-ДАНЧЕТА,ЙОРДАНКИ ,ДАНЧОВЦИ и тъй нататък.
Така ли няма нищо за споделяне, та не пишете ?

Честит празник на всички именячки
Бабо хпулиганке нека господ да е стеб , стискам ти палци ,бързо възтановяване.
Бабо хулиганке, утре всички мислено, ще бъдем с теб. УСПЕХ , УСПЕХ МНОГО ОТ ВСЕ СЪРЦЕ.
Ако може дъщеричките ти да ни пишат как е минало всичко.
С теб сме, миличка.
Малко ме притеснихте със съчуствието си, не съм свикнала, а то било много хубаво, да знаеш, че толкова приятели са с теб в подобни моменти.
Благодаря
Мисля да тръшкам телеса , че нещо цял ден мързелуване и ми се додремва.
Хулиганче бабче дано всичко е добре при теб.Честито на всички празнуващи от вчера и днес!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, ПРАЗНУВАЛИ ВЧЕРА И НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС!
! Плътно сме с теб! Нали затова са приятелите, да споделяме не само хубавите моменти, но и тези, в които ни е трудно! Пък да почерпиш след шестица в тотото
!
В четвъртък пак - стиснати палци.
Препоръчани теми