Всичко в ред сега да турим, че ДЕКЕМВРИ седенката си ще разтурим!

  • 13 016
  • 292
# 105
Добро утро.
И аз да се похваля, че вчера на срещата във Варна ми беше много забавно и научих много полезни неща. Искам да благодаря на Amadis, Toni, Felisha i Megi за добрата компания и веселото настроение. Ние си обещахме, че пак ще се виждаме.
Ние уж се пъчихме, пъчихме, но софиянки май пак ни биха (с някои изключения, разбира се). Комплименти и от мен столични момичета - толкова сте лъчезарни Hug
Toni, ще чакам да споделиш къде посещаваш тези лекции и дали в Окръжна има някакво училище за бременни.
Целувки от мен и хубав ден на всички. Kissing Heart
Виж целия пост
# 106
Радвам се, че сте изкарали добре и на двете срещи. Както изглежда от снимките - добре сте се забавлявали.

Аз ужасно съжалявам, че не дойдох на срещата, но продължава да ме боли гърлото и да се сополивя, няма смисъл да разболявам и вас.

След 1 час съм на преглед - да видим после какво ще отчитам - стискайте палци всичко да е наред  Praynig
Виж целия пост
# 107
Катюша, и аз го търся списанието по реповете все още безуспешно. В нета не мога да намеря инфо кой го издава, та да звънна по телефона да питам що се мотат. Довечера вкъщи ще погледна по кориците на стария брой дали има информация за издателството.

Мацки супер изглеждате, личи си че сте прекарали добре.  Hug
Виж целия пост
# 108
Ето ме вече на линия, момичета!

Вчера си изкарахме страхотно. Като се гледам на снимките, аз съм най-дебела, ама нейсе. Като ям, така ще е. Тоя гАз не е от праз, както се казва. hahaha

Варненки и вие сте големи симпатяги, ама не ми хареса, че не видях никакъв алкохолец на масата ви! Да се стягате, ей! Mr. Green Joy

Момичета, трябва да си направим поне още една такава среща преди бебевалежа, нали? Hug
Виж целия пост
# 109
Здравейте момичета!
Аз ще раждам също като вас декември и реших да се присъединя към компанията ви. Чакам първо дете - момченце. Ще ми обясните ли как да сложа линийка със седмиците на бебо под всеки пост, който публукувам?
И аз много харесвам списание Моята бременност, търся го от седмица и нещо, но го няма, да не са го спряли, беше много хубаво?
Виж целия пост
# 110
ей с каква усмивка се прибрах снощи, милото ме бъзика за абитуренския си бал,че не съм говорила с такъв ентусиазъм колкото за срещата!  newsm47А сутринта пак с усмивка се събудх..
Да знаете трябва да си направим план за срещи на две седмици или още поне веднъж!

Да не казвам как ни гледаха персонала и останалите гости на заведението, дори чух на излизане от съседната маса мъжка компания да казват: Абе какво става тука, глей колко бременни !?!  newsm09

чакам още снимки и на варненските майчета!  newsm10

а да  ибяхме много смешни влиза поредната тумбалана и всички погледи към нея, кава си ника и веднага следва реакция!!! като от тайно общество с кодови имена  tooth

И ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ!  welcome
Виж целия пост
# 111
Здравейте момичета-кокичета,
излишно е да казвам, че изглеждате страхотно  bouquet и в чудесно настроение...личи си, че сте си изкарали много добре, за което можем само да ви завиждаме Thinking
Виж целия пост
# 112
Дубро ютро и от мен Simple Smile
Какво става с останалите снимки? iety губиш се нещо, давай снимкитееее Wink
А на мен как ми се спи...снощи не успях да си гледам "От местопрестъплението", както лежах в очакване, така съм и заспала, а тая сутрин чак в 8:40 се надигнах и то с 300 зора. Трябва да наваксвам със спането нещо. А иначе на 2-3 пъти ми се схващаха краката, че ставах да се разтъпча, щото иначе нямаше оправяне, но толкова бях заспала, че бързо след това бях в "Спанчевци". Отдавна не се бях схващала така, и сега ме болят мускулите от коляното надолу. Дано не ми се повтаря повече  Praynig
Иве, трябваше и ти да си там....ама айде другия път Wink
Виж целия пост
# 113
macata в предишният брой ги има
 редакция- 02/962-75-21
разпространение - 02/846-35-08
Издават се от Атлия ЕООД

снежанке, добре дошла при нас  Hug
Виж целия пост
# 114
Тц тц тц, явно много ми се спи....
 welcome снежанка
Виж целия пост
# 115
привет и от мен Crazy
сега и аз разгледах снимките - страхотни са... за съжаление аз пак нямах интернет вчера да кача снимките и днес за кой ли път имах делови разговор със доставчика си...време е да го сменя май... та взех камерата на работа, ама тук пък друг отбой...айтито са направили такава непробиваема стена, че не мога да инсталирам нищо.. така, че Цветито ще трябва да почакаш със снимките.. Confused
наистина си преарах готино и съм за нова среща Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Привет и от мен момичета Simple Smile
Много усмихнат и спокоен ден....
Първата ми работа идвайки в офиса беше да проверя дали сте качили снимките Simple Smile
Следващия път една снимка в цял ръст Naughty иначе почти не се виждат коремчетата ни - НАШАТА ГОРДОСТ Wink
Много ме развеселиха изказванията за "конферентната маса" и "нашествието на бременни"....
Освен мен, в офиса колегите нямаха също търпение да ни видят Simple Smile и много ни се радват....
Аз съм много щастлива, че успяхме да се съберем толкова много мами и искам да кажа, че си прекарах страхотно Simple Smile
Снощи спах спокойно, което не ми се е слиучвало доста отдавна....

Добре дошли на новите мами  bouquet
Ставаме все повече и това е прекрасно...
Виж целия пост
# 117
не можах обаче да се запозная с повечето мами понеже и статегическата маса за преговори беше така разположена..а и нали ми е първа среща с вас...май следващия път ще трябва по една табелка пред всеки с ника или името..
Виж целия пост
# 118
katiousha питах за списанието излиза днес от печатница, а утре почва разпространението!

имам следните въпроси:
1. Имат ли ефект коланите за след раждане? някой ползвал ли е и ще ползвате ли?
2. В какво ще изварявате водата, снощи Dix6, ни каза че на лекцията съм им обяснили,че водата трябва поне 10 мин да ври! а при електрическите кани тя само се стопля!
3. оффф имаше и трето а ма мозъка ми го няма  newsm78

iety и аз така мисля, и да е по тихо,че аз една част от мамите не можах да ги чуя!
искам нова среща вече ... айде към края на месеца или на 1.11.2007 май е почивен ден?!?
Виж целия пост
# 119
Здравейте. Добре дошла на новата мама.И аз туко що разгледах снимките.Супер сте всички. smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия