Режим на Пиер Дюкан - 33 част

  • 31 909
  • 650
# 285

Мишле....няма какво да ти кажа... ти сама си знаеш...  Crazy

Михи, ти поне си откровенна....... Peace
Знам си аз, но близо месец не бяхме ходили на гости на мам и тате........а там е трудно да си режимен..... Blush

Мише, аз като ходя при мама и и казвам да ми направи пиле на сол... ако съм на ПЗ ям и салата, ако не само пилето..... Бачи добре ти го е казала... това си е истината... с прегрешения не се сваля...

Бачи, приятно пиене на кафенце... а,  наздраве с водица... днес съм малко назад... само на 1.5 л  Sad
Виж целия пост
# 286
Михи, съгласна съм с теб, но когато кажа че съм на диета, реакцията обикновенно  е малко странна и започват да ми се дават някакви наставления....и съжалявам хиляди пъти, че съм споделила...затова предпочитам да прегреша и после да си изкупя прегрешението, доколкото е възможно.... Embarassed
Виж целия пост
# 287
Здравейте на всички!
Днес се наложи да ходя на работа и закъснях само с час и половина за срещата.  Blush Беше много приятно, варненските дюканки са супер мили и съм изключително радостна, че се видяхме. 
Случихме идеално време- слънчево, топло - чак сега се заоблачи при нас.
Отивам да си хапна нещичко и по-късно ще пиша пак.  Peace
Виж целия пост
# 288
И аз довечера ще ходя при мама и тати Thinking, а там прегрешения много!
Дали да не оставим децата при тях и да не идем с мъжа ми в Дивака, та най-накрая и аз да се похваля с килце надолу newsm78
Виж целия пост
# 289
Здравейте на всички!
Днес се наложи да ходя на работа и закъснях само с час и половина за срещата.  Blush Беше много приятно, варненските дюканки са супер мили и съм изключително радостна, че се видяхме. 
Случихме идеално време- слънчево, топло - чак сега се заоблачи при нас.
Отивам да си хапна нещичко и по-късно ще пиша пак.  Peace

Джини, давайте снимки!  Joy
Виж целия пост
# 290
И аз предупредих всички, че съм на режим - мам каза "Браво", а мъж ми дискретно предупреди свекърва ми и се надявам да нямаме проблемни гостувания!
Имам въпрос към челите книгата - какво се казва за суровото зеле в нея? Като прочетох какво пише за триците на предишната страница, то в голяма степен се отнася и за зелето, та ми стана интересно  newsm78
Виж целия пост
# 291
И аз довечера ще ходя при мама и тати Thinking, а там прегрешения много!
Дали да не оставим децата при тях и да не идем с мъжа ми в Дивака, та най-накрая и аз да се похваля с килце надолу newsm78

Хахах, супер идея Цвети! Тъкмо ще се запознаем  Joy
Виж целия пост
# 292
Мише, Дорчето снима, но няма да има възможност да ги качи преди понеделник, доколкото разбрах.  Flutter
Виж целия пост
# 293
Мише, ама аз наистина започвам да го мисля, тъкмо не сме излизали скоро със съпруга ми самички!
Ами виждали сме се на снимки, значи ако дойдем, ще те потърся след присъстващите!

Ех, жалко за снимките , и аз се настроих да гледам варненки-дюканки! Grinning
Виж целия пост
# 294
Мише, ама аз наистина започвам да го мисля, тъкмо не сме излизали скоро със съпруга ми самички!
Ами виждали сме се на снимки, значи ако дойдем, ще те потърся след присъстващите!

Ех, жалко за снимките , и аз се настроих да гледам варненки-дюканки! Grinning

Ок, аз ще съм с половинката и една приятелка. Ако идвате ще чакам да се обадиш...  Hug
Виж целия пост
# 295
Мише, Дорчето снима, но няма да има възможност да ги качи преди понеделник, доколкото разбрах.  Flutter

Чакаме с нетърпение!  Hug

Започвам да чистя, че ще ме бият с този форум  Joy
Виж целия пост
# 296
Михи, съгласна съм с теб, но когато кажа че съм на диета, реакцията обикновенно  е малко странна и започват да ми се дават някакви наставления....и съжалявам хиляди пъти, че съм споделила...затова предпочитам да прегреша и после да си изкупя прегрешението, доколкото е възможно.... Embarassed
Винаги съм имала този проблем. Сега, обаче..... като видяха резултата. Всички ме поддържат, което за мен е голямо чудо!
Аз в началото неказах на никого. Малко по-късно информирах шефа и колегите, че в жегата ядях мръвки, да не ме мислят за смахната Simple Smile)
Виж целия пост
# 297
Ей ме на. Направих успешен опит и снимките са ми на компа. Сега започвам да ъплоудвам в снимка.бг и колкото успея, ще ги цвъкна тук. Нямам много време, обаче, че ще имам гости и нещо трябва да стъкмя.  Hug

Виж целия пост
# 298
Проба със снимка номер едно:

По часовника: Джини, Креми (К_Savova), KaliMa, Елена, моя милост. Дечицата са Сашко на Креми и Митко на Кали.


ЦЪК
Виж целия пост
# 299
Не става "цък", значи големи ще ги слагам.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия