Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 820
  • 735
# 465
Е, все пак е сладкарница, няма претенции за гурме ресторант Laughing Взех take away и всичко беше точно. Определено не е заведение, в което да прекараш цял ден, както споменах в преден пост, интериорът е натоварващ Laughing

Felicidad имаше предвид New Lide Wink Голямо объркване настана с тия цитати Mr. Green
Виж целия пост
# 466
Кремена, New Lide имах предвид, за Hacienda се изказах Mr. Green
Шехина, благодаря за уточнението Hug
Виж целия пост
# 467
Аз пък никак не харесвам New Lide.

Интериор, от който те заболява глава, капучино за почти 5 лева, без кой знае какви вкусови качества, като цяло цените са високи, а храната не е особено добра. Почти през цялото време е празно.

Лу, и мъжът ми е на същото мнение (офисът им е до това заведение) и сега го попитах кога ще ме заведе Simple Smile обаче отговорът му беше почти същия като твоя Wink

Нали?  Wink И аз имам целодневни наблюдения над заведението, понеже и моят офис е на две крачки от там. Принудиха се да предлагат обедно меню (което не ми се вижда подходящо за сладкарница), за да привлекат хората от околните офиси, но и в това за сега не успяват.
Виж целия пост
# 468
Някой има ли впе4атление от новото заведенение на Тодор Каблешков, до пазар4ето на Бъкстон. Търсих го в нета, но не го намирам.Казва се Beso и отвън обстановката изглежда многообещаваща. Peace
Виж целия пост
# 469
Някой има ли впе4атление от новото заведенение на Тодор Каблешков, до пазар4ето на Бъкстон. Търсих го в нета, но не го намирам.Казва се Beso и отвън обстановката изглежда многообещаваща. Peace

за първи път чувам. като придобиеш отзиви, сподели, интересно ще ми бъде.
Виж целия пост
# 470
Нали?  Wink И аз имам целодневни наблюдения над заведението, понеже и моят офис е на две крачки от там. Принудиха се да предлагат обедно меню (което не ми се вижда подходящо за сладкарница), за да привлекат хората от околните офиси, но и в това за сега не успяват.

Уби ми се всякакво желание да посетя точно това място, но май за добро Mr. Green
Виж целия пост
# 471
снощи бяхме в "Капитан Кук", в темата все пак попаднах, търсейки рибен ресторант...

та... най-сетне ядох суши, отидохме рано, нямаше много хора и може би затова келнерът ни обясняваше много, заведе ни да видим рибите и да си изберем, после ни помогна да си изберем суши, сервираха ни го с джиндифил, който се хапвал между различните видове суши (ние като аборигените просто  Crazy)... хапнахме калкан... десертите също ми бяха представени всички, за да си избера... общо взето много ми хареса...

само цените не ни харесаха Mr. Green а и направиха много тъп гаф накрая, та оплескаха всичко: келнерът не можа да се оправи с машинката за плащане с дебитна карта и се шмугна някъде с нея като отнесе и картата, след което го нямаше около 10 минути... мъжът ми през това време само дето не отиде да изпонатръшка всичките живи риби и лобстъри в ресторанта, много се изнерви... накрая хеле-разгеле се появи управителят и обясни как сумата била изтеглена два пъти и съответно са канселирали едното теглене... та такааамм... абе направо кофти си се получи...

иначе обстановката ми хареса, ние бяхме непушачи, но салонът за пушачи опредлеено са го направили по-атрактивен  Crossing Arms
Виж целия пост
# 472
В Спагети Къмпани храната е тотално развалена Tired Тортелони със спанак - отвратителни, полуфабрикатни, полустудени. Любимата ми салата с печени зеленчуци и фокачата са премахнати от менюто. Другите салати бяха в символичен грамаж. Единствено мога да похваля персонала - много отзивчиви и любезни. Издържаха стоически двете едногодишни госпожици, които сновяха непрекъснато около масите и се опитваха да им отворят служебния шкаф Laughing
Виж целия пост
# 473
Супер разочарование от Уасаби на "Хумболд". Сушито им не съм го яла от 2-3 месеца, но днес - т.нар.прясна паста с риба тон - първо, че беше с готови талиятели, т.е. никаква прясна паста нямаше, второ - вместо в обичайния сметанов сос с шафран тонът беше в някакъв ужасен червен сос с вкус на кетчуп. Салати - също доооста слаби.

Фелисидад, много съм нещастна да прочета постинга ти  Sad Беше от любимите ми заведения, също съм ходила дори с детето, но скоро не.
Виж целия пост
# 474
Някой има ли пресни впечатления от Hasienda ?

Само не видях къде им е в менюто изисканата кухня   Shocked

 Sick Sick Sick преди 2 седмици бяхме там за вечеря............супер малки порции , храната , ако не я забравят изобщо /на два пъти се случи/ много я бавят. ...едни от компанията се ориентират  към основно ...други още чакат салата....цени надути яко !!!
Преди година ,беше много +++ а сега са - - - нас ни  загубиха _ - - - край  Naughty
Виж целия пост
# 475
  bouquet
Виж целия пост
# 476
Напоследък ходим тук   http://www.tablehopper.net/dom-na-architecta/ Много приятна обстановка и добра храна, препоръчвам го Peace
За Спагети Компъни - имам чувството, че след един тотален срив в качеството на храната, сега нещата са се подобрили. Ходя често и напоследък съм доволна - хапвам салатата в пармезанова кошничка, в неделя - прясна ципура от пазара или Ото Буко (или нещо такова) - и трите са доста вкусни Peace Някои ястия в менюто обаче наистина не се ядат Tired
Виж целия пост
# 477
Аз да похваля 2 кръчми - "Грозд" и "Лимончето" в Бояна.. Wink)
Виж целия пост
# 478
"Грозд" открай време си е на ниво Peace
Аз да се оплача - докато се наканим да посетим Израелския и те май го затворили Sad Вече втори ден никакво движение не се наблюдава там.
Виж целия пост
# 479
magarence - кажи кое ти хареса много в Грозд, освен сервиза  Wink

аз да благодаря на всички изказали се ОК за OLIVES - хиляди пъти бях минавала край него, но никога не се замислих да го посетя. И в неделя се чудихме къде да хапнем по обяд семейно - много ни допадна на Графа - спокойно, направо празно, уютно ( топличко , но не чак жега) . Само сервиза малко........беше отвеян - мацката беше симпатяга, но определено разсеяна. Храната ни хареса като за такъв тип заведение Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия