Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са признаците на увеличена трета сливица?
Каква е цената на изследванията за увеличена трета сливица?
Какви са симптомите и признаците за операция на трета сливица?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са признаците на увеличена трета сливица?
Признаците на увеличена трета сливица включват чести проблеми с гърлото, наличие на бактериален растеж в гърлото и носа, повтарящи се болки в гърлото, гнойни ангини, херпесни ангини, непрекъснат носен секрет, хъркане през нощта , дишане през устата, тъмни кръгове под очите, често събуждане през нощта поради затруднено дишане и проблеми със слуха. Не всички симптоми трябва да присъстват за диагностициране на увеличена трета сливица.
-
Каква е цената на изследванията за увеличена трета сливица?
-
Какви са симптомите и признаците за операция на трета сливица?
След операция за отстраняване на трета сливица, децата обикновено се чувстват добре в рамките на два часа, стават гладни и жадни и искат да играят. Диетата се следи през първите два дни, като се препоръчва по-мека храна и около една седмица трябва да се избягва удряне, тичане и скачане. Операцията обикновено е лесна и протича гладко. Признаците за операция на трета сливица включват голяма трета сливица, проблеми със задържането на носни секрети, нарушена функция на Евстахиевите тръби, както и чест или хроничен хрема и/или синузит.
-
Колко време отнема възстановяването след операция за отстраняване на трета сливица?
-
Колко дълго трябва да се спазва диета след операция за отстраняване на трета сливица?
наистина сега не ме кара да повтарям и си мисля че няма проблем, явно лекаря си знае работата и хубаво ми е казал че всичко е наред
, малкия се чувства добре, та с риск да изляза параноична си мисля не трябваше ли да му направят изследванията при операцията, преди нея вглеждайки се прекалено в детето си мислех, че недочува, но не бях сигурна, споделих това с доктора и той след прегледа каза че всичко е нормално. От друга страна тръгвайки пак на градина го хвана и първия вирус...
Дечко много кашля и няма да има време да оздравее и пуснем изследвания до вторник. Ще се изям от яд! Сега говорих с Френгов и евентуално, ако се освободи място някъде началото на юли. Тъпа работа, ей!


Аз съм си записала телефона му и както пише мери-чери съм му звъняла по спешност по нощите...при това в събота! и ми е вдигал. Да кажа, че съм му звъняла заради бебето ми да се консултираме и е отговарял с охота