Режим на Пиер Дюкан - 33 част

  • 31 917
  • 650
# 615
Сега ще издирвам пак да правя линийката с маргаритките
Виж целия пост
# 616
Гуш на всички  Hug Hug Hug изоставям ви, ама това е положението. Трябва да проконтролирам два пубера и да сложа един Малчо да спи.
До утре   love001  love001  love001
Виж целия пост
# 617
Лека нощ Кри, специално за теб творя снимки от сватбата Simple Smile Надявам се утре да можеш да ги видиш Simple Smile

Аз щях да питам къде е линка към снимките от софийската среща, само тях пропуснах като четох Sad
Виж целия пост
# 618
 newsm68 Готово Simple Smile) Ама зор беше  Joy
Благодаря ви Цвети, Кри и Пепи
Виж целия пост
# 619
Забележете как задружно всички човечета пият водичка едновременно  Joy Joy Joy Също като нас Simple Smile
Виж целия пост
# 620
Лека Кри ! Hug
Виж целия пост
# 621
Здравейте.  love001

Само набързо минавам,за да ви кажа лека нощ и да ви кажа,че много ви обичам. txtloves
Нямам време за повече. Weary
Пепи Heart Eyes,главния готвач наготви една голяма пица за домочадието  food002, а за мен миш-маш от домати,печени чушки,30 грама сирене ,3 яйца и без олио Mr. Green,за 10 минути във МВ на мах.Днес хапвах това през целия ден,за утре пак това си нагласих... Crazy

Лека нощ . smile3524
Виж целия пост
# 622
Исках да ти кажа, че са ти много хубави бонбончетата от линийката Simple Smile) Лека и на теб Ванче.
Виж целия пост
# 623
Това не са бонбончета, а речни камъчета минати отгоре със струйка блажна боя.................. Thinking
Виж целия пост
# 624
Исках да ти кажа, че са ти много хубави бонбончетата от линийката Simple Smile) Лека и на теб Ванче.

 Two Hearts

Това не са бонбончета, а речни камъчета минати отгоре със струйка блажна боя.................. Thinking

 newsm47

 kiss
Виж целия пост
# 625
Това не са бонбончета, а речни камъчета минати отгоре със струйка блажна боя.................. Thinking

Страх те е, че Вещи ще извади картечниците ли? Joy Joy Joy

Ето я даже се появи Simple Smile) Сигурно има нова тема Simple Smile
Виж целия пост
# 626
Много шоколадови тия камъчета нещо  Thinking
Виж целия пост
# 627
Много шоколадови тия камъчета нещо  Thinking

pletka

 txtloves
Виж целия пост
# 628
 Joy Joy Не ме е страх, ама за собствено удовлетворение ги предпочитам на камъчета, па макар и шоколадови, но на цвят Simple Smile
Виж целия пост
# 629
Joy Joy Joy
Вещи! Видя ли ни, как се наливаме целокупно с водица Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия