Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какъв режим ще имат бебетата?
Как се стимулира кърмата с помощта на помпа?
Какви са препоръките за превръзките на Libresse и еднократните гащички за родилки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какъв режим ще имат бебетата?
-
Как се стимулира кърмата с помощта на помпа?
Използването на помпа за кърма не замества стимулацията, осигурена от бебето при сучене. Помпата обикновено се използва в началото, когато гърдите са препълнени, за да помогне за облекчаване на напрежението и регулиране на производството на мляко. С течение на времето използването му може да бъде намалено с развитието на кърменето от бебето.
-
Какви са препоръките за превръзките на Libresse и еднократните гащички за родилки?
-
Какви са симптомите на ранния родилен стрес?
-
Какви са препоръките за лечение на настинка и грип по време на бременност?

Радвам се че вече сте заедно,а ти предполагам - много по- спокойна
Хайде чакаме да се похвалиш как мина първият ви ден заедно 
Я си седни на д-то и мирни малко,че другата седмица вече ще искаш да се спреш,ама нямаааааа
Та..не си сама 

Ей сега ще дойде сряда и ще си се приберете у вас. Иначе, да, в началото денонощието минава в безкрайно кърмене и цедене. Това е кратък период, споко 
,пък и мойтра пак се разхълца и разбута,пак ме болиииии,ама сега ще взема но-шпа и може и да подремна
) една шапчица същия плат охра пухкав и с едно меченце отпред (мечето е бяло) и искам да е с чисто бял гащеризон. 
Ще чакаме новини