Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 798
  • 735
# 60
Гр. София,  ресторант "Вратата" ул. "Кокиче" 13

http://www.restaurant-vratata.com

В събота обядвахме там.. много приятна атмосфера и добра кухня. Опитайте сърмичките по родопски  Simple Smile
(за двама около 50лв.)
Виж целия пост
# 61
Жоро   chef /готвъчът/ е много добър  Peace
Виж целия пост
# 62
Да добавя още едно заведение в Бургас- съвсем ново и много добро, но с уговорката, че менюто не е особено голямо.

Casa Vino - винарна
beca, а би ли ме ориентирала в цените за Casa Vino?
Виж целия пост
# 63
Цените са съвсем нормални. За малка ракия(много добра)+салата+основно(пилешко филе със сирена) +малка бутилка червено вино дадох около 15 лева.
Виж целия пост
# 64
Препоръчвам ресторанта на хотел Модус във Варна!
Много изискана обстановка, първокласно обслужване и великолепна храна!

Виж целия пост
# 65
Препоръчвам ресторанта на хотел Модус във Варна!
Много изискана обстановка, първокласно обслужване и великолепна храна!


Подкрепям с две ръце!
Другият ресторант, който препоръчвам е Карго- също на ниво във всяко отношение!
Виж целия пост
# 66
Цените са съвсем нормални. За малка ракия(много добра)+салата+основно(пилешко филе със сирена) +малка бутилка червено вино дадох около 15 лева.
Да, нормални са. Благодаря ти! Hug
Виж целия пост
# 67
Моите любими ресторанти - Воденицата и Перла.
Виж целия пост
# 68
Другият ресторант, който препоръчвам е Карго- също на ниво във всяко отношение!

Монда, къде се намира Карго?
Виж целия пост
# 69
Другият ресторант, който препоръчвам е Карго- също на ниво във всяко отношение!

Монда, къде се намира Карго?
На "Опълченска".
Като тръгнеш от Хепи Орбита  към училище "Кирил и Методий", се пада в дясно, в една нова сграда
Виж целия пост
# 70

Хасково:

"Алафрангите", и палачинките до супермаркет "Теда" на площада ...

Допълвам - ресторант и пицария "Uno Piu"  / с/у спортна зала "Дружба/ - вкусно готвят  Grinning
Виж целия пост
# 71
Другият ресторант, който препоръчвам е Карго- също на ниво във всяко отношение!

Монда, къде се намира Карго?
На "Опълченска".
Като тръгнеш от Хепи Орбита  към училище "Кирил и Методий", се пада в дясно, в една нова сграда

Ясно, мерси   bouquet
Виж целия пост
# 72
Препоръчвам ресторанта на хотел Модус във Варна!
Много изискана обстановка, първокласно обслужване и великолепна храна!



Напълно съм съгласна!  Прекарахме изключително приятно и в реторанта, и в апартамента на хотела на семейната ни  годишнина.  С  нетърпение чакам следващото ни посещение. Приятно изненадана останах и от кухнята в SeaSide
Виж целия пост
# 73
"Теа" - ул. Жолио Кюри .....


Наистина са божествени тортите  Wink особено "Нутела" и "Ябълкова диетична"  Embarassed

ami vишневият чийз и ореховата!!

Кабуки има на Методи Попов в изток,  наистина добро суши, много добра кухня и превъзходно обслужване и в ресторант Кристал.
Виж целия пост
# 74
Миналата седмица посетих "Теа" до кино Изток..

Нещо са понадули цените... Според мен гръцка салата (уж 500 гр.)  за 10 лв, точно в това заведение, ми се струва изхвърляне  #Crazy Иначе за тортите нямам против да платя повече...  Mr. Green

Искам да споделя  две много приятни места на Оборище:

"Софра" (Оборище 29) - турска кухня, много близка до нашата, но всъщност доста интересна. Всичко от поръчката беше изключително... Очарова ме и обслужването, което получихме от персонала - оставих бакшиш с удоволствие.. Не пропускайте да опитате за десерт млекото с ориз (т.нар. сутляш) - просто фантастично  Blush

"При Лаци" (Оборище 18) - унгарски много уютен ресторант.  Кухнята много ми допадна ( сърмички, пълнени чушки, но по-различни и приятни от стандартните ) . Бяха много внимателни...Десертите (ако ви остане место за тях) определено си заслужават  Simple Smile Единствената забележка - нямат добра вентилация и накрая ще сте напоени с букета миризми от унгарската кухня  Confused

Същото ми направи впечатление и в "Пасторант" (Цар Асен 16)- интериора на мен лично много ми харесва (кара ме да се чувствам като в кухнята на баба  Simple Smile), но просто миризмата на храна вътре в самото заведение ме побърква   Tired Иначе менюто не е богато, но пък всичко е ужасно вкусно (без една риба на пара, която просто нямаше никакъв вкус  #Crazy)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия