Третата сливица-лечение,мнения,препоръки - 2 част

  • 331 897
  • 2 805
# 495
Също така искам да попитам дали е възможна алергия от домашен любимец,която да спомогне за възпаляването на третата сливица? ooooh! newsm12
Виж целия пост
# 496
Цитат
Също така искам да попитам дали е възможна алергия от домашен любимец,която да спомогне за възпаляването на третата сливица?

мисля че е въможно! Аз имах доста алергии, които  откриха година преди да ми извадят сливицата и тя се уголемяваше постепенно, така че предполагам, че е възможно!
Виж целия пост
# 497
Здравей те искам да ви попитам дали има деца оперирани от трета сливица в Пета градска болница?Прочетох за Транспортна и  Исул,но само там ли са добри докторите?Аз иначе имам дете на 5 г. и от скоро започна да хърка и се оказа,че третата ни сливица е уголемена 2ра степен и е за вадене.Предишната година имахми стафилококи и ги лекувахме.Сега сме пред вадене на третата сливица.
Да аз там операирах преди години синът си. Не мога да кажа, че са се отнесло грубо с детето ми, но не съм особено доволна от резултата. Там ми препоръчаха местната упойка, убедиха ме колко е добре това, а резултата е рецидив на третата сливица. И сега е махана наново с дугите две.
Относно Транспортна болница - там се обслужват безплатно служителите на транспорта и техните близки. От една майка разбрах че има и кинична пътека, по която за външни пациенти операцията е безплатна, но без право на избор на екип. Т.е оперира доктора който е на смяна ....
А иначе прегледите и операциите са си е патени. И обикновено хората които ходят там на прглед и решават да оперират там децата си са уведомени за това предварително.
Виж целия пост
# 498
аз мисля, че по-добрият вариант е пълната упйка, освен ако детето няма други проблемиЯ! лекари убеждават че е по-добре с местна, защото за тях е по-лесно и свършва по-бързо!
Виж целия пост
# 499
Относно макарите, сега съжалявам, че ги свалихме не шестия месец, трябваше още според мен, поне 12 месеца да ги носи, но минала работа. Послушах докторите и ги махнахме, според мен пак казвам доста рано.

Ако не бяха макарите, сега детето ми да е с трайно увреден слух.

Не знам какво щяхме да правим, ако не бяха те.
Виж целия пост
# 500
Относно макарите, сега съжалявам, че ги свалихме не шестия месец, трябваше още според мен, поне 12 месеца да ги носи, но минала работа. Послушах докторите и ги махнахме, според мен пак казвам доста рано.

Ако не бяха макарите, сега детето ми да е с трайно увреден слух.

Не знам какво щяхме да правим, ако не бяха те.
Ей, Лио  Hug Как сте? Как е Ади?
Защо съжаляваш, че сте свалили макарите? Проблеми ли има с ушетата?  Thinking
Виж целия пост
# 501
Ще ме извините за въпросите обаче нямам толкова време да прочета тази и предната тема Rolling Eyes.
Въпросът ми е задължително ли са ви правили и двете операции за премахване на сливицата (третата) и за слагане на макарички в ушите .
Проблемът при нас ,че д-ра каза, че  правел и двете ,а не само на третата сливица  Thinking.
И колко често  ви боледуваха децата ,че се наложи премахването на сливицата ?
Ще съм благодарна ,ако някой ми отговори ,че съм много объркана  Tired.
Поздрави на всички  bouquet
Виж целия пост
# 502
Ще ме извините за въпросите обаче нямам толкова време да прочета тази и предната тема Rolling Eyes.
Въпросът ми е задължително ли са ви правили и двете операции за премахване на сливицата (третата) и за слагане на макарички в ушите .
Проблемът при нас ,че д-ра каза, че  правел и двете ,а не само на третата сливица  Thinking.
И колко често  ви боледуваха децата ,че се наложи премахването на сливицата ?
Ще съм благодарна ,ако някой ми отговори ,че съм много объркана  Tired.
Поздрави на всички  bouquet
Не, не е задължително едното да върви с другото.
Макарите се слагат при определени проблеми в ушите.

То не е въпроса колко често боледува детето. Детето може да боледува често и да няма проблем с третата сливица. Тя се маха, ако проблемът за боледуване е именно в нея (третата сливица).
Иначе Калоян преди операцията правеше гнойни ангини 1 път в месеца.
Сега пак боледува 1 път в месеца, тъй като ходи на градина, но проблемът "трета сливица" е отстранен.

Виж тук малко инфо http://lolov.com/frames/info.htm  Peace
Виж целия пост
# 503
Ще ме извините за въпросите обаче нямам толкова време да прочета тази и предната тема Rolling Eyes.
Въпросът ми е задължително ли са ви правили и двете операции за премахване на сливицата (третата) и за слагане на макарички в ушите .
Проблемът при нас ,че д-ра каза, че  правел и двете ,а не само на третата сливица  Thinking.
И колко често  ви боледуваха децата ,че се наложи премахването на сливицата ?
Ще съм благодарна ,ако някой ми отговори ,че съм много объркана  Tired.
Поздрави на всички  bouquet
Не, не е задължително едното да върви с другото.
Макарите се слагат при определени проблеми в ушите.

То не е въпроса колко често боледува детето. Детето може да боледува често и да няма проблем с третата сливица. Тя се маха, ако проблемът за боледуване е именно в нея (третата сливица).
Иначе Калоян преди операцията правеше гнойни ангини 1 път в месеца.
Сега пак боледува 1 път в месеца, тъй като ходи на градина, но проблемът "трета сливица" е отстранен.

Виж тук малко инфо http://lolov.com/frames/info.htm  Peace
Благодаря .Ами аз незнам дали е проблем третата сливица .Досега не са ми казвали нищо за нея .Този път като се разболя за първи път ми споменаха за нея .Консултирах се с двама лекари .Единият твърди че трябва да се махне ,другият ,че не е толкова увеличена .Т. е . въздържа се от операция .
Аз съответно съм много объркана .Тук чета ,там чета обаче не съм лекар Tired
Виж целия пост
# 504
Благодаря .Ами аз незнам дали е проблем третата сливица .Досега не са ми казвали нищо за нея .Този път като се разболя за първи път ми споменаха за нея .Консултирах се с двама лекари .Единият твърди че трябва да се махне ,другият ,че не е толкова увеличена .Т. е . въздържа се от операция .
Аз съответно съм много объркана .Тук чета ,там чета обаче не съм лекар Tired
Разбирам те! всеки от нас май е минал оттам. Peace
Прочети в този сайт за симптомите на третата сливица, за да се ориентираш малко.
Иначе с д-рите какво да ти кажа... И ние минахме през няколко. Накрая реших да се доверя на един. Но то си личеше отвсякъде, че детето има трета сливица, която трябва да се махне, така че не съм се двоумила много-много за операцията  Tired
Виж целия пост
# 505
Ще ме извините за въпросите обаче нямам толкова време да прочета тази и предната тема Rolling Eyes.
Въпросът ми е задължително ли са ви правили и двете операции за премахване на сливицата (третата) и за слагане на макарички в ушите .
Проблемът при нас ,че д-ра каза, че  правел и двете ,а не само на третата сливица  Thinking.
И колко често  ви боледуваха децата ,че се наложи премахването на сливицата ?
Ще съм благодарна ,ако някой ми отговори ,че съм много объркана  Tired.
Поздрави на всички  bouquet

да на наистина не е задължително да се правят и двете и доста често няма нищо общо с боледуването! Симптомите на голяма 3та сливица, която налага да се извади са : Запушено носле, дишане през устата, хъркане и понякога алергии! а честото боледуване е по-скоро причината може да е в  другите две сливици! Успех
Виж целия пост
# 506
Пак се присъединявам към темата.Малкия отново е във фаза на боледуване,дойде ли есента.Лятото направихме всички изследвания при Френгов,сливиците не са за вадене,няма патологична флора ,която да ги възпалява.Не знам вече какво да правя,през 20 дни е болен.Сега пак сме си у дома ,не беше ходил месец и положина на градина,отиде за 4 дни и отново е с червено гърло и запупен нос. Sad Как става сега прегледа при Френгов?
Виж целия пост
# 507
Д-р Френгов преглежда всяка сряда и петък от 14,30 - 17ч. Прегледа вече е 30лв. Отиваш и чакаш.
Виж целия пост
# 508
Д-р Френгов преглежда всяка сряда и петък от 14,30 - 17ч. Прегледа вече е 30лв. Отиваш и чакаш.
Благодаря ти,ще го водя пак.Според вас да изчакам ли да се оправи,защото е тръгнал да се разболява отново или да го водя така,както е в момента:хремав и с червено гърло?
Виж целия пост
# 509
Ами заведи го да го види сега, когато е болен, и  доктора най - вероятно ще ти каже и да отидете на контролен преглед след около 10 дена . Така ще има и база  за сравнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия