Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какъв режим ще имат бебетата?
Как се стимулира кърмата с помощта на помпа?
Какви са препоръките за превръзките на Libresse и еднократните гащички за родилки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какъв режим ще имат бебетата?
-
Как се стимулира кърмата с помощта на помпа?
Използването на помпа за кърма не замества стимулацията, осигурена от бебето при сучене. Помпата обикновено се използва в началото, когато гърдите са препълнени, за да помогне за облекчаване на напрежението и регулиране на производството на мляко. С течение на времето използването му може да бъде намалено с развитието на кърменето от бебето.
-
Какви са препоръките за превръзките на Libresse и еднократните гащички за родилки?
-
Какви са симптомите на ранния родилен стрес?
-
Какви са препоръките за лечение на настинка и грип по време на бременност?

Днес голям мързел,голямо мотане и зяпане.Трябва да занеса едни обувки на ремонт, ама нещо все си викам, а то това да изгледам, друго да позяпам и все не съм тръгнала.Хапнахме с малкия в тумбака и сега пия 4ай,4е гърлото ме дере нещо и май само с Витамин С и 4ай няма да е, ама не искам др да взимам, дано не нещо сериозно.Ина4е вие как сте бе мами????
Аааа,намирисва ми на още бебоци скоро.
.
Писах аз сутринта, ама много малко 
, че всичко да си е при мен. 
то аз няма да ги ям пък камо ли да ги занеса на някой, та върнахмъжо да вземе нещо по-нормално. Сега не ми се рискува и ще си взема предварително.