро утро! Hug

цеци, мерси за вкусната закуска...така и така май се оказва,че нямаме нищо свястно за закуска у нас и ще си гладувам до 9, когато ще излизам. Мисля да ида на училището за бременни  Wink, а после сме и на консултацийка.

Galaxy,  със секцио ли ще раждаш?

Абе, момичета, я ми качете снимка на т.н. "камизолка", защото, срам не срам  Embarassed, не знам на кое точно му се казва така? Това едно като блузка с копченца отпред ли е? newsm78 Или като тенисчица? newsm78
Виж целия пост
# 70
Galaxy,  със секцио ли ще раждаш?
ДА, СЕКЦИО!
Виж целия пост
# 71
Добро утро и от мен   bouquet

Цеци благодаря за закуската  Simple Smile
Абе, момичета, я ми качете снимка на т.н. "камизолка", защото, срам не срам  Embarassed, не знам на кое точно му се казва така? Това едно като блузка с копченца отпред ли е? newsm78 Или като тенисчица? newsm78
Камизолка се казва на нещо като жилетчица, но отстрани е с връзки - прехлупва се отпред и се връзва отстрани - поне аз на това знам, че му викат камизолка.

Аз снощи уж спах добре, обаче тази сутрин съм като разглобена - боли ме кръст, бъбреци май newsm78, гръб...Мъжо не пропусна да отбележи, че това е от много седене на компа  Embarassed Аз обаче изкарах стола виновен и си поисках нов  Laughingта да видим дали ще ме огрее.
Цеци айде успех на лекаря днес и дано насрочите датата  Simple Smile
Дес дано лекарката днес да оправи нещата и сестричката ти да роди скоро и лесно - стискам палци.

Трябва и аз да ходя да си взема нещо за носене, че вече се виждам в чудо какво да обличам - май ще е някакво долнище, че е най-удобно. Ако събера сили да се замъкна до МОЛа ще видя в Адидадаса какво има.

Отивам да хапна, че кафето свърши  Simple Smile
Виж целия пост
# 72

Аха, питам ей така от любопитство  Wink

Jutoo, о верно бее!Това е камизолка. Ама аз за сега в Търново никъде не намерих такова отделно, все в комплекти... Thinking
Виж целия пост
# 73
Добро утро!

Сладурке верно бре  ooooh!  Голяма съм шушумига! ВИдяла недовидяла веднага облякох и Арабале в Адидас  Laughing  !  Не ми се вярва за 1месец да ти умалее споко  Peace Ти казваш,че качваш много,ама това е много според твоите критерии...иначе си качваш много малко според мен,или поне не  ти личи. И аз качвам малко килограми,което от една страна ме радва,а от друга безкрайно ме тревожи  Sad  искам беба да е добре,нищо друго не ме интересува вече

Галакси как рече и отсече - СЕКЦИО   Grinning  Аз пък още се чудя,сега клоня към норално раждане.Но както ми казва лекаря (който е страшен  Heart Eyes ) "Абе стига си го мислила бре!Като дойдеш в 37-ма седмица и кажеш секцио - качваме те на другия ден и раждаш!"   Laughing 

madchen  по-спокойно с тичането! Simple Smile да не изпревари бебето апартамента  Heart Eyes 

Цеце - моля те,без такива снимки рано сутрин!  Laughing

Дита за мен камизолката е бебешко КИМОНО  Laughing  Joy
Виж целия пост
# 74


Дита за мен камизолката е бебешко КИМОНО  Laughing  Joy

 LaughingХахаха, да готино сравнение Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия