Крем за около очи

  • 111 139
  • 949
# 15
Този с алоето ,да не е италянската козметика,която в последно време виждам в някои аптеки?
Виж целия пост
# 16
Този с алоето ,да не е италянската козметика,която в последно време виждам в някои аптеки?
Да , точно тези са имат и спирала, обогатена с алое и уж не дразнела очите  Rolling Eyes една приятелка си взе околочния и засега е доволна и ме навива здраво  Mr. Green
 а на виши ми препоръчаха миокинето, макар че мисля ми е рано за тежката артилерия, на 25 съм и нямам бръчки още (и изключение на една мимическа на челото, която успешно преборих със супердефенса  Mr. Green )
за гела на виши не съм чувала хувачи работи и един дето е  като ролка също, ма знам ли може пък за мен да са добре  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 17
издайте марката, де  Mr. Green
Виж целия пост
# 18
Планетес-нещо такова но на латиница. newsm78
Виж целия пост
# 19
Гела на Vichy изобщо не го усещам- като вода ми е. На мен лично не ми допада.
Виж целия пост
# 20
Аз ползвам едно гелче с Ройбос на Талодерма. Много съм доволна - много е лекичко и нежно. Има го само в Лечител. Аз нямам бръчки по принцип, но ползвам за подхранване.
Виж целия пост
# 21
Този с алоето ,да не е италянската козметика,която в последно време виждам в някои аптеки?
Да , точно тези са имат и спирала, обогатена с алое и уж не дразнела очите  Rolling Eyes една приятелка си взе околочния и засега е доволна и ме навива здраво  Mr. Green
 а на виши ми препоръчаха миокинето, макар че мисля ми е рано за тежката артилерия, на 25 съм и нямам бръчки още (и изключение на една мимическа на челото, която успешно преборих със супердефенса  Mr. Green )
за гела на виши не съм чувала хувачи работи и един дето е  като ролка също, ма знам ли може пък за мен да са добре  Rolling Eyes
Миокинето изобщо не е тежка артилерия,това е продукт за твоята възраст,а за супердефанса дай повече информация-за какъв период от време се справи с мимическата бръчка? Grinning
Виж целия пост
# 22
издайте марката, де  Mr. Green
Ами питаш за едни италиански продукти са алое - то на опаковката пишеше алое нещо си   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 23
Аз имам и един друг въпрос - някой знае ли къде се продава чист витамин Е? В шишенце, не в ампули и да е 100% чист и натурален? Бил много полезен за зоната около очите  Thinking
Виж целия пост
# 24
издайте марката, де  Mr. Green
Ами питаш за едни италиански продукти са алое - то на опаковката пишеше алое нещо си   Rolling Eyes
Успя да ме размееш! Laughing newsm68
Виж целия пост
# 25
 Blush ем тей де италиански са поне  Flutter
Виж целия пост
# 26
демек ме пратихте да пасЪ  hahaha
Виж целия пост
# 27
аз ползвам Lumene с боровинки, на 25год съм и ми го препоръчаха като леко кремче. доволна съм, ползвам 2ра тубичка.
Виж целия пост
# 28
издайте марката, де  Mr. Green
Ами питаш за едни италиански продукти са алое - то на опаковката пишеше алое нещо си   Rolling Eyes
Planters е фирмата и има 2 крема за около очния контур. Не съм ги ползвала и не мога да кажа нищо. Пробвала съм с тестер шампоан за честа употреба /пак е с алое/ и определено ми хареса. Като свърша настоящия си ще си взема от него.
Виж целия пост
# 29
Я кажете нещо за супердефанса - какво е това чудо на науката, дето бори бръчки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия