Режим на Пиер Дюкан - 33 част

  • 31 914
  • 650
# 165
Tutti, в момента съм 73кг, а целта е - 60кг, затова мисля да се опитам да издържа около 6-7 дена на първа фаза
Виж целия пост
# 166
За варненската среща какво правим? Искате да е по-късно, защото децата спят ли? Питам, защото аз мога в ранния следобед /13-14 часа/.
Кои за казали, че ще идват?

Точно така. Засега Креми Савова изяви интерес, но е зависима от детенцето.

Друг вариант е да направим срещата обедна - от 12:30 или 13:00, нещо такова, а децата да спинкат след това
Виж целия пост
# 167
Tutti, в момента съм 73кг, а целта е - 60кг, затова мисля да се опитам да издържа около 6-7 дена на първа фаза
Също като мен Simple Smile.Казват ,че няма да е по-различен резултата...Много често се коментира това и извода е  ,че 5:5 е най-добре  Peace
/и 4:3 също/ Peace
Виж целия пост
# 168
Аз съм много навита за среща, само уточнете кога и къде последно и ще преценя дали ще мога.
Забравих да се похваля, че днес съм 57.500,  bowuu но не ми се сменя лентичката. Имам много работа и евентуално ще вляза довечера след 21 часа. Hug
Виж целия пост
# 169
Чао и от мен момичета. Незнам дали сте разбрали, но и служителите от Държавните лесничейства стачкуват /а аз съм една от тях/ та след малко  отиваме да подкрепим шествията на учителите от Пазарджик и да им честитим празника.

Забравих да поздравя всички ДЮКАНКИ - УЧИТЕЛИ  като им пожелавам да издържат докрай и да не се предават.
Ние стачкуваме вече втори ден и в понеделник ще продължим. Аз съм председател на стачния комитет и Ви подкрепям  НАПЪЛНО
Виж целия пост
# 170
Момичета, забравих да ви благодаря, че ме приехте във вашия отбор  Hug
Виж целия пост
# 171
Момичета, някой от вас хапва ли телешка създърма? Мислите ли, че е позволена?  newsm78
Виж целия пост
# 172
Tutti,
имаш предвид първата фаза да е 5 дена /не повече/, нали правилно съм те разбрала?
Виж целия пост
# 173
Момичета, някой от вас хапва ли телешка създърма? Мислите ли, че е позволена?  newsm78
Би трябвнало да не е, има доста мазнини в създармата  newsm78!
Виж целия пост
# 174
Момичета, някой от вас хапва ли телешка създърма? Мислите ли, че е позволена?  newsm78
Би трябвнало да не е, има доста мазнини в създармата  newsm78!

И аз имам такива подозрения...Вещи, виждам те горе...ти какво мислиш?
Виж целия пост
# 175
Момичета, някой от вас хапва ли телешка създърма? Мислите ли, че е позволена?  newsm78
Би трябвнало да не е, има доста мазнини в създармата  newsm78!

 Peace  Има много мас  #2gunfire
Виж целия пост
# 176
 HugЗдравейте момиче, аз си ви чета, та забелязах, че питате за майонезата.Аз си правя майонеза-млечна домашна-с две , три яйца , около 300 гр.прясно мляко, малко лимонтозу, сол пожелание и разбивам с миксера, до сгъстяване.понякога прибавям ситно нарязани кисели краставички или чесън за вкус.Надявам се съм била полезна.Приятен ден
Виж целия пост
# 177
Мише- радвам се да те видя, на снимките изглеждаш страхотно Embarassed Hug Много си чаровна и красива и слабичка Embarassed Hug
Аз лично мисля че тази телешката създърма би трябвало да е режимна, защото тя е много изчистена от мазнини  bouquet
Виж целия пост
# 178
Момичета, някой от вас хапва ли телешка създърма? Мислите ли, че е позволена?  newsm78
Би трябвнало да не е, има доста мазнини в създармата  newsm78!

 Peace  Има много мас  #2gunfire

Мерси, Вещи и Им, тъкмо се бях наточила на една  #2gunfire ама няма да я ям...
Виж целия пост
# 179
Мише- радвам се да те видя, на снимките изглеждаш страхотно Embarassed Hug Много си чаровна и красива и слабичка Embarassed Hug
Аз лично мисля че тази телешката създърма би трябвало да е режимна, защото тя е много изчистена от мазнини  bouquet

Мерси, Ралче  Hug

Вещи каза, че не може .... значи не може... кучетата ще се облажат тогава  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия