КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ

  • 81 656
  • 584
# 105
Явно няма да получа отговор.....
Виж целия пост
# 106
Явно няма да получа отговор.....

Още ли стачкуват учителите?!
Виж целия пост
# 107
Кажете ми сайтове за кухненско обзавеждане от където да може да се поръчва чрез доставка
Извинявай,ама ти сериозно ли ще поръчваш кухненско обзавеждане чрез интернет?
Виж целия пост
# 108
Тези нови  бели вратички са  супер  Peace А защо не сложиш червени плочки на пода  Sunglasses ще се връзват със стените

Според вас този плот много крещящо ли ще стои  newsm78


Според мен доста ще изморява очите , ама това си е мое лично мнение.
Виж целия пост
# 109
А ето така трябва да  изглежда моята кухня,само,че още не мога да намеря тези светлите плочки,които са предвидени за пода и гърба на кухнята.Някой ако знае къде има такива-да свирка.
http://bgphoto.net/photos/18207/o633272792155625000.jpg
Shocked Rolling Eyes Naughty
Виж целия пост
# 110
Вече си имам кухня, нанесох се в нея, но е още без дръжки, и стръклото на барплота не е готово. А да няма ги и цоклите.. Майстора обеща за 8.март  да е готова на 100% Simple Smile..
Мъж ми ще се занимае тези дни да сложи дръжките ( какво сме смятали по-малко сме купили) и стъкления барплот.
Утре ще снимам и ще покажа
Виж целия пост
# 111
Чакаме с нетърпение да видим новата ти кухня, КОТЕ. Hug
Виж целия пост
# 112
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137310&photo=6
направих няколко снимки, мъж ми пак е разбутал настройките и повлече и апарата. Сутринта бързах да ги направя, та ся вижда и цялата покъщнина

Там където е печката ще избием стената и ще остъклим терасата.. за да готвя най сетне спокойно, че с това насред хола хич не ми харесва
Виж целия пост
# 113
mentolka, пускала ли си снимки на твоята мивка?
KOTE , честита кухня!!!
Виж целия пост
# 114
моята мивка е на НЕОС и цвета и е близък до плоскостите
Ако искате ще снимам, вече измих чинииите Simple Smile
Виж целия пост
# 115
снимай, снимай!!!
Виж целия пост
# 116
klaris, има ги на първа страница. Ако те интересува по-специално мивката, по-късно ще я снимам по отблизо.
Виж целия пост
# 117
klaris, има ги на първа страница. Ако те интересува по-специално мивката, по-късно ще я снимам по отблизо.
да, моля те  bouquet
Виж целия пост
# 118
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=137310&photo=11 ето я и мивката

този борд, който прави оцедника по-дълбок е много удобно нещо, защото след като махна тенджерите спокойно изплаквам с душа на мивката.. Няма вече вниииимааатееелно измиване с канчето Laughing
Виж целия пост
# 119
Коте, душ на мивката е интересна идея, но защо не виждам на снимката newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия